Jump to content

PMD

Użytkownicy
 • Content Count

  1974
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

71 Neutralny

Audiostereo

71

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7906 profile views
 1. zostawiam jak jest, zdecydowanie tak mi się bardziej podoba 🙂,
 2. ja proponuję, żeby kolega sam posłuchał różnych wzmacniaczy, w tym rzeczonego Bladeliusa, i wybrał to co się najbardziej koledze spodoba, a odsprzedawalnością bym się nie przejmował. Ten sprzęt ma dawać satysfakcję ze słuchania muzyki. Kupno markowego sprzętu tylko dla tego że jest łatwo odsprzedawany mija się z celem, chyba że kolega nie będzie słuchał na tym żadnej muzyki, tylko ma to stać i cieszyć oczy... ale w tym też nikt nie pomoże , każdy ma inną wrażliwość 🙂
 3. PMD

  Pomoc Mcintosh

  ASR Ref 5 lub 5SE z drugiej ręki (lub drożej 6 lub 6SE). Myślę że to będzie lepsze połącznie niż z firmowym PRE. Większa rozdzielczość, lepsze barwy,....
 4. ma być kontrolowany, zebrany, bardziej konturowy. Jak jest bardziej miękka pulpa to odwróć (chyba że ci się tak bardziej podoba 🙂 , to zostaw 😁 )
 5. Z Accuphase może wyjść z tego bardzo fajne plastyczne i klimatyczne zestawienie. Pod warunkiem że ARC CD3 gra bardziej w estetyce CD8 CD9 a nie CD7, CD7.5 (nie słyszałem CD3) i z szybkimi selektywnymi kablami głośnikowymi oraz świecówkami które też zagrają bardziej konturowym basem niż miękką poduszką. Pożycz i posłuchaj. Będzie fajna barwa i dużo planktonu. Vienny mają wysoką skuteczność i nie powinny być trudne do wysterowania.
 6. Nie miałem tych kabli.
 7. Magnum wyraźnie lepsze od Shotgun, Oracle najlepsze. Przyczym trzeba brać zawsze topowy z danej serii. Czyli jak shotgun to S1, a jeszcze lepiej MA. Od Magnum M3, wolałbym Shotgun MA albo Magnum M1 lub jeszcze lepiej Magnum MA. Seria Magnum MA to już bardzo dobre kompletne kable, że swoim harakterem. Miałem przez moment Fadel Coherence mk1. Wówczas przy tamtym systemie To była ta sama półka jakościowa ale różne haraktery. Fadel był trochę dynamiczniejszy i może trochę jaśniejszy. Przestrzeń i bas wyraźnie lepsze w Mit. Myślę że stare Magnum MA to wciąż bardzo dobre kable i mogą powalczyć
 8. Jak wygrzejesz sprawdź kierunek, tzn. włóż odwrotnie niż teraz i zobacz czy nie będzie lepiej (czy ten bas się zbierze czy bardziej rozleje). Jest różnica w brzmieniu zależnie od kierunku w jakim go włożyłeś, wyraźnie to słychać.
 9. Jak zauważyłeś, materiały użyte na membrany zostawiają swoje sygnatury. Można więc preferować pewne rozwiązania względem innych.
 10. Ja wszystkie SR nabywałem w AudioFast, trochę tego było, kolejno RED, Blue i Orange jak się ukazał.
 11. Pamiętam, ten moment, i dyskusję na forum. Tak to właśnie było.
 12. PMD

  Hi-endowe nowości

  cena oczywiście bez wkładki, wkładkę trzeba dokupić osobno za kolejne ...
 13. Powinno się fajnie stonizować. Napowietrzone szybkie kolumny z ciepłym okrągłym Accu. Może być fajnie.
 14. Używam C4 mk1 w 30m kw. I świetnie grają. Fakt że mam pokój zaadaptowany akustycznie. Poprzedni właściciel grał nimi w 25m kw i twierdził że też nie miał problemów. Więc nie kasowałbym tak szybko pomysłu z C3 i contur 60.
 15. Jak wyżej napisał Sly. Te bezpieczniki nie upiększają, nie poprawiają, a odsłaniają to jak brzmi dane urządzenie (na ile nie ogranicza go reszta systemu). Usuwają ograniczenia zwykłego, który wcześniej miałeś, ale nie spowodują wzrostu rozdzielczości powyżej poziomu jaki prezentuje twoje urządzenie, ani nie zwiększą jego spójności itd. Po prostu likwidują jakieś wcześniejsze ograniczenia to wszystko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.