Jump to content

dlmtb

Użytkownicy
 • Posts

  645
 • oraz w archiwum

  235
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

127 Dobry

Audiostereo

127

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2997 profile views

dlmtb's Achievements

 1. No cóż nie słyszałem tych głośników na własne uszy ale przed tuningiem brzmienie było matowe pozbawione szczegółów mówiąc krótko głośniki grały jak z zmokniętego tapczanu. Mimo że to YouTube to słychać wyraźnie że kolumny ożyły pojawiła się barwa i jasne czyste wybrzmienia.
 2. No cóż skoro tak to nie masz szans na poprawę brzmienia swojego systemu łatwym i tanim kosztem.
 3. Sprawdziłeś to rozwiązanie czy tylko powtarzasz za resztą sceptyków?
 4. Zrób eksperyment i przekonaj się. Kolce i tak zwane platformy antywibracyjne pod źródła i wzmacniacze to najbardziej rozpowszechnione relatywnie tanie sposoby poprawny dźwięku zestawu. Oczywiście mówimy tu o systemie co najmniej hi fi a nie amplitunerze kina domowego plus odtwarzacz DVD prosto z gazetki Euro AGD.
 5. Zobacz, zdziwisz się jak to wpływa na poprawę dźwięku. Kolumny też stoją na twardej podłodze a kolce robią robotę.
 6. Wypróbuj jeszcze jeden nie drogi patent czyli podłuż pod swój streamer czy inne używanie przez ciebie źródło podkładkę antywibracyjna czyli zwykłą sklejkę o grubości 18mm a najlepiej dwie lub trzy warstwy takiej sklejki.
 7. Zobacz jeszcze Magnat Trans Puls 1500. To takie Klipsh Cornval dla ubogich. Mieścisz się w budżecie a do tego głośniki mają potencjał i po niedrogim tuning na prawdę mogą zaskoczyć i pogonić droższą konkurencję. Tu filmik pokazujący co drzemie w tych głośnikach.
 8. Zobacz jeszcze Magnat Trans Puls 1500. To takie Klipsh Cornval dla ubogich. Mieścisz się w budżecie a do tego głośniki mają potencjał i po niedrogim tuning na prawdę mogą zaskoczyć i pogonić droższą konkurencję. Tu filmik pokazujący co drżenie w tych głośnikach.
 9. Potwierdzam Oryginały są lepsze niż Psvane.
 10. Miałem ten wzmacniacz w połączeniu z PMC Twenty 24 które uchodzą za jasno grające kolumny. Oczywiście żadnego jasnego grania nie było. Wzmacniacz z dobrą stereofonią i średnicą. Jest efekt mięsistego grania. Czy jest warty kwoty jaką trzeba za niego zapłacić w salonie? No cóż ja bym tyle za niego nie dał ale na pewno warto po niego sięgnąć jako sprzęt używany przy cenie około 3500 zł to dobry wybór.
 11. AS2000 i PM8005 to trochę już zabytkowe modele. Ja poluję na AS3000 przechodząc z PM14s1 SE, ale nie nastawiam się na jakieś kosmiczne różnice a raczej na pewien niuans i cały czas biję się z myślami czy ten niuans (mam nadzieją że da się go wychwycić) jest warty tych 6 tyś. jakie musiał bym dołożyć sprzedając PM14 i kupując AS3000.🤔
 12. Nie wiem nie porównywałem ale mam nadzieję że Yamaha jest choć o 10% lepsza bo droższa od Marantza jest o 100% 😄
 13. Ja mam doświadczenie w kwestii importu z Chin. Kupowałem dwa razy LM518IA i CD-ka. Wzmacniacz to jednak wyzwanie bo nie dość że wżył 35kg to jeszcze jest dość delikatny. Dwie przesyłki realizowane przez DHL dostarczone pod drzwi. Jedna przyszła bez szwanku a w drugim wzmacniaczu w transporcie stłukła się trioda 845. Oba wzmacniacze były solidnie zapakowane w podwójny karton, folie bąbelkową itd. Ale niestety jak kurier na którymś lotnisku upuści lub zrzuci z rampy taki pakunek to nie ma takiej siły żeby fizyka nie zadziałał i nie ważne w co opakujesz urządzenie, po prostu siła odśrodkowa zrobi swoje. Co do cła i VAT-u tego nie ominiesz sprowadzając sprzęt korzystając z firmy kurierskiej a tylko ta daje jako takie szanse na dochodzenie odszkodowania za uszkodzenie czy zagubienie przesyłki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.