Jump to content

mcemsi

Użytkownicy
 • Content Count

  727
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

85 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2869 profile views
 1. Sterowniki chyba mam , moge podesłać - jaki Windows? 10 czy niższe? Jaką aplikacją odtwarzasz? i w jakim trybie - WASAPI , ASIO czy zwykły DS?
 2. No z tym totalnie to może bez przesady. Choć z drugiej strony dla jednego totalnie to dla innego ŻADNA różnica.Tak to w audio z percepcją bywa..
 3. Sama membrana czy cały kosz bo bardzo różnie liczą co poniektórzy?
 4. Ano właśnie ... USB DAC do komputera o masie prawie 50kg i nawet wyjścia słuchawkowego nie ma 🙂
 5. Oooo idealnie! - Przedstaw bardzo proszę zasadnicze różnice...
 6. Izatap stajesz się powoli skarbnicą wiedzy jeżeli chodzi o sensowne przyziemne recenzje monitorów w domowych warunkach. Tak trzymać!!!
 7. Tak ale co bardzo istotne - stereo a nie AV, a to zasadnicza różnica. Fajnie do tego wyposażony i wygodny design (wreszcie widać że chyba zrezygnowali wreszcie ze zwory w PreOut - Main-In). Szkoda tylko że przełącznik Phono nieprzemyślanie z tyłu.
 8. Mógłbyś jakoś nakreślić soniczne różnice pomiędzy 25 a 40?
 9. No i (cholera) dałeś dylemat do myślenia.....
 10. może to antywątkowe ale w tym starciu KEF górą? Pod każdym względem?
 11. izatap - dobrze sie czyta co piszesz o S40 , proszę o kontynuację 🙂 Hmm a myślałem że S40 bardziej dołoży dołem..... ta lekkość mnie co nieco niepokoi bo chyba wolę dosadniejsze brzmienie. Panowie a jak przy S40 wyglada Contour S1.4 - może ktos miał okazję porównac uszami obydwa modele...
 12. Zapewne chodzi o isostat : Pozerkaj , porównaj , zapytaj sprzedawcę o wymiary. Któryś przypasuje a jak nie to zawsze isostat można po prostu obciąć piłką do metalu. [Hidden Content] unitra&bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict44-ele-1-2-0430
 13. Pobierz ją na tym tablecie No niestety to "prawie" czyni tu niestety zasadniczą różnicę.
 14. Dokładnie tak. Jaki masz ten telefon?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.