Jump to content

PMD

Użytkownicy
 • Content Count

  1907
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wierzę że się nie skusisz :) choćby na te przysłowiowe 15min.
 2. Jeśli idzie o ilość detali to porównywalnie? Czy któryś daje więcej czytelnego planktonu?
 3. Milimetr , Ja wypadł ten Siltech na tle Aq Dragon?
 4. To kwestia co komu daje więcej frajdy , ja bym przeznaczył 0,5 - 1,0 mln na system (pokój już mam :) ) no może jeszcze z 50k Pln na jakiegoś używanego Grand Cherokee albo Pajero żeby nie mieć już problemów z wypadami na ryby :) Elberoth, ty już w sumie system podobnej klasy masz więc faktycznie zostaje ci wydać na Porsche ;)
 5. PMD

  Bezpieczniki

  Jak już się osłuchasz, to go obróć o 180 st. i ponownie posłuchaj co się zmieniło.
 6. PMD

  Piecyk do Avalon'ów

  słyszałem je raz ze spectralem, pre i CD Burmester, grało fajnie choć jak dla mnie zbyt wielkim basem , ale może się to podobać.
 7. Kolumny powinny obnażyć niedostatki Technicsa - barwa szara, życia brak. Zostaje tylko sentyment, i w sumie człowiek się sam z siebie może uśmiać słuchając teraz i słysząc jak to gra , a pamiętając jak był to niedostępny i pożądany wówczas sprzęt. Przebijał go jedynie Marantz , ale to już w ogóle było marzenie ściętej głowy :)
 8. MG 3.6 bardzo dobrze grały z Simaudio W5, ale na wtórnym rynku W5-ki jeszcze nie widziałem :) Na którymś audioshow, Audioforte (wówczas dystrybutor) prezentował właśnie MG 3.6 z elektroniką sima i przez wielu forumowiczów ten system był oceniany jako jeden z lepszych dźwięków wystawy.
 9. Stempur, a twoje stare Totemy (rainforest czy jakoś tak) nie były by idealne do takiego repertuaru?
 10. Co to za salon bo nie jest to twój pokój odsłuchowy, wstawiłeś je na tą chwilę do salonu?
 11. nie mógł na okładce? Teraz masz płytę źle wyważoną będzie ci biła :) ;)
 12. po za Harmonix może Cardas Golden Ref. _ trochę słabszy klasowo ale masywniejszy. Podpytaj też o nowego VdH the first, nie udało mi się go posłuchać, trochę strzelam.
 13. PMD

  banda AUDIO RESEARCH -a

  Odgrzewam stare pytanie: czy ktoś robił upgrade preampu Ref 5 do wersji 5Se? Lub może miał okazję posłuchać obu wersji ? Interesuje mnie zakres i skala zmian. Innymi słowy w czy warto :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.