Jump to content

logarytm

Branża
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. STX Foton. Prawdziwe włókno węglowe w midwooferach, super stolarka i najważniejsze czyli neutralne brzmienie. Wszystkie głośniki na aluminiowych koszach. Tego nie dostaniesz nawet za kilkanaście tyś.
 2. A moim zdaniem STX Graviton 900 jest kilka klas wyżej od Pylon pearl 27 z powodu: efektywności, mocy, pasma przenoszenia i pozostałych parametrów akustycznych. STX produkuje głośniki dla wielu firm w tym do bardzo drogich monitorów studyjnych za 15 tyś PLN. więc nie chrzań głupot o jakości dźwięku.
 3. Czyli najlepsze wino to? Nie jeden już chyba stwierdził że czas na zamiany po kilku butelkach, taka natura smakosza.
 4. Najlepiej na prerii, szczerze, 😉 zero odbić tylko czasami.. pada.
 5. STX Graviton 900 to kolumny, które mają aż 97dB !!! Musiałbyś kupić aż 8 sztuk Pylonów Pearl 27 żeby otrzymać równoważnik dBSPL ---- czyli mega przepaść.
 6. Bliżej przesteru czyli mniejsza skala regulacji.
 7. Za 3-4 tyś skompletujesz całe kino na bardzo dobrych polskich kolumnach STX z serii Electrino. Masz bardzo duży wybór wszelkich kolumn do kina domowego z tej serii. Po za tym na długie lata serwis, gdyż produkowane w Polsce. Instaluję bardzo dużo różnych systemów na różnych kolumnach ale najczęściej klienci wybierają właśnie STX z powodu szerokiej oferty oraz bardzo atrakcyjnych cen. Poniżej test przykładowych podłogówek: [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.