Jump to content

Marcin_gps

Branża
 • Content Count

  1063
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

108 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To może pomóc: https://bugzilla.redhat.com/show_bug.cgi?id=1240798#c12
 2. DAC jest bardzo fajny. Gram od piątku na wersji lampowej. Urządzenie gra skupionym i nasyconym dźwiękiem, nie popada w analityczność. Bardzo dobra rozdzielczość i dynamika. Jest to DAC oferujący dość nowoczesne brzmienie (zapewne za sprawą doboru kości AKM) - ładne i przyjemne. W tej klasie cenowej nie spotkałem się jeszcze z urządzeniem oferującym tak kulturalny dźwięk. I możliwe, że to było celem projektantów. W jego brzmieniu nie ma ostrych krawędzi, więc nawet słabszych nagrań słucha się z przyjemością. Warto posłuchać. O słabszych punktach nie będę pisał, bo porównuję do urządzenia 8x droższego.
 3. Dźwięk, budowa. Obecnie gram na DACu z lampami E182CC. (specjalna wersja lamp E82CC, które są w DACu RT-project) Na razie przetestuję i porównam do mojego DACa.
 4. Przekonam się już w sobotę. Na AVS zrobił bardzo dobre wrażenie. Będę miał wersję lampową.
 5. Dla mnie to był top 3, a biorąc pod uwagę price/performance to #1. Raczej 30m2 to za mało. Wiem z autopsji. Gram na mniejszych Carmel2, ale Hailey miałem na odsłuchu. Zgoda: Moje Audio, RT-Project i Stellar Audio (Arkadia IV) to były wg mnie najlepsze systemy w Sobieskim i w ogóle na całym AVS. No i YG Acoustics, choć prezentacja zbyt ofensywna jak na mój gust.
 6. Marcin_gps

  Kable VOVOX

  Spójrz na datę mojego wpisu :) Daj sobie spokój z belkinem. Polecam kupić oryginalny Western Electric WE16GA.
 7. Ja tam zauważyłem sieciówkę Siltecha triple crown...
 8. Wg mnie najlepszy dźwięk był w pomieszczeniu Audio Note UK - grało każdą muzykę z odpowiednią dynamiką, detalem i barwą. Oprócz tego podobały mi się: - Grobel Audio (Ktema/Jadis) - idealny system sypialniany - Maat / FM Acoustics - połączenie detalu, dynamiki i przyjemności z odsłuchu (pomimo tego, że barwa trochę syntetyczna) - Yg Acoustics - czystość, detal, brak ostrości. Gdyby tylko nie grali tak głośno i nie skakali z utworu na utwór co 20 sekund.. - TAD / Luxman - słychać klasę głośników - Rockport / Mcintosh - najlepszy dźwięk na stadionie - Ancient Audio - największe zaskoczenie. Dźwięk lepszy niż w większości pomieszczeń na wystawie.
 9. Nie ma to najmniejszego znaczenia, jakim kanałem dalej lecą dane. Na każdym kroku transmisji trzeba zapewnić odpowiednią jakość przesyłu, począwszy od odczytu z pamięci masowej, poprzez Ethernet, na USB skończywszy. Chyba, że ktoś wierzy w bit-perfect, to niech słucha choćby z laptopa. Tylko potem proszę się nie dziwić, że z transportu CD gra lepiej
 10. Jutro mam mieć Rossiniego, to sobie porównam Ethernet vs. USB.
 11. Jeśli komputer w Twoim setupie służy jako media server (z Roonem, MinimServerem, Twonky lub Assetem), po dołożeniu karty JCAT NET i spięciu jej bezpośrednio z sms-200, jakość skoczy drastycznie.
 12. Marcin_gps

  Klub FURUTECHA

  Od kilkunastu godzin wygrzewam na wzmacniaczu "różową landrynkę": http://www.highfidelity.pl/@main-3012&lang= Może jeszcze za szybko na kategoryczne osądy, ale brzmienie wydaje się podobne do Acrolinka 9500, tylko mniej rozdzielcze, mniej energetyczne, za to dużo gładsze i świeższe w górze pasma, choć nadal ciemne. Może się podobać
 13. Marcin_gps

  Kivlov PC Audio

  Jest szansa na AVS2017
 14. Marcin_gps

  Jplay

  KS się nie instaluje. KS to jest składnik systemu W foobarze musi zostać ASIO: JPLAY Driver W panelu JPLAYsettings ustawiasz KS: _nazwa_twojego_DACa_ Engine najlepiej UltraStream (najlepiej zoptymalizowany). Xtream pożera dużo RAMu, ale jak najbardziej można sprawdzić pozdr, Marcin (właściciel marki JPLAY)
 15. Marcin_gps

  Kivlov PC Audio

  http://audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/sonore-microrendu-hardware-tear-down-review.770/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.