Jump to content

THX Ultra 2

Użytkownicy
 • Posts

  415
 • oraz w archiwum

  669
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

55 Neutralny

Audiostereo

51

Bocznica

4

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Prawdziwy HOME THEATER, a nie jakieś pierdziwaki...made in china.
  No i jeszcze drugie hobby to: Focus ST MK2-2010 rok 300KM i 490Nm. I śmieszny przebieg, bo ok. 17 tys. km! Stan na dzień 31.XII.2019 rok.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

15164 profile views

THX Ultra 2's Achievements

 1. Do mnie w końcu się odezwali i poprosili o podesłanie fotki z nr. mojego AVC-X6700H. Zobaczymy co dalej...
 2. Ciekawe, czy Denon weźmie się za wadliwe HDMI 2.1 , Ymaha obiecała wymianę w serwisie. Denon póki co kombinuje z jakąś przystawką...
 3. Chyba auto się spaliło po tym podłączeniu i temat umarł.🤣
 4. Temat trochę stary, ale pamiętam jak byłem lata temu w Berlinie na IFA i właśnie one miały tam premierę. Na mnie wywarły niesamowite wrażenie. Wiem, że jeden gościu z Ustki ma je chyba do dzisiaj. 3 lata temu sprzedawałem mu suba Velodyne DD-18 i tak się zgadaliśmy. Miałem go odwiedzić, bo zapraszał na domowy odsłuch ale gdzieś mi się jego namiary zapodziały... Ale żeby Oriele pokazały pełnię możliwości - to jednak trzeba mieć do nich odpowiedni metraż i konkretny wzmacniacz.
 5. "Jaki klient taka oferta ze sklepu". Tylko, że ta "genialna" myśl nie ma nic wspólnego z tym co wyżej napisałem. Przychodzi handlowiec do handlowca i zostaje potraktowany gorzej niż pierwszy lepszy klient z ulicy.
 6. Ja zaczynam polowanie na B&W 802 D3. Używki ma gościu za 68 tys. do stargowania. Ale myślałem o nowych i niestety pazerność naszego sprzedawcy (wiadomo o kogo chodzi) jest niesamowita. Na próbę uruchomiłem mojego znajomka z salonu sprzedaży Sony w Warszawie. Mówię: zagadaj do nich, może się dogadasz? Ale jakiś nawiedzony zaproponował mu 85 tys.( wyższą cenę niż mnie podano na maila). No to mówię tak: jak przyjdą do Ciebie po wypasiony Sony - to potraktuj ich tak samo! To może się czegoś nauczą! Mógłbym komuś dać zarobić z 5 tys. ale nie 30 tys. Czyli trzeba szukać okazji gdzie indziej...
 7. Ja na 22 m kw użytkuję Velodyne DD-15 plus i nie odczuwam najmniejszej potrzeby dokładania drugiego.
 8. Pomieszczenie mam 22,5m kw, ale najbardziej za bas odpowiedzialny jest u mnie Velodyne DD-15 plus.
 9. No tu ma gościu na gwarancji 803-D3, ale nie gadałem z nim jeszcze: [Hidden Content]
 10. Na razie nie pytałem się konkretnie o podłogowe. Wstępnie zapytałem o cenę centralnego topowego HTM1D3 - detal 26999zł, to zaproponowano mi go po krótkiej negocjacji za 20 tys.
 11. Jak się trafi kupiec na MA PL300 - to dopiero będzie jakaś zmiana (raczej na B&W 803D3). A jak nie to na to co mam, też nie mogę narzekać.
 12. Niestety to prawda. W myśl starego powiedzenia: z gó...na bata nie ukręcisz...?
 13. Nie zakładam nowego tematu. Ale mam pytanie do właścicieli Apple TV 4K. Otóż zainstalowałem aplikację Rakuten TV i mam tylko w wersji hiszpańskiej. I nic nie mogę z tym zrobić. Na stronie działa bez problemu. Może ktoś to sprawdzić?
 14. Nie widzę związku...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.