Jump to content

Our Picks

Top content from across the community, hand-picked by us.

Do polskiej edycji Record Store Day przystąpiły w tym roku 24 sklepy muzyczne z całej Polski. Są to w pełni niezależne sklepy stacjonarne, ponieważ jednym z warunków uczestnictwa w Record Store Day jest prowadzenie tego rodzaju działalności. W RSD nie mogą uczestniczyć sklepy sieciowe, internetowe czy hurtownie muzyczne. 

Dla naszych czytelników - dzięki uprzejmości U22 - mamy do rozdania 3 wejściówki (wraz z osobą towarzyszącą) na to wyjątkowe spotkanie, będące jednocześnie okazją do odsłuchu nie mniej wyjątkowej płyty. 
    • Like
  • 0 replies

Czy są wyjątkowe albumy? Są, wbrew pozorom nie jest ich aż tak wiele, ale trafiają się takie na rynku wydawniczym, które warto umieścić w swojej muzycznej bibliotece.  Dzięki uprzejmości firmy i sklepu internetowego Gandalf z Łodzi, mamy przyjemność recenzować dla Was jedną z takich perełek. A nawet więcej, na koniec zaprosić Was do małego konkursu!
  • 5 replies

  • Newsletter

    Want to keep up to date with all our latest news and information?

    Sign Up
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.