Jump to content

krzyżak

Użytkownicy
 • Content Count

  389
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Akurat ASR do C2 słabo pasuje, charakter ASR mimo sporej mocy daje razem z C2 bardzo średni efekt.Myślę, że trzeba czytać ze zrozumieniem - nie piszę czego nie wiem , tylko co słyszałem . Napisałem , że z ASR średnio to widzę bo słuchałem i wiem jak było. Pewnie znajdzie się jeszcze kilka mocnych wzmaków z którymi C2 się nie polubią. ASR z C2 grał bardzo średnio i tyle. Krell nie miał, żadnych problemów. Słuchane w tym samym pokoju na na tych samych kablach. Jednym z warunków prawidłowego wysterowania C2 jest wydajny prądowo wzmacniacz - jednak to nie wszystko. Musi musi być synergia a z ASR jej nie słyszałem. Mam pytanie a Ty słuchałeś Takiego zestawienia Krell FBI -C2 i ASR - C2 ? Zapewniam Cię, że różnica była spora. Wątek jest o C2 i ASR i napisałem jak było czyli średnio. Emitter był kolegi Szatana i też się mocno zdziwił jak to razem gra.
 2. z ASR to c2 średnio widzę. Jeśli c2 to raczej bardzo wydajny prądowo wzmacniacz. U mnie grały z Krellem FBI, np taki accu e550 z c2 to niestety sobie nie radził.
 3. Mirek, jakbyś się wybierał się kiedyś do Lutka ( gdzieś tam przeczytałem ) to wpadnij posłuchać FBI mieszkamy 100 metrów od siebie.
 4. To jest MIT Magnum M2 a nie MA ,kupiłem taki cos za 800 Euro.
 5. Tak myślałem ,ze z Callisto C2 bedą wymiatać :) Przyjemności i radości z muzyki !
 6. Ile z tych ogłoszeń było od dystrybutora? Podobnie sprawa ma się np Accu. Niby ogłoszenia prywatne a sprawa wyglada inaczej.
 7. to juz chyba jest antyklub
 8. U mnie grały w 25 metrach i fakt stały 1,2m od ściany, ale S25 były dużo trudniejsze w tym samym pomieszczeniu do ustawienia.
 9. Tak Modrzew to te od Ciebie, bardzo je lubiłem , ale teraz przyszedł czas na zmianę. Spox zegarki zawsze są :)
 10. Znam system Dynaudio S25 z MA6300 i gra spoko, wiec Z MA8000 może być super.
 11. Eggelston to dosyc znane i b. dobre kolumny. Grają trochę tak jak merliny tylko zdecydowanie z lepszym basem. Mają jeden minus są cholernie ciężkie . Nie pamietam dokładnie ale skrzynki są chyba z granitu , albo jakiegoś innego kamienia.
 12. Nie wyobrażam sobie aby Dynki zagrały męcząco i krew z uszu. Nie słyszałem nigdy tak grającego esotara. Miałem SP25 I C2 grały z Accu E308 i Accu E550 w końcu z Krellem FBI. Najsłabiej oczywiście zagrały z Accu E550 - nie ma tyle prądu. Albo coś dziwnego było z akustyką albo ktoś się pobawił potencjometrem wysokich w Accu i dał na maxa:)
 13. Nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć co wtedy grało , kolega ma bardzo dużo gratów i ciagle coś tam jest nowego. Na pewno były to jakieś monosy lampowe, Barklay F1 transport to zapamiętałem , bo rzadki i super transport. Merliny w końcu zmienił na egglestony andra- co ciekawe też na górze esotar.
 14. Oczywiscie, ze dynki potrzebują duzo prądu aby zagrać, jednak mówię o optymalnym wzmocnieniu. Co by nie mówic Merliny to świetne kolumny.
 15. To jednak sa podłogówki, ze zdecydowanie lepszym basem. Aż tak bardzo transparentne nie są. Bardzo poważnie kiedyś o nich myślałem jednak po dynaudio C2 chciałem troszkę innego grania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.