Jump to content

Reaper

Użytkownicy
 • Content Count

  1840
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czli można kupic to samo za 2 zł. :).
 2. Czy ktoś z Was tego używa? Jest to cos warte, czy kolejne audio voodoo?
 3. Reaper

  Wasze ustroje.

  Mów za siebie. Jesteś facet czy dupa? Jak ktoś może miłośnikowi sprzętu i muzyki stawiać jakieś warunki co do ustawienia itp? Zawsze mnie to rozwala jak ktoś pisze, ze ustawił sprzęt tak, a nie inaczej bo druga połówka innej opcji nie akceptuje :-).
 4. Dzięki Bumpalump. Isostat zregenerowany, wszystko działa prawidłowo, obyło się bez wylutowywania. Przy okazji dokładnie wyczyściłem go z kurzu (na szczęście nie było go dużo) i rozebrałem i umyłem obudowę, panel przedni, pod panel itp. Wzmchol wygląda i działa jak nowy.
 5. Co to jest isostat i na czym polega regeneracja?
 6. Mam problem ze wzmacniaczem TA-F690ES. Nie reaguje na regulację barwy przy wyłączonym Source Direct. Kręcenie potencjometrami bass i treble nic nie zmienia. Natomiast gdy włączam przycisk Source Direct to nie zapala się obok niego dioda informująca o przejściu wzmacniacza w ten tryb. Co to może być?
 7. Czy to prawda, że Regi nie mają przewodu uziemiającego? Czy w takim wypadku nie występują jakies szumy, trzeski, buczenie itp?
 8. Pytanie nr 2. Czy ta wkładka Carbon w Redze Planar 2 jest jakaś przyzwoita na poziomie np. OM10?
 9. Temat zalozylem bo mam dylemat. Czy brac Rege z talerzem szklanym, Pro-Jecta z akrylowym czy Reloopa Turn2 z aluminiowym.
 10. No to z wszystkich tych nowości najlepszy nowy gramofon biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny to pewnie będzie Reloop Turn2, który posiada aluminiowy talerz i wkładkę OM10, którego można nabyć za 900 zł.
 11. Nie chce mi się wierzyć, że Rega czy Pro-Ject, które mają dobre ramiona produkują gramofony, które jako całość są badziewne w swoim przedziale cenowym. No ale możliwe, ze tak jest.
 12. Czyli jednak odlewane aluminium to podstawa. Wychodzi na to, ze z nowych modeli niema nic ciekawego. Ani u Pro-jecta ani u Regi w cenie do 2500 zl.
 13. Zakładam temat bo nigdzie nie mogę zanaleźć tego typu dyskusji. Czy stosowanie talerzy z akrylu czy szkła to jakas wada? Pytam odnośnie kilku modeli gramofonów Pro-Ject czy Rega.
 14. Trzeba mieć coś z głową żeby zapłacić 3000 zł za gramofon po takich przeróbkach gdzie cała automatyka została odłączona.
 15. Jest Kenwood KD-07 i KP-07, czy cos mi sie pomylilo? Jezeli sa jednak dwa modele to czym sie roznia?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.