Jump to content

krzyżak

Użytkownicy
 • Content Count

  389
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Akurat ASR do C2 słabo pasuje, charakter ASR mimo sporej mocy daje razem z C2 bardzo średni efekt.Myślę, że trzeba czytać ze zrozumieniem - nie piszę czego nie wiem , tylko co słyszałem . Napisałem , że z ASR średnio to widzę bo słuchałem i wiem jak było. Pewnie znajdzie się jeszcze kilka mocnych wzmaków z którymi C2 się nie polubią. ASR z C2 grał bardzo średnio i tyle. Krell nie miał, żadnych problemów. Słuchane w tym samym pokoju na na tych samych kablach. Jednym z warunków prawidłowego wysterowania C2 jest wydajny prądowo wzmacniacz - jednak to nie wszystko. Musi musi być synergia a z ASR jej nie słyszałem. Mam pytanie a Ty słuchałeś Takiego zestawienia Krell FBI -C2 i ASR - C2 ? Zapewniam Cię, że różnica była spora. Wątek jest o C2 i ASR i napisałem jak było czyli średnio. Emitter był kolegi Szatana i też się mocno zdziwił jak to razem gra.
 2. z ASR to c2 średnio widzę. Jeśli c2 to raczej bardzo wydajny prądowo wzmacniacz. U mnie grały z Krellem FBI, np taki accu e550 z c2 to niestety sobie nie radził.
 3. Mirek, jakbyś się wybierał się kiedyś do Lutka ( gdzieś tam przeczytałem ) to wpadnij posłuchać FBI mieszkamy 100 metrów od siebie.
 4. To jest MIT Magnum M2 a nie MA ,kupiłem taki cos za 800 Euro.
 5. Witajcie pewnie kilku nas jest. Najpierw były AP Yara Evolution. Na tyle spodobały mi się te małe podłogówki, że teraz grają trochę większe Padua Ciekawe ilu nas jest i za co lubimy AP? Pozdrawiam Krzyżak.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.