Jump to content

jaz

Użytkownicy
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

773 profile views
 1. Gamut Phi 3 szczerze polecam.Byłem w Czarnkowie ( jest jeszcze ogłoszenie na allegro) .SWIETNA SREDNICA, Czystość, DOCIĄżONY BAS -JAK NA MONITORY, ROZDZIELCZOŚĆ I DUŻA MUZYKALNOŚĆ. Ja szukam podłogówek pokój ponad 20 m.Ale gdyby nie metraż...
 2. ŻADEN TECHNICS ZA 200 PL DOBRZE NIE GRA. Caspiana 1 miałem przez całe 2 tygodnie kilkanascie lat temu.Brzmienie słodkie i miękkie ale bas pod kazdym względem nie oszałamiający.Hegel to rzetelne granie ale nie podchlebiające się słuchaczowi.
 3. GRUNDIG FINE ARTS A-9000 tego polecam. Kiedys kolega miał i dopiero stara końcówka accuphase pokazała wkilku aspektach,że można lepiej.Jednak drive na basie i barwa była lepsza po stronie Grundiga.No są jakies dwa mocno grzebane i jeden w lepszym stanie-przedający zaprasza na odsłuch to lepiej być nie może.Pamiętam,że miałem wczesniej kilka wzmacniaczy za 3-7 tysiaków a Grundig mnie zaskoczył. Niestety wówczas miałem nie sprzedany własny wzmacniacz i nie kupiłem od kolegi. Myslę ,że od powyższych integr Grundiga wymienionych jest zdecydowanie lepszy.Tak legendy głoszą.
 4. Zryte jest to audio dokładnie, bez kitu dobrze, że motocykle są w całości sprzedawane bo można kurwicy dostać... Oskar za ten tekst,uśmiałem się...
 5. Idąc logicznym tropem wersja pierwsza powinna mieć cenę między 500 a 1200 euro.Oczywiście 500 euro z odrapaną obudową i bez toroidu a 1200 z dowozem do domu.Jakiś czas temu ktoś sprzedawał chyba za 3500 pl ,dlatego się zastanawiam, że 6 koła to trochę dużo.
 6. Witam.Ile dzisiaj jest wart maksymalnie AUDIONET AMP 1? To już starszy model audioneta,ktoś sprzedaje na HIFI.PL ale życzył sobie 1500 EURO.Trochę drogo.
 7. Witam WSZYSTKICH..Chciałbym napomknąć o końcówkach FLYING MOLE DAD M-100 PRO. KOŃCÓWKI MOCY W KLASIE D,SZYBKI PLASTYCZNY ,DOŚĆ NISKO SCHODZĄCY BAS,BDB KONTROLA,czyste ,najwyzsze tony, bardzo selektywne,gładka średnica choć fortepian taki sobie(porównuje do NUDA VERITAS WI-4), BARDZODOBRA PRZESTRZENNOŚĆ, ROZDZIELCZOSC..TAK JAK W TESTACH W tychże testach OPISYWANO PRZEŁOM WYZSZEJ SREDNICY tych końcówek ,TO ich TAKA PIĘTA ACHILLESOWA -BLACHY PERKUSJI ZLEWAJĄ SIĘ I BRZMIĄ JAKBY BYŁY Z ALUMINIUM, zlewają się, stają się mętne i ociężałe. Porównywane na dwóch róznych systemach,kable na zmiane srebro i miedż,preamp lampowy,cd tez lampizowane, kewlare,tioxidy,kopułki tekstylne. Pierwszy raz z takim czyms sie spotkałem.Tej dolegliwosci nie szlo sie pozbyc.No i tendencje do wybijania sybilantów. Mnie to zniechęcilo.
 8. To raczej się ogłasza,żeby sprzedać siebie.Ciekawe na ile wycenił swój skąpy dowcip?
 9. WESOŁY JEST TO ZAPEWNE,ALE SPRZEDAŻ TYCH GŁOŚNIKÓW NIE JEST DLA NIEGO PRIORYTETEM.
 10. ,,JAJCARSKA FORMA SPRZEDAŻY FOCALI ZOLLERÓW ONYX-ów czy brak rownowagi psychicznej sprzedającego? [Hidden Content]
 11. sTAN BDB, 3-4 MIKRORYSKI,CHODZI BEZ ZARZUTU
 12. Witam.Czy ktoś z forumowiczów może wypowiedzieć się na teamat tego ogłoszenia [Hidden Content] ? Mam na myśli stan techniczny, wiarygodność sprzedawcy .Mam jeszcze jedno pytanie:jak dżwięk zoller imag. 2 ma się do pierwszej wersji na focalach?
 13. jaz

  Upgrade NUDA VERITAS WI-4

  Ponawiam pytanie dotyczące upgradu NUDA VERITAS WI-4.
 14. Witam.PROSZĘ O KONTAKT NA PRIV OSOBĘ ,która upgradowała ów wzmacniacz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.