Jump to content

jozwa maryn

Redaktorzy
 • Content Count

  10165
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

jozwa maryn last won the day on April 19 2018

jozwa maryn had the most liked content!

Community Reputation

2833 Audioholik^3

About jozwa maryn

 • Rank
  Redaktor

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Theta Jade na przykład. Wersja z AES/EBU.
 2. No właśnie, też bym wolał posłuchać o co chodzi w tym wzmacniaczu, posługując się bardziej zwyczajnymi kolumnami.
 3. Dobrze brzmiące kolumny, też jestem pod wrażeniem. W ogóle mam teraz w planach kilka modeli do posłuchania.
 4. Och, tu raczej nie było mowy o nowinkach, tylko przeciwnie, o starociach. Disco-polo to staroć. Tak samo z trudem słucham "spal żółte kalendarze", jak i informacji o posiadaniu przez podmiot liryczny gaci w cętki. Mówiąc konkretnie, ziewam wtedy. Jest to ten sam nurt muzyki, oparty na prymitywnych harmoniach i prostackich tekstach. Zwracam uwagę, nie napisałem "prostych". Zaskoczyła mnie wyrażana od pewnego czasu opinia niektórych osób ze swiecznika (np. prezesa TVP), jakoby "wszyscy" słuchali disco-polo, a tylko niektórzy się nie przyznają ze snobizmu. Uważam, że jest odwrotnie i że pan prezes w zaciszu domowym, po zawaleniu drzwi kamieniem i wystawieniu strażników słucha sobie rocka z czasów, kiedy jeszcze był ideowym opozycjonistą (i łka nad szklaneczką łiskacza), a tym tam Martyniukiem epatuje właśnie ze snobowania się na swojsko-chłopowatość i z oportunizmu, bo uważa, że mu się to zwróci w pieniądzach i zaszczytach.
 5. Było tak sobie, ale ja ogólnie nie poważam tzw. dużego dźwięku w wielkim pomieszczeniu. Nie przekłada mi się na to, co mogę słyszeć w domu. Natomiast co do wyglądu... Wolałbym żeby wzmacniacz mniej przypominał kondycjoner.
 6. Bardzo interesujące kolumny. Wyglądają jakby projektowano je na konkurencję dla Spendorów SP1/2. Ciekaw byłbym bezpośredniego porównania.
 7. Tandeta jest tandetą. I owszem, stanowi część różnorodności świata. Co nie zmienia faktu, że jest jest kompletną taniochą, nadającą się tylko do zaspokajania dziury po nieobecnym zmyśle estetycznym.
 8. Owszem, ale to właśnie produkcja jednostkowa, każda sztuka trochę inna itd. Natomiast jakoś się przyjęło, że w produkcji seryjnej wyjątkowość (i "wyjątkowość") już się nie sprzedaje.
 9. Cześć, widziałem (i słyszałem) twoja kable w RT-Project. Ponieważ sam ich używam, tym bardziej cieszę się z rozwoju firmy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.