Jump to content

P.L.

Użytkownicy
 • Content Count

  349
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kurcze, racja. Dzięki :) Rozumiem, że Direct powinien wybrać?
 2. Cześć, 1. Mam połączone shiled tv z amplitunerem Onkyo. W ustawieniach kodi mam przesyłanie surowego sygnału na zewnętrzny dekoder. Gdy np. wysyłany jest sygnał DTS MA, amplituner otrzymuje go prawidłowo (potwierdza to info z amplitunera), natomiast robi z tego sygnału DTS Neutral:X. Jak to wyłączyć? Chciałbym otrzymywać sygnał najbardziej bliski źródłowemu. Mam zestaw 5.1 Próbowałem opcji fixed, optimized i best match w kodi ale to nie pomaga. 2. Czy jest w Onkyo jakaś opcja do normalizacji dźwięku i jak ją najlepiej ustawić? Np. dźwięki poruszania po menu w kodi są głośno, a ścieżka z filmu znacznie cichsza. Dziękuję za pomoc.
 3. Jak w temacie, co to za logo? Nic mi nie świta.
 4. Panowie, czego tu nowego posłuchać? Porcupine Tree, Anathema, Tool, Lake of Tears, Pineapple Thief znane. Podoba mi się również część muzyki Tiamatu, Nightwisha, SOAD, Killswitch Engage, Steva Hacketta czy Deftones. Starsze rzeczy typu Genesis też już przerobiłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.