Jump to content

chick

Użytkownicy
 • Content Count

  2850
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

491 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj w wieczorze płytowym w pr 2 polskiego radia Moving Pictures RUSH - wiem mamy i znamy- ale na pewno coś ciekawego o tym albumie się dowiem....
 2. Pamietam Indialucię, piękna muzyka
 3. Ostatni zawładnęła moim sercem , choć do ślubu by raczej nie doszło. Arcyciekawa praca basu i bębnów, niby pop a nie pop.
 4. Proszę o głos naszych obrońców UE z zakładki Bocznica..... Tylko proszę krótko i na temat, aby nie powiększać śladu węglowego.
 5. Zasilacz impulsowy nie jest niczym złym, ale dobrze skonstruowany i na dobrych podszespołach. A nam będą żenić szajs gorszy niż w PC.
 6. JBL L100 Classic za 20 tyś to rzeczywiście absurd nawet dla majętnych audiofili- ich protoplasta był kolumną dla każdego. Przecież gdyby je wycenili po ludzku szłyby jak ciepłe bułeczki w Lidlu.
 7. Mam studio 280 i sobie chwalę, szkoda że JBL przerzuciło sie na plastik fantastik
 8. Na pewno nie Pioneer, nie zagra, ani nie daj boże lampa.
 9. Do skręcania mebli z pazdzierza jak znalazł :
 10. koniecznie przesłuchajcie Album Terria tego Artysty
 11. Socla, jak nie odtwarza jak odtwarza moje pliki z twardego dysku, tylko czasami się zacina. Przecież wybieram w menu przeglądarki chroma "przesyłaj plik z komputera" lub z YT albo innego żrodła w sieci.
 12. U mnie chromecast audio słabo sprawuje się z laptopem i zrywa transfer przy odtwarzaniu plików z Kompa i YT. Nie wiem czy wynika to ze słabego internetu czy programowo coś nie halo. chciałbym odpalic Tidala, ale nie wiem czy też nie będzie zrywał.
 13. przed chwila właśnie zamówiłem: [Hidden Content]
 14. Dziwne -czym wiecej zamieszczacie takich gównoniusów, tym poparcie PISowi rośnie, czas może zmienić strategię ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.