Jump to content

adigrzelczak

Użytkownicy
 • Content Count

  1120
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zrób tak: 1. Włącz wzmacniacz i zmierz napięcie na przekaźnikach 2. Poczekaj z 10-15sek. i zmierz ponownie. Jeżeli na cewkach nie pojawi się napięcie to proponuję: Puścić na wejście wzmacniacza np. 1kHz. Na wyjście wzmacniacza (przed przekaźnikiem) wpiąć miernik i zmierzyć AC. Kręcąc potencjometrem napięcie powinno się zmieniać. Jeżeli tak będzie to przyczyny bym szukał w układzie zabezpieczajacym/opózniajacym zalaczanie głośników. Przy 0,5V dc na wyjściu raczej układ by nie odcinał glośników.
 2. Jak nie masz napięcia DC na wyjściu to sprawdź czy po kilku sekundach od włączenia wzmacniacza pojawią się napięcie na cewkach przekaźnika (coil).
 3. Jeżeli sprzedający się usztywnił proponuję żebyś się skontaktował z Rzecznikiem Praw Konsumenta. Powinien pomóc. Jeżeli odpuszczasz to zacznij od: 1. Sprawdzenia wszystkich bezpieczników - również reset fuse. Oczywiście na wyłączonym urządzeniu 2. Sprawdzenia czy napięcia zasilania są zgodne ze schematem 3. Sprawdzenia napięcia stalego na wyjściu wzmaczniacza przed przekaźnikiem.
 4. Wzmacniacz dotarł do Ciebie niesprawny. Jeżeli kupiłeś przez Internet proponuję, zanim zaczniesz grzebać, odstąpić od umowy kupna sprzedaży.
 5. Czyli będzie to Twoja wariacja Moscode? Zdradzisz chociaż tajemnicę na jakiej lampce?
 6. Piszesz o wersji na lampce ecc która wcześniej była pokazana w wątku czy może jakaś nowość? Jeżeli coś nowego to chętnie zobaczylbym schemat
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.