Jump to content

bob*

Użytkownicy
 • Content Count

  489
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bob*

  Streaming muzyki

  Spróbowałbym WXAD10, bo wygodniej i ekonomiczniej - nie musisz odpalać TV, który trochę prądu ciągnie.
 2. bob*

  yahama as 501

  Na pewno te kolumny mają 8 ohm jak ja 18 lat.
 3. Też się podniecałem tym lampiakiem gdzieś około 1996 roku.
 4. Pocahontas sprzed 20 paru lat?
 5. Strona 110 instrukcji: 1 Przy włączonym zasilaniu, naciśnij i przytrzymaj przyciski SLEEP i ENTER przez ponad 3 sekundy. Po wyświetleniu komunikatu “MEMORY SAVING”, pojawi się komunikat “COMPLETE”, który informuje, że ustawienia zostały zapisane. 2 Przełącznikiem zasilania ON/STANDBY wyłącz to urz ądzenie. 3 Naciskaj ąc przyciski SURROUND MODE i AUTO jednocześnie naciśnij ON/STANDBY. 4 Gdy cały wyświetlacz zacznie migać z 1-sekundow ą częstotliwości ą, zwolnij dwa wciśnięte przyciski. 5 Naciśnij i przytrzymaj przyciski SLEEP oraz MENU przez ponad 3 sekundy. Po wyświetleniu komunikatu “MEMORY LOAD”, pojawi się komunikat “COMPLETE”, który informuje, że zostały przywrócone do wartości zapisanych w kroku 1. Chcąc przywrócić wszystkim ustawieniom wartości standardowe, wykonaj kroki 2 do 4 pomijając krok 1. • Gdy w kroku 3 wyświetlacz nie miga z 1-sekundową częstotliwości ą, to rozpocznij od kroku 1.
 6. Zresetuj do ustawień fabrycznych. Zazwyczaj pomaga.
 7. Półtora roku zleciało ...
 8. Knjaz, było o tym milion jak nie trylion razy na przestrzeni ostatnich 25 lat.
 9. Odnośnie CD-S700 dorzucę swoje: nówka sztuka z TopHifi - krzywa przednia "atrapka", tak śmiesznie zwichrowana do góry z prawej strony. Już prawie umówiony jestem w Markach na wymianę. Ale po opowieści kolegi /kangie/ dopadły mnie wątpliwości, ręce opadają jaką kulturę techniczną reprezentują niektórzy serwisanci. Jakim niechlujem i lewusem trzeba być, żeby nie chciało się sięgnąć po właściwy wkrętak ...
 10. Może w menu amplitunera powyłączane? Zresetuj go do ustawień fabrycznych.
 11. Kiedyś już była dostępna. Patrząc na ich stronę, dystrybutorów mają na terenie Francji, Włoch i Hiszpanii. A w ogóle co cię urzekło w BC?
 12. Posiadam nowego CDS700 od trzech miesięcy - cisza jak makiem zasiał.
 13. Grutka, co ty z tym TSI ? To nie te forum! TSI to faszystowskie silniki zasilane benzyną bezołowiową!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.