Jump to content

THX Ultra 2

Użytkownicy
 • Content Count

  1020
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Prawdziwy HOME THEATER, a nie jakieś pierdziwaki...made in china.
  No i jeszcze drugie hobby to: Focus ST MK2-2010 rok 300KM i 490Nm. I śmieszny przebieg, bo ok. 17 tys. km! Stan na dzień 31.XII.2019 rok.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

12621 profile views
 1. Niestety to prawda. W myśl starego powiedzenia: z gó...na bata nie ukręcisz...🙁
 2. Nie zakładam nowego tematu. Ale mam pytanie do właścicieli Apple TV 4K. Otóż zainstalowałem aplikację Rakuten TV i mam tylko w wersji hiszpańskiej. I nic nie mogę z tym zrobić. Na stronie działa bez problemu. Może ktoś to sprawdzić?
 3. THX Ultra 2

  Sci-Fiction

  Nie widzę związku...
 4. THX Ultra 2

  Sci-Fiction

  W HBO GO filmy tylko w stereo, a o 4K to można sobie pomarzyć. Więc jaki jest sens oglądania czegokolwiek w HBO GO?
 5. Chyba coś źle zrozumiałeś. "Ja nie miałem żadnego problemu, czy postawić na Oleda". Otóż z tej wypowiedzi i linku do testu wynika jasno, że nie postawiłem na Oleda... Pozdrawiam.
 6. Ja nie miałem żadnego problemu, czy postawić na Oleda. Po przeczytaniu szczegółowego testu, faworyt był tylko jeden [Hidden Content]
 7. A ja jednak zostałem dalej wierny pionkowi. Do tej pory miałem BDP-LX91, a teraz po przeczytaniu paru recenzji między innymi tej: [Hidden Content] Kupiłem w końcu UDP-LX800 i nie żałuję... A np. Oppo 205 za dźwięk stereo dostał notę 30%, a Pionek LX-800 60%...
 8. Wychodzi ok. 18200 + transport. A to ciężkie bestie, to i koszt transportu nie będzie mały...
 9. Szkoda, że Horn swego czasu był bardzo krótko dystrybutorem B&W. Ale dali ciała. Złamali warunki umowy i po ptakach... A z Monster Cable też coś się współpraca urwała...
 10. Martin Rejek: jeżeli chodzi o Oleda, to póki co ta technologia w dużych calażach powyżej 77" ( a tym bardziej w 8K) jest jeszcze bardzo droga. A i z wypaleniami też nie jest za różowo...Testerzy z HDTV forum przetestowali ZG9 i porównywali szczególnie jakość czerni w stosunku do Oleda i okazało się, że niczym nie ustępuje. A to zawsze był dla innych atut, aby brać Oleda. Dlatego wybrałem bezpieczniejszy i o wiele trwalszy Sony. A wziąłem go z 4-letnią gwarancją.
 11. No zaskoczył mnie soniak niesamowitym efektem HDR - światła samochodów w nocy były tak prawdziwe jakbym był na ulicy tuż obok... Mój JVC tego nie pokaże. A dzisiaj mają dojechać na kalibrowanie ZG9. Wyjście XLR to tylko w stereo wykorzystasz. A LX-500 ma być pod filmy i koncerty wielokanałowe.TV nie ma wsparcia 3D.
 12. Rozmiar fotek zmieniasz darmowym programem IrfanView. A kalibrację profesjonalną JVC nie planujesz? A jak za nisko siedzisz, to zawsze można sobie dorobić jakiś podest.
 13. Projektor i ekran nie ruszam, ale mój JVC to tylko full HD. O zmianie projektora to raczej myślę w przyszłym roku, może JVC coś nowego pokaże.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.