Jump to content

krzyżak

Użytkownicy
 • Content Count

  405
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

10737 profile views
 1. Rzadko piszę swoją opinię bo primo wszystko jest subiektywne, secundo dużo zależy od systemu. Ale to co P. Pacuła pisze ( bardzo lubię poczytać P. Pacułe.) to nie może być w tym przypadku obiektywne, bo to nie było porównanie tylko recenzja. Napisałem o tym co usłyszałem, a było jeszcze kilku ludzi i słyszało to samo. Jeśli Emitter aż tak bardzo się zmienił to gratulacje. Ja miałem bezpośrednie porównanie i było słabo i tyle. Nie chodzi , ze fbi jest taki super , ale porównanie z ASR było dziwne - w takich piecach nie powinno bym aż takiej różnicy.
 2. Niestety nie przerabiałem tematu. Co do pre, to pewnie wg. upodobań -ktoś lampa ktoś tran . Zresztą reszta toru też jest ważna . Trzeba próbować 🙂
 3. Mam go juz pewnie około 10 lat i do głowy mi nie przyszło zamienić na coś innego. Nikt tego nie napisał... chyba, ale można z niego zrobić końcówkę mocy. Fbi jest bardzo uniwersalny. w tej kasie jeśli chodzi o s/h ciężki do pobicia. Po zmianie pokoju odsłuchowego na mniejszy na początku była katastrofa. Nie chcę się rozstać się z kolumnami , a one duże jak do mojego pokoju. Popracowałem z akustyką i teraz z kablami i nirvana wraca :))
 4. Nie wiem - poważnie uważam, że najpiękniejszy nie jest, fakt ,że swoimi gabarytami robi wrażenie. Dużo bardziej podobają mi się produkty Dana D'Agostino. Sun audio wyglada jak radziecka radiostacja , a wielu się podoba. Jednak najważniejsze jak gra -a FBI gra znakomicie.
 5. Dawno nie sprawdzałem, ale każde urządzenie podłączone po RCA grało gorzej, nawet jeśli dobrze pamiętam siła sygnału była słabsza na RCA. ( może celowy zabieg ? ) Najlepiej jak sprawdzisz sam - ciekawe czy zgodzisz się ze mną.
 6. Dlatego opisałem Emittera cenowo był podobny do FBI Granie po rca a xlr w FBI to przepaść.
 7. Ha , choć mam go już wiele lat, to wizualnie bardzo średnio, ani nie był ładny, ani nie wyładniał. Klocek jak klocek. Nie ma się do czego przyczepić, to design nie w moim guście. Jednak fakt jest taki, że kto go widział to każdy mówił , ze super - widać mam dziwny gust.
 8. Trochę tych wzmacniaczy było , ale cieżko np. takiego Accuphase E- 550 traktować tak samo - choćby z powodu ceny. Z podobnych klocków był np. ASR Emitter II Exclusive Akku potężna integra składająca się z 3 elementów ponad 100 kilo. W bezpośrednim starciu zaznaczam, że reszta toru była moja- Emitter zagrał ciemniej , mniej energii, mniej dynamiki byliśmy zdziwieni, że aż taka różnica była.
 9. Niepotrzebnie, wywołałem tą dyskusje o kablach i może się źle wyraziłem. Mity magnum są delikatnie dopalone na basie w poprzednim pokoju było to dla mnie wskazane, teraz jednak juz nie . Mirek spytał się o kable i tyle . Aby była jasność w 98 % materiału muzycznego nie ma problemu, ale są takie kawałki , że zaczęło mi to przeszkadzać. Akustyka jest u mnie ok..... może za głośno słucham 🙂
 10. Coś już jedzie do testu. Jak słusznie zauważyłeś od czegoś trzeba zacząć.
 11. Nie ma tu winy kabli, jest to jedyny element z którym pożegnam się bez żalu, o ile innymi będzie lepiej. Całkiem łysy nie jest. Panele w miejscach pierwszych odbić, bass trapy w rogach. na bocznych ścianach półki na cd. Pewnie coś by tu jeszcze można poprawić. Tak jak napisałem generalnie jest dobrze, jednak są realizacje gdzie basu jest za dużo. W większym pokoju nie było to tak słyszalne.
 12. Różnica jest dramatyczna, każde źródło podłączone po RCA grało jak zepsute.....
 13. Z kablami to nigdy nic nie wiadomo- jak się wpasuje w całość. Trzeba będzie potestować, aż trafi się to czego szukam.
 14. No właśnie z kablami jest problem. Wcześniej miałem pokój 25 metrów i było super. Teraz po przeprowadzce udało mi się wygospodarować pokój 16 m2. no i na niektórych płytach jest troszkę za dużo basu - wiec kable chyba będą do wymiany. Teraz mam xlr mit magnum ma i głośnikowe mit magnum m2. Sieciówka do FBI oryginalny kabel jaki był w komplecie. Nie stwierdziłem różnicy testując kilka kabli sieciowych - może nie trafiłem na odpowiedni.
 15. U mnie FBI jest już ładnych kilka lat. Jakoś mi się nie znudził - ciągle go lubię. Dwa FBI całkiem niedaleko siebie 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.