Jump to content

THX Ultra 2

Użytkownicy
 • Content Count

  1024
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

58 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Prawdziwy HOME THEATER, a nie jakieś pierdziwaki...made in china.
  No i jeszcze drugie hobby to: Focus ST MK2-2010 rok 300KM i 490Nm. I śmieszny przebieg, bo ok. 17 tys. km! Stan na dzień 31.XII.2019 rok.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

13936 profile views
 1. Pomieszczenie mam 22,5m kw, ale najbardziej za bas odpowiedzialny jest u mnie Velodyne DD-15 plus.
 2. No tu ma gościu na gwarancji 803-D3, ale nie gadałem z nim jeszcze: [Hidden Content]
 3. Na razie nie pytałem się konkretnie o podłogowe. Wstępnie zapytałem o cenę centralnego topowego HTM1D3 - detal 26999zł, to zaproponowano mi go po krótkiej negocjacji za 20 tys.
 4. Jak się trafi kupiec na MA PL300 - to dopiero będzie jakaś zmiana (raczej na B&W 803D3). A jak nie to na to co mam, też nie mogę narzekać.
 5. Niestety to prawda. W myśl starego powiedzenia: z gó...na bata nie ukręcisz...🙁
 6. Nie zakładam nowego tematu. Ale mam pytanie do właścicieli Apple TV 4K. Otóż zainstalowałem aplikację Rakuten TV i mam tylko w wersji hiszpańskiej. I nic nie mogę z tym zrobić. Na stronie działa bez problemu. Może ktoś to sprawdzić?
 7. Nie widzę związku...
 8. W HBO GO filmy tylko w stereo, a o 4K to można sobie pomarzyć. Więc jaki jest sens oglądania czegokolwiek w HBO GO?
 9. Chyba coś źle zrozumiałeś. "Ja nie miałem żadnego problemu, czy postawić na Oleda". Otóż z tej wypowiedzi i linku do testu wynika jasno, że nie postawiłem na Oleda... Pozdrawiam.
 10. Ja nie miałem żadnego problemu, czy postawić na Oleda. Po przeczytaniu szczegółowego testu, faworyt był tylko jeden [Hidden Content]
 11. A ja jednak zostałem dalej wierny pionkowi. Do tej pory miałem BDP-LX91, a teraz po przeczytaniu paru recenzji między innymi tej: [Hidden Content] Kupiłem w końcu UDP-LX800 i nie żałuję... A np. Oppo 205 za dźwięk stereo dostał notę 30%, a Pionek LX-800 60%...
 12. Wychodzi ok. 18200 + transport. A to ciężkie bestie, to i koszt transportu nie będzie mały...
 13. Szkoda, że Horn swego czasu był bardzo krótko dystrybutorem B&W. Ale dali ciała. Złamali warunki umowy i po ptakach... A z Monster Cable też coś się współpraca urwała...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.