Jump to content

ahfc

Użytkownicy
  • Content Count

    201
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Reszta narodu jest łupiona non stop: PIT, VAT, CIT srit itd. Piękna kobieta i bankser
  2. Amplituner Pioneer SX777. Kupiony w roku 1993. Półroczna pensja. Wyższego modelu nie było. W owym czasie górna półka. Do dziś. Wymieniono 2 potencjometry Alps. Po strzele pioruna wymieniłem tranzystor w układzie stand-up. To wszystko.
  3. Witam, też wychowałem się na Jego audycjach. W czasach większej dostępności udało mi się zassać w sumie ok. 18 CD z nocnymi audycjami w PR3. Po drobnej edycji (usunięcie sygnału czasu, wiadomości etc.) są to świetne płyty do słuchania np. w trakcie długiej jazdy samochodem. Nie ma monotonni jednego zespołu, a zbiór audycji muzycznych przeplatanych kompetentnym i pełnym pasji komentarzem dziennikarza muzycznego, który dzięki swojej nieprzeciętnej znajomości języka angielskiego potrafił właściwie zinterpretować to, co autorzy mieli do powiedzenia. W dzisiejszych czasach niewielu jest takich dziennikarzy muzycznych.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.