Jump to content

Ariel616

Użytkownicy
 • Content Count

  419
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co prawda chciałbym zamówić co innego, ale chętnie dołączę do zamówienia w mouser. Co prawda chciałbym zamówić co innego, ale chętnie dołączę do zamówienia w mouser.
 2. Nie z Niemiec, a ze Stanów. Większość tych klocków jest na 110V, ale w ogłoszeniu informacji brak.
 3. Projekt TABAQ. Szeroko opisany na diyaudio.com. Mam w nim Visatona FRS8 4ohm, który jest słabszym głośnikiem i mniej pasującym do tego projektu głośnikiem, ale do TV w sam raz. Bas zaskakuje jak na 8cm przetwornik. Do tego dobierasz BSCz zakresu 4-6dB i gra muzyka.
 4. Chyba mamy nowego senicza... Czemu świat diyaudio o tym nie wie? Ale... Możesz podrzucić link do jakiejś swojej książki? Prezes po polsku, więc to coś dla mnie bo profesjonalne opracowania są zazwyczaj po angielsku, a techniczny angielski to dla mnie za dużo. Przepraszam za prywatę.
 5. 1. aktualne - 145 z wysyłką 2. przetwornica/zasilacz jednak aktualna. Kolega się rozmyślił. 145 z wysyłką w cenie 3. nieaktualne 4. Dochodzą nowe kondensatory LOW ESR, high ripple 6x820uF 63V Wurth LINK: mouser kondensatory 6 PLN sztuka.
 6. 2 i 3 nieaktualne. 1. Ultra niskoszumny zasilacz symetryczny +/- 12-15V 150 PLN z wysyłką w cenie 2. Dochodzą nowe kondensatory LOW ESR, high ripple 6x820uF 63V Wurth LINK: kondensatory mouser 8 PLN sztuka.
 7. Połowa z wypowiadających się na forum, w dowolnym odwiedzonym przeze mnie wątku ma problemy z: - pokorą - poczuciem własnej wartości - empatia - słuchaniem drugich (konkretnej z wnikliwym czytaniem). Efekt jest taki, że przestaje to być forum audio tylko miejsce eskalacji problemów socjologicznych. Jakiś kosmos po prostu. I tak w każdym wątku... Chciałbym kiedyś wejść do tego wątku i przekonać się, że ludzie bez podtekstów dzielą się tu znaleziskami na eBay i allegro. Koniec offtop.
 8. Skąd jesteś? Mogę Ci wypożyczyć 705. Zresztą jest do sprzedania, bo poszedłem w DIY.
 9. Krzych 2, bierz śmiało, ustąpie miejsca.
 10. Ma ktoś zestaw do sprzedania? Może być polski, może być chiński, może być tajwański byle ze sterowaniem z pilota. Wejścia niesymetryczne.
 11. Promocja na święta: 1. 150 z wysyłka 2. 170 z wysyłka. Ten zasilacz świetnie się spisze z irs2092. Przyjmie też baterie kondensatorów na wyjściu. 3. Bez zmian
 12. Meble, CNC, a nawet podfrezowań pod głośniki brak... Bez komentarza. Szukają jeleni albo jeśli chodzi o techniczne podejście do sprawy to sami...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.