Jump to content

Reaper

Użytkownicy
 • Content Count

  1841
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy jest jakaś różnica w brzmieniu między wzmacniaczami FA5ES, a FA50ES? Obecnie posiadam TA-F690ES.
 2. Czli można kupic to samo za 2 zł. :).
 3. Czy ktoś z Was tego używa? Jest to cos warte, czy kolejne audio voodoo?
 4. Da się włączyć stary wygląd? Ten to jakaś katastrowa, aż odechciało mi się tu zaglądać.
 5. Reaper

  Wasze ustroje.

  Mów za siebie. Jesteś facet czy dupa? Jak ktoś może miłośnikowi sprzętu i muzyki stawiać jakieś warunki co do ustawienia itp? Zawsze mnie to rozwala jak ktoś pisze, ze ustawił sprzęt tak, a nie inaczej bo druga połówka innej opcji nie akceptuje :-).
 6. Dzięki Bumpalump. Isostat zregenerowany, wszystko działa prawidłowo, obyło się bez wylutowywania. Przy okazji dokładnie wyczyściłem go z kurzu (na szczęście nie było go dużo) i rozebrałem i umyłem obudowę, panel przedni, pod panel itp. Wzmchol wygląda i działa jak nowy.
 7. Co to jest isostat i na czym polega regeneracja?
 8. Mam problem ze wzmacniaczem TA-F690ES. Nie reaguje na regulację barwy przy wyłączonym Source Direct. Kręcenie potencjometrami bass i treble nic nie zmienia. Natomiast gdy włączam przycisk Source Direct to nie zapala się obok niego dioda informująca o przejściu wzmacniacza w ten tryb. Co to może być?
 9. Czy odtwarzacz Technics SL-PS740A to dobry model? Jest to ta sama półka co np. Sone CDP-X202ES? Pytam bo podoba mi się Peak Level w tym modelu. Taki tam bajer ale fajny, przypomina stare czasy jak Peak Level w magnetofonach. Wiem, ze ma to jeszcze SL-P999 ale to droga zabawka. Które modele jeszcze to mają i przy okazji są przyzwoite brzmieniowo?
 10. Czy to prawda, że Regi nie mają przewodu uziemiającego? Czy w takim wypadku nie występują jakies szumy, trzeski, buczenie itp?
 11. Pytanie nr 2. Czy ta wkładka Carbon w Redze Planar 2 jest jakaś przyzwoita na poziomie np. OM10?
 12. Temat zalozylem bo mam dylemat. Czy brac Rege z talerzem szklanym, Pro-Jecta z akrylowym czy Reloopa Turn2 z aluminiowym.
 13. No to z wszystkich tych nowości najlepszy nowy gramofon biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny to pewnie będzie Reloop Turn2, który posiada aluminiowy talerz i wkładkę OM10, którego można nabyć za 900 zł.
 14. Nie chce mi się wierzyć, że Rega czy Pro-Ject, które mają dobre ramiona produkują gramofony, które jako całość są badziewne w swoim przedziale cenowym. No ale możliwe, ze tak jest.
 15. Czyli jednak odlewane aluminium to podstawa. Wychodzi na to, ze z nowych modeli niema nic ciekawego. Ani u Pro-jecta ani u Regi w cenie do 2500 zl.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.