Jump to content

szwagiero

Użytkownicy
 • Content Count

  909
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @arturpj szukaj na forum obok z nazwą mp3... 🙂 Lucarto ma kolega z tamtego forum o nicku lsd i sporo osób go słuchała na ostatnich dwóch meetingach we Wrocławiu - podobno jest świetny, szczególną synergię łapie z Empyreanami.
 2. Omega Lupi to nie jest mocny wzmacniacz w aspekcie bezwzględnym, ha1 mk2 jest np. mocniejszy, poza tym przełączniki w Lupi nie do końca działają tak, jakby to wynikało z logiki, tzn. to nie są typowe przełączniki impedancji czy gainu - generalnie to działają dziwnie i mało logicznie czy intuicyjnie, praktycznie służą bardziej jako dopasowanie dźwiękowe pod konkretne słuchawki. Powiem tak - to jest z jednej strony dziwny wzmacniacz, z drugiej bardzo ciekawy, ma swoje słabe strony, ale ma też mocne, które nieczęsto spotyka się we wzmacniaczach w tej cenie. Na pewno nie jest to wzmacniacz uniwersalny.
 3. Little Dot Vi miałeś? To raczej półka wyżej od Cayina HA1 mk2, chociaż tego też bardzo lubię i jest bardzo mocny do wymagających planarów. Do LCD3 polecam posłuchać Fezza Omega Lupi był pod nie strojony i działa na taniutkich lampkach.
 4. @caralooh ale Ty cały czas piszesz o chińskim klonie v281 prawda? Porównywałeś go z oryginałem? Może chinole tak "sklonowali" że wyszła z tego kupa?
 5. Zdecydowanie polecam Geek Out - poczytaj opinie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.