Jump to content

Tadeiro

Użytkownicy
 • Content Count

  893
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tadeiro last won the day on May 8 2015

Tadeiro had the most liked content!

Community Reputation

2658 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tadeiro

  Polityka

  Taki ichni René Artois! Bohatyr podziemia i Miś Kolabor!
 2. Takie są skutki braku siłowni we wsi. Pewnie na kettlebell tyż nie styko. (Tłumaczę: Kettlebell to taki kule, kerymi się huśto).
 3. Nowy rekord? 800 stwierdzonych zakażeń. Czas zamykać łąki i lasy...
 4. Radość z nówki... [Hidden Content]
 5. A widzisz! Zapomniałem o tym niezbędnym dodatku do armii.
 6. Tadeiro

  Polityka

  Już po wyborach więc: "Przez obronę części nierentownych kopalń nie można doprowadzić do bankructwa czy upadku całego górnictwa - wskazał w poniedziałek wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Jak mówił, zamykanie kopalń to "niestety twarda konieczność"." Przecież jeszcze w kampanii wyborczej prezydent rozdawał górnikom bułki... Teraz się okazało, że te bułki, to były odprawy!
 7. Tadeiro

  Kawa

  Dokładnie! Ja na tenże przykład, gdybym wysiorbał kubek (tylko w kubkach siorbam) kawy po godz 20:00, to mogę śmiało wyciągać Kindla z etui, bo wiem, że mam nieprzespaną noc przed sobą.
 8. Jasny gwint! Tak wysokośmy som? To już chyba policzone razem z siłom ogniowom terytorialsów?
 9. Łeee... Na końcu i tak się okaże, że wersja eksportowa będzie miała lufę o średnicy tylko 13 cm.
 10. Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczy (Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczy) Tańczą, tańczą, tańczą jego nogi (Tańczą, tańczą, tańczą jego nogi) Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczy (Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczy) Tańczą, tańczą, tańczą jego ręce (Tańczą, tańczą, tańczą jego ręce) Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczy (Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczy) Tańczy, tańczy, tańczy jego głowa (Tańczy, tańczy, tańczy jego głowa) Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczy (Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczy) Tańczą, tańczą, tańczą jego stopy (Tańczą, tańczą, tańczą jego stopy) Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczy (Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczy) Tańczą, tańczą, tańczą jego uszy (Tańczą, tańczą, tańczą jego uszy) Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczy (Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczy) Tańczy, tańczy, tańczy jego ciało (Tańczy, tańczy, tańczy jego ciało)
 11. Tadeiro

  Polityka

  "Nie tylko Poczta Polska, ale także KGHM, Lotos czy inne państwowe firmy będą mogły się ubiegać o rekompensatę wydatków, jakie poniosły w trakcie epidemii, realizując polecenia premiera. Zapewnią im to cztery artykuły ustawy, nad którą proceduje Senat. W żadnym nie określono limitu wydatków."
 12. Tak średnio, to od momentu kliknięcia na zakładkę czekam około 30 sek aż się otworzy. Jak kulawy ślimak normalnie...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.