Jump to content

blomin

Użytkownicy
 • Content Count

  853
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

251 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Różniste.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

12561 profile views
 1. Koszmar jak niewielu naprawdę dobrych kompozytorów nie tylko filmowych zostało. Na płytach nigdy nie odejdą. Same ikony, pustka po nich
 2. Co to za różnica. Pewnie by się i tak każdy ślinił na żywo.
 3. Kraftwerk to protoplasta. Ojcowie Jarra, Depeche i innych. Chyba pierwsi w tej formie wykorzystali syntezatory. Szydercza w pewnym sensie ocena współczesności i wielcy "malarze" muzyki. Mam ich dyskografię jeszcze w pierwszych wydań cd. Pierwowzór.
 4. Na tym singlu w zasadzie wypłynęło disco nowocześniejsze już na samplach. Początki samego nurtu oczywiście były wcześniej ale disco we wspolczesniejszej formie od tego donny. To była granicą. Mocniej ruszyli Francuzi i w zasadzie Niemcy z eurodisco.
 5. I pomyśleć że zaczęło się od tego
 6. Kurcze robiłem w tamtych latach balety w lokalach na takiej muzie aż łezka się kręci. Często puszczam rosyjskie czy estońskie net stacje. Tylko takie nuty lecą.
 7. blomin

  Kubica w F1 !

  Farta bo f1 bez pleców firm, tatusiowie itp. Za rok czy dwa Ferrari było praktycznie zdecydowane. I co nie partacz? Jak gołota. Nadzieja i talent a c*pa.
 8. blomin

  Kubica w F1 !

  Kubica był wielkim farciarzem i nadzieją realną na top. Stylem trochę przypominał Sennę. Ale dzięki własnej głupocie zmarnował nie tyle talent co mój czas i oczy. Taki nieodpowiedzialny dziecuch.
 9. Z rok temu założyłem wątek o potrzebie kupna z Ukrainy leku dostępnego tam bez recepty w aptece który to u nas kosztuje nie 5 jak tam a 70pln z receptą i zrobiono że mnie prawie szmuglera. Temat zamknięty i usuniety. Potrzebowałem celem porównania AŻ bodajże 2op. Wymiękłem😊
 10. Oczywiście jest. Zawsze było jest i będzie nie ma znaczenia kto kradnie. Te same przykłady. Dla mnie każda wymiana wyborcza to insekty na organizmie. Nie znam systemu niezależnego osobiście.
 11. Zawsze pały były na łańcuchu władzy. Widać alzheimer dopada. Coś tam z małolata pamięta ale czy wczoraj był w sraczu to cholera wie.
 12. blomin

  Śmieci

  Musi być zdrowa konkurencja bo później wychodzą mafie regionalne. Taki u mnie prezesunio z księgowa mają pod 200tys rocznie a chłopaki na zwozce tyrają za chyba 3tys miesięcznie, mają mój szacun bo są ogólnie w porzadku. Koryta w gminie- 30tys lys mieszkańców, te same tylko stała wieprzowina się zamienia funkcjami co wybory. Miasto starców i miernot bo przy granicy z Niemcami każdy wyjeżdża.
 13. blomin

  Śmieci

  Skynyrd. Nie rozkminiam, po prostu chciałem z ciekawości dowiedzieć się o co tu kaman. Ludzie płacą nie wiadomo za co a w skali gminy to sporo kasy. Śmiech z tej niekompetencji. Przecież na wszystko musi być kwit. Skąd, dokąd i dlaczego. Samowola
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.