Jump to content

chick

Użytkownicy
 • Content Count

  2832
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

471 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mała pomyłka : Dobre wieści dla Miłośników Prog rocka, w Grudniu w Polsce zagra Flower Kings i Kayak.
 2. Dobre wieści dla Miłośników Prog rocka, w Grudniu w Polsce zagra Flower Kings i Pendragon !
 3. W oryginale na Bębnach oczywiscie arcymistrz Vinne Colaiuta, genialna linia perkusji zarówno w oryginale jak wtym coverze. Badia stra sie być wierny brzmieniowo i każdym innym aspekcie i popełnił sporo coverów Gino Vanellego. Zawsze przy okazji muzyki Gino zadziwia mnie jak niby przebojowy Pop można tak genialnie zagrać i zaaranżować.
 4. Wygląda na cosik do uziemienia chyba
 5. Mało co z nowej muzyki mnie rusza, ale czasami są wyjątki
 6. Jakoś nie przekonuje mnie jako kompozytor i aranżer, jako gitarzysta na pewno świetna technika i ma swój styl - powinien zachwycać a nie zachwyca...
 7. chick

  Nowości Jazzowe

  Oczywiście, Pamiętam choćby płytę New Standards Hancocka -wciąż jest dla mnie wzorcem tego typu transkrypcji i słuchając Barona jakoś mi się skojarzyło. Co do Barona -świetnie materiał skomponowany przez Wodeckiego zaaranżował, bo lekkość i piękno tych kompozycji została zachowana, a nasz polski Coltrane pozostał na płycie sobą -ciągnie zadziorne solówy że aż miło !
 8. chick

  Nowości Jazzowe

  Naprawdę Znakomita płyta będąca kolejnym dowodem, że solidnie zrobiony utwór popowy może być świetnym standardem jazzowym.
 9. Jutro w klimatycznej Cafe Bergson w Oświęcimiu kolejna giełda płytowa. Dużo dobrej muzyki po niskich cenach, akceptowalny współczynnik drogiego handlarzny. Start godz 16. Zapraszam w Imieniu organizatorów
 10. A znasz jakieś optymistyczne płyty marianny 🙂 ?
 11. mam chyba pierwsze wydanie- niestety też tragicznie nagrana.
 12. Nowy Joe Jackson całkiem nieżle wchodzi:
 13. Mam Focus K2hd i jestem gorącym zwolennikiem tego masteringu. Tu nie chodzi o podbicie basów i sopranów ,to po prostu pieknie gra.
 14. Ian Dury, wciąż odkrywam jego perełki, wpadły 2 nowe winyle....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.