Jump to content

cichom

Użytkownicy
 • Content Count

  698
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

85 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nowe monobloki Krella po 310kg sztuka to raczej atak top high-end. Nawet DAN, takich bydlaków nie ma. EDIT. Me clupa. To nie są nowe monobloki. Moja pomyłka.
 2. Chińska przygoda Krella niestety nie wyszła marce na dobre.
 3. cichom

  Leema Tucana

  Hmn, przy Tucanie trudno mówić o rozczarowaniu. To jest wysoki poziom grania. Ma jednak swoje braki, albo nawet braczki bo te są na prawdę małe, a pod innymi względami jest świetny. Z jednej strony potrafi oczarować, z drugiej czegoś brakuje. Nie mniej to jednak cały czas jest wysoki poziom grania.
 4. cichom

  Leema Tucana

  To ja chyba za tanio sprzedałem skoro takie branie.
 5. Neotech robi świetne przewody w jeszcze znośnych cenach. Sam używam Neotecha Nemoi 3220 i 1220 oraz rodzime Albedo Geo.
 6. Trochę masz przekombinowany ten sprzęt. Na początek pozbyłbym się CA i Atolla i kupił jakiś porządny wzmacniacz. Mimo że Hegla nie darzę sympatią to tutaj taki H200 mógłby się sprawdzić.
 7. Masz rację, to bi-amp, źle napisałem. Czy Integra czy końcówka na bas to kwestia preferencji i doboru interkonektu między nimi. Mimo wszystko jestem bardziej za integrą na wysokich.
 8. Się uczepiłeś. Pozory mogą mylić. Fakty są takie, że przewody mniej lub bardziej psują. Sztuka znaleźć te najmniej psujące.
 9. Gustard x26 jakoś nie zdobył rzeszy fanów. Są opinie, że gra słabo po USB, a paradoksalnie najlepiej po optyce. Wskazywałoby to na słabą izolację galwaniczną lub jej brak i duży wpływ szumów zewnętrznych na pracę DAC. Osobny konwerter pewnie podniesie jakość, ale też i cenę na starcie już niemałą.
 10. Po prostu idź do jakiegoś salonu audio i wypożycz ze 3 różne przewody i sprawdź u siebie. Wbrew pozorom, przewody są w stanie sporo zepsuć, a im system bliżej prawdy to to psucie jest bardziej słyszalne.
 11. Ciesz się i słuchaj. To są sprzęty na porządnych podzespołach i nic się z nimi nie dzieje. O podłączeniach psełdo kwadro jak nazywasz to nawet nie myśl. Bi wire to podpinasz np z integrę pod zaciski wyższe w kolumnach, końcówkę pod niższe. Wcześniej usuń blaszki łączące zaciski. Końcówkę podepnij do integry pod wyjścia pre out.
 12. Jestem takiego samego zdania. Poza tym całkowicie mi nie odpowiada styl pisania tego Pana.
 13. Mając Caspiana, na Twoim miejscu celowałbym we Fresco lub Amstaffa Mini. To są kolumny o dużym potencjale i można je łączyć z dużo droższą elektroniką. Jeszcze pytanie jak duże masz pomieszczenie i jak stoją kolumny w stosunku do ścian?
 14. Collage jak napisałem to tylko odświeżona wersja dużego Amstaffa. A z tym Caspiany miały problem z prawidłowym wysterowaniem. Dobrze znam ten wzmacniacz i przy 4Ohm-ach ma 125W - mówię o wersji M1 NG - tej mocniejszej. Miałem go kilka lat z Amstaffami Mini i przy wyższych poziomach głośności słychać było, że jednak się męczył. Z dużymi Amstaffami po prostu wyłączał się z przegrzania - poszukaj takich informacji - są w klubie Roksana, albo tutaj - już nie pamiętam. Teraz gram na Roksanie Platinum i tutaj to zupełnie inna bajka. 120W przy 8Ohm, 240W przy 4Ohm i ponad 400W przy 2Ohm robi robotę, w dodatku współczynnik tłumienia >400 daje niesamowitą kontrolę dolnych rejestrów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.