Jump to content

slaaawek

Użytkownicy
 • Content Count

  1826
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

213 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka, książki...muzyka raz jeszcze:)
  Geodezja - Geologia - Górnictwo
  www.e3G.pl
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5162 profile views
 1. Panowie z odsłuchu sprzętu audio musi być "fun" rozpatrywany globalnie... Musimy czuć przyjemność... Jest za dużo zmiennych a nawet za dużo samego sprzętu by definiować elementarne cechy i założenia. Nie ma sposobu, recepty na wysokiej klasy HiFi. Bo hi end nie istnieje... Jedynie super drogie HiFi to hi end:)
 2. Nie da się scharakteryzować lub "sparametryzować" dobrego dźwięku audio. Nie ma definicji. Wszystko jest subiektywne w audio. Jedynie można ocenić całokształt jako np. super, dobrze, przeciętnie, kiepsko... Bajki o powietrzu, przestrzeni, stereo, dociążeniu basu, ostrej górze są niemiarodajne. Każdy słyszy niuanse inaczej.
 3. Panowie powiedzcie jak tu się skontaktować z tą firmą? Na stronie brak nr telefonu. Na e-mail brak odpowiedzi od ponad miesiąca... Przecież to niepoważne. Chcesz potencjalnie zainwestować w sprzęt ale nie ma szans nawet zamówić. Oni sobie jaja robią??
 4. jaka cena? nie mogę znaleźć...
 5. A co z kolumnami od Haiku? Wiecie coś nowego? Sam szef na ostatnim AVS w Warszawie powiedział mi, że pracują nad kolumnami... miały być gotowe po pół roku... i nic... eh te obiecanki:)
 6. Od ponad dwóch lat szukam tego wymarzonego zestawu bo już te zmiany męczyły. Jednak te poszukiwania też męczą:) Kupiłem ostatnio monitory z "Juesej" tylko wymagają wydajnego prądowo wzmacniacza... I tak szukam. Sol IV wydaje się takim być tylko czy na pewno???
 7. Haiku Sol IV - czy to silny i wydajny prądowo wzmacniacz?
 8. Dla mnie przewagę ma płyta Cd. 1. Wieksza dostępność muzyki, 2. gabaryt mniejszy, 3. Łatwość przechowywania 4. Nie trzeszczy 5. Nie rysowana jest przez igłę 6. Tańsza w zakupie To tak na szybko...:)
 9. tendencyjny ranking... moim zdaniem a w ogóle jak może mi ktoś dyktować co jest dla mnie najlepsze zwłaszcza w subiektywnej zabawie audio???
 10. slaaawek

  Cyrus Klub

  Adam w końcu wybrałem inną drogę niż Harbeth P3esr... Kupiłem niedawno ciekawe monitory. Ale o tym napiszę jak zestawie z nimi wzmacniacz i CD player. A to jeszcze potrwa:)
 11. slaaawek

  Cyrus Klub

  W tej grze nie ma końca:)
 12. Że też na to nie wpadłem...
 13. ... I gdzie powyżej polska marka? Która to?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.