Jump to content

cichom

Użytkownicy
 • Content Count

  656
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. .M1 z serii NG są bardziej wydajne. MK1, MK2 i M1 bez NG miały 70W/8Ohm, M1 NG 85W. Seria M1 gra bardziej przejrzystym dźwiękiem od poprzedników.
 2. Witamy. Caspiany mają swój niepowtarzalny charakter. Jest to przyjemne mocne granie z dociążoną średnicą. Sprzęt na długie odsłuchy. Kiedyś odsłuchiwałem M2 z Fokusami 160 i to było bardzo fajne granie. Polecam to zestawienie. Trzeba pamiętać, żeby raczej nie przesadzić z trudnymi do wysterowania głośnikami. Zadbaj też o prawidłowe ustawienie. Takie ustawienie jak u Ciebie bardzo degraduje dźwięk. Koniecznie standy i wysuń te kolumny do przodu.
 3. Do kiedy trzeba się decydować? Poważnie zastanawiam się nad tym modułem.Pytanie czy nie lepiej od razu iść w monobloki.
 4. cichom

  Daphile

  Najlepsza to Orange Squeeze.
 5. cichom

  Wzmacniacz do 20 tyś

  Mało jest tego na rynku to i cena dobra. Nowy też był drogi. Cena $6227 + $8599, lub 3250£ + 4250£, u nas cena gdy złotówka jeszcze była mocna 15500+20000zł. Tanio nie było. Ja ze swojego czarnego jestem bardzo zadowolony. lle u mnie zabawi - nie wiem. Planuję na jesień rozpoczęcie budowy domu i chciałbym z tym się uwinąć w miarę szybko. Prawdopodobnie będą mi potrzebne dodatkowe środki to i Roksan, a może cały system pójdzie na sprzedaż, ale na pewno jeszcze nie teraz. Muszę się nacieszyć do póki jeszcze mogę.
 6. cichom

  Wzmacniacz do 20 tyś

  Roksana Platinum, ale znalezienie takiego graniczy z cudem. Tucana mnie potrafiła zmęczyć, a Platinum to maszyna do długich odsłuchów.
 7. cichom

  S.M.S.L. A8

  Niestety potwierdzam. Kiedyś czytałem, ale się zraziłem. Po pierwsze nie odpowiada mi taki styl pisania. Wodolejstwo najwyższych lotów. Jak czytam, że dźwięk jest organiczny lub fizjologiczny to mi się zbiera na wymioty już. Po drugie miałem u siebie kilka urządzeń kwieciście opisanych na tym blogu i mnie w zachwyt nie wprawiły, co więcej zagrały po prostu słabo. Co do A8 to cena "w Polsce" do ceny wszędzie indziej jest masakrycznie zawyżona. Może ta górka właśnie wsytarcza na finansowanie takich kwiecistych recenzji. Co do samego dźwięku A8 to się nie wypowiadam. Podzespoły wyglądają co najmniej dobrze. Jeśli chodzi o samą klasę D to raczej mam średnie odczucia. Miałem końcówkę na modułach Pascal 2x400/2x800W i mnie na kolana nie rzuciła - być może tutaj jest inaczej.
 8. Jest na początku tematu. Osobiście nie zgodziłbym się na taki sposób odbioru nowego sprzętu. Karygodne zachowanie. Piszę to ja jako zadowolony wciąż użytkownik kolumn Harpii.
 9. W tytule napisałeś: "gotowe recepty!", a przedstawiłeś coś zupełnie unikalnego i niepowtarzalnego. Zatem... PO CO? Rcepta może i gotowa, tylko receptura skomplikowana i praktycznie nie do powtórzenia, za dużo modyfikacji. Mimo wszystko szacunek dla autora, że mu się chciało to wszystko opisać. Ja bardziej lubię czas przeznaczać na słuchanie.
 10. Hugo 2 jest sprzętem przenośnym i ma wzmacniacz słuchawkowy, jak ktoś tego nie potrzebuje, to bebechy Qutest ma identyczne, a dodatkowo ma izolację galwaniczną na porcie USB czego Hugo 2 nie ma. Hugo TT to jest starsza wersja, jeśli mówimy o upgrade w stosunku do Qutesta to trzeba by celować Hugo 2 TT, a tutaj przeskok cenowy jest dość duży. Później można dołożyć Mscaler, albo zaszaleć na DAVE, choć dysponując już budżetem na Dave'a osobiście chyba wolałbym DCS Bartok.
 11. Pewnie nie, ale po co. Qutest pobiera niecałe 0,5A na 5V. Chyba nie warto bawić się w wyłączanie.
 12. Charakterystyki wyglądają świetnie, brak dołka powyżej 1k.
 13. One chyba nadal nie są dostępne w sprzedaży. To egzemplarze pokazowe. Ogólnie trochę dziwna polityka SB. Pokusili tymi przetwornikami, ale do sprzedaży ich nie chcą wprowadzić.
 14. cichom

  Klub Tidal

  Spróbuj sterować przez Orange Squeeze - hiper wygoda. Jak nie ma jak ma. To że pasywny to tylko że nie ma szumiących wiatraków. Zasilanie liniowe zawsze mniej sieje niż zasilacze impulsowe. Do dużego PC jednak to spory wydatek.
 15. cichom

  Klub Tidal

  Tak, ale w takim przypadku jw. to DAC jest źródłem, streamer pełni role transportu. Transport nie jest źródłem dźwięku (w postaci analogowej).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.