Jump to content

slaaawek

Użytkownicy
 • Content Count

  1925
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

254 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka, książki...muzyka raz jeszcze:)
  Geodezja - Geologia - Górnictwo
  www.e3G.pl
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5872 profile views
 1. Temat w trakcie... Czytałem by nie łączyć tych "300-ek" Krella ale z drugiej strony dziwne to przecież chyba jest między nimi synergia?
 2. slaaawek

  Cyrus Stream Xa

  Chodzi mi o proste aczkolwiek ciekawie brzmiące radio internetowe... Pliki z dysku lub pendrive'a... Z dobrym DAC. Wzmacniacz Krell 300i
 3. slaaawek

  Wybór źródła

  Zaczyna drożeć Oppo Sonica? W którym sklepie? Przecież tego daca już nigdzie nie ma....
 4. slaaawek

  Cyrus Stream Xa

  Chłopaki czy obecnie jest sens zainwestować w takie urządzenie?? Trochę stare ale czy jakość działania i brzmienie jest na bardzo dobrym poziomie???
 5. Kazik-t przestań się popisywać i nie stosuj socjotechnik głupich .. wciągasz Forumowiczów w niepotrzebną dyskusje i pitolisz na okrągło to samo.... Koledzy nie karmić trolla
 6. Koledzy ... Wszyscy się tu zakręciliscie... Każdy udowadnia swoje racje. A ten temat jak całe audio jest tak bardzo subiektywne. Warto czasem odpuścić i powstrzymać się od wpisów stwierdzających tzw oczywistości lub przemyśleć bezsens który ma tu miejsce... Każdy odtwarzacz gra, jeden muzykalnie drugi mniej muzykalnie... Jaki to ma sens? Jeśli się podoba to tylko słuchać a nie pieprzyć tu farmazony:)
 7. Gdzie kupić ten DAC? zaprzestali sprzedaży?
 8. Też szukam nowego odtwarzacza do Krella...
 9. Mój Idol sprzed lat ... wybitny Perkusista ... Pamiętam koncert Rush w Pradze .... Widziałem Go tak blisko. Stałem w 1 rzędzie ... Skupiona twarz ... Granie na najwyższym poziomie.... Postać wybitna. Zawsze skromny ... Tekściarz Rush od samego początku jak trafił do grupy. Na początku lat 90 przeżył śmierć żony i córki które nastąpiły w krótkim odstępie czasu ... Teraz zostawił młodziutką córkę Olivię ... Cholera jaka szkoda że Neil już nie zagra!
 10. ta integra (K-300i) tyle nie kosztuje
 11. Jakiś przykład takiego dipolu?
 12. Jest jakaś bardzo dobra antena FM pokojowa?
 13. Dlaczego nowego modelu K-300i nie ma w ofercie Krella u nas w tym pięknym kraju????
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.