Jump to content

Redaktor

Redaktorzy
 • Content Count

  4192
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ponieważ niestety ilustracje wkleiły się w żadnym porządku, nie ma też możliwości numerowania i opatrywania ich podpisami, dodam w tym miejscu parę objaśnień. Otóż między innymi: -dwa dziwne spłaszczone przedmioty na jednym ze zdjęć to stare monobloki Nu-Vista 300, przysłane do fabryki do przeglądu. Wyglądają może skromnie, ale w rzeczywistości to wielkie kawały metalu, ważące chyba po 20 kilo. -na innym zdjęciu (mniej więcej w środku) widać magazyn wyrobów gotowych, pudła piętrzą się do sufitu hali. -na lewym środkowym zdjęciu widać "wall of fame" Musicala, czyli cały regał dawnych modeli. -zdjęcie otwartego wzmacniacza przedstawia końcówkę mocy M6, widać między innymi aż dwa dławiki w regulatorze zasilacza. -dwa czarne urządzenia jedno na drugim to właśnie ta końcówka mocy z dedykowanym jej przedwzmacniaczem z tej samej linii -w prawym górnym rogu widać przedwzmacniacz lampowy (12 lamp!) AMS Prime, przewidziany do końcówek mocy AMS oraz Titan.
 2. Jutro dodam jeszcze kilka zdjęć gramofonu. Powyżej umieściłem też trzy fotki z sesji odsłuchowej, która odbyła się pod hasłem "Batman i Robin" :-)
 3. Jest więcej, bo to ja jestem ten korektor, a pisałem faktycznie o drugiej w nocy. Gramofon dopiero czeka na instalację, dzisiaj dopiero przyszedł ostatni rzut przeprowadzki, to jest piekło.
 4. "...pokazały ponadprzeciętną dynamikę w skali mikro i całkiem dobrą w mikroskali" Zaraz widać, że pisane nocą. Miało być oczywiście "w makroskali".
 5. Poprzedni wpis był napastliwy. Jeśli dla kogoś wpis bez agresji to szit, to gratuluję. Proponuję spróbować jeszcze raz, tylko dla odmiany tak, jakby przez ramię patrzył autorytet moralny, powiedzmy papież. Zaraz się okaże, ze można to samo, tylko jak do ludzi.
 6. Z uwagi na całkowicie jednoznaczny tytuł wątku administracja strony prosi o staranne dokumentowanie podawanych faktów, oraz nie wpisywanie podejrzeń i przypuszczeń. W przeciwnym razie wątek trzeba będzie usunąć i ew. założyć nowy, z tytułem bardziej neutralnym.
 7. Neat to firma brytyjska, znana tam i generalnie szanowana.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.