Jump to content

blomin

Użytkownicy
 • Content Count

  871
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

283 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Różniste.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

12867 profile views
 1. Daruj sobie Jar te proste kontry. To temat o tym jak świat zdurniał i uwierzył w ten trunam show
 2. Bzdury piszesz. Tobie mogłoby życia braknąć na to co ja będąc choćby nastolatkiem robiłem dla wolnej Polski. Co Ty możesz wiedzieć. Dlatego pewnie do dziś jesteś konformistą. I żebyś nie myślał ani mi do pis ani po czy innych pasożytów. A klerem gardzę.
 3. Mysmy udawali że klaskamy.albo trzymaliśmy szturmówki. 😃. Jak się skapneli że ten ZSMP to pic bo złapali nas na ulotkach to zostaliśmy wykopani.
 4. Nie mogły tylko tobie ale wam wszystkim. Ból miał być kolektywny😃 Ciekawe czy obrońcy c19 tez by tak uwierzyli Goebelsowi. Też miał wątpliwe argumenty, poparcie naukowców, mediów, większości niemieckiego jak i znacznej części światowego społeczeństwa. Otwarci przeciwnicy znikali a reszta myślących bała się odezwać. Teraz schemat jest podobny.Ryją końskie łby a te idą jak stado owiec do ubojni. Ryli od lat a od XXI w. tylko się nasiliło.
 5. Ty pewnie klaskałeś pod trybuną w tym czasie.
 6. Ten lek to lipa. Zanim przejdzie testy minie min. pół roku. A może nie przejść. Z tym kovi jest taka sama retoryka jak za komuny i żelaznej kurtyny. Strach i dezinformacja to broń na poddanych. .
 7. Pamiętam że w średniej napisałem na tablicy klasa 1b strajkuje i mnie podjebali, zostałem zawieszony. Miałem kupę pał na półrocze i groził mi spadochron. Zapisałem się do ZSMP za namową kumpla cwaniaka dla żartu i na przekór. Po miesiącu same czwórki i promocja. Taka to była retoryka. A ja stałem się jedną z najmłodszych ofiar represji politycznych a Polsce że zostałem przymuszony.
 8. Ja nie pamiętam o otwartej informacji nt. Katynia. Chodziłem do szkoły od połowy lat 70tych i dopiero po 81r. coś ok. 84-85r. facet od historii zaufanym mówił z prośbą o sza bo mógłby mieć kłopoty. Pamiętam naszą konsternację ale materiały o NKWD były niedostępne. Tylko wzmianki o fakcie mordu. Kumpel doszedł do info od babki ze jego dziadka tam zabili. To było tabu.
 9. Ale paragraf. Jaja. Za zagrożenie które nie istnieje. Każdego ze sraczką do pierdla można.
 10. No ale był gwiazda z własnym programem po czasach kaszpira. Średnia zgadnieć 50/50. Statystykę potwierdzał. 😃
 11. O i to jest prawda. Więc uwierzyłeś w bubla? No co ty.
 12. Skoro jest chiński powinni na niego zapadać tylko chińczycy.
 13. Ale już po. Napisałem że spokojnie a nie ze wcale Aż serce się kraje jak biedni chorzy pozamykani w izolatkach muszą walić pod okìem wielkiego brata do basenów.. Tylko z reguły dlatego że przyznali się do choroby w nadziei na moc służby zdrowia.
 14. Czasem przelatuję siedząc w kiblu portale informacyjne by poczytać co się dzieje w świecie. No co drugi news to 👑. Poradniki, ostrzeżenia, zdjęcia konających przed i po. Nic dodatkowego np: co w gospodarkach, prawie ltp. Spokojnie nie można się wysrać.Czytam z lewej, czytam z prawej. Normalnie nic oprócz krowida nic się nie dzieje. Aż ma się ochotę normalnie wstać i wyjsc z kibla. I wychodzę
 15. I szlaban na kumpli przez tydzień😃
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.