Jump to content

herbee

Użytkownicy
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

185 Dobry

Audiostereo

22

Bocznica

163

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1906 profile views
 1. Niczego nowego się nie dowiedziałem, stara śpiewka. Pytanie było bardziej o datę tego wydarzenia, ale rozumiem, że ciężko to ustalić, skoro nie jest pewne, że Jezus w ogóle się urodził. EOT.
 2. Ty wiesz kiedy? Może znasz datę śmierci i zmartwychwstania Jezusa, skoro wy wierzący, twierdzicie, że jest postacią historyczną? Bo nie kumam dlaczego święto, które jest rocznicą tamtych wydarzeń jest ruchome, i to w obie strony? Urodziny Jezusa jakoś obchodzicie tego samego dnia. No nie pojmuję tego, ja głupiutki.
 3. Grzechem raczej jest insynuowanie komuś głupoty, tak na mój mały rozum. Nadal nie potrafisz, albo nie chcesz, odpowiedzieć na proste pytanie, a ja napisałem, że właściwie mnie to nie interesuje, więc daj już sobie spokój i czuwaj.
 4. Jakoś tak przeczuwałem, że konkretów nie będzie. Tak ciężko, mi głupiemu, to wytłumaczyć? Ale już nie wysilaj się, właściwie to wcale mnie to nie interesuje. Miłego czuwania.
 5. To w końcu kiedy umarł Jezus? Moja babcia zmarła 29 stycznia i wspominam to tego samego dnia co roku. Dlaczego w przypadku śmierci Jezusa jest inaczej, i każdego roku wspominacie to wydarzenie innego dnia? Tylko nie pisz mi, że to wielka tajemnica wiary, najlepiej podaj konkretną datę, w dowolnym kalendarzu, bo na mój malutki rozumek, to musiał przecież być jakiś konkretny dzień w historii świata, nieprawdaż?
 6. Lockdown w Niemczech na zamówienie polityków. Tylko w Niemczech? [Hidden Content]
 7. Dziękuję za przepis, na pewno wezmę go pod uwagę. Zależy też mi na tym, żeby nie zgasić całkiem własnego smaku sarniny, w końcu też będę ją jadł, i to po raz pierwszy. Nie uważam się za konesera dziczyzny, ale jak dotąd, jadłem tylko dzika i jelenia, i były to bardzo smaczne przeżycia kulinarne. W Twoim przepisie podoba mi się to, że nie ma zbyt wielu aromatycznych przypraw. Zastanowię się nad dodaniem musztardy, aczkolwiek tę można podać już do gotowego mięska, wedle uznania. Też jestem miłośnikiem czeskich musztard, i uważam, że tam gdzie produkują wyborne kiełbasy, serdelki i parówki, tam
 8. Zwróciłem uwagę na taką wypowiedź: Fakty TVN, najpierw materiał z Pinokiem, który mówi m.in. o DOBROWOLNOŚCI szczepienia, a po nim minister zdrowia mówiący: " w pierwszej kolejności BĘDĄ szczepieni pracownicy służby zdrowia i osoby starsze z grupy podwyższonego ryzyka". Coś mi się tu nie klei z tą dobrowolnością szczepień. Ściema ściemę ściemą pogania...
 9. Mam kilogram ładnego udźca z sarny i rozglądam się za jakimś sensownym przepisem. Czy ktoś z Was przyrządzał taką dziczyznę? W necie jest mnóstwo przepisów, ale szukam czegoś sprawdzonego, i najlepiej takiego, żeby posmakowało też osobom uprzedzonym do tego rodzaju mięsa. Pomożecie? ?
 10. No tak, mogłem napisać "ta suka", zamiast "ten pies" i byłoby jasne. Nie, chyba też nie. A wydawało mi się, że piszę całkiem zgrabnie, inni chyba dobrze zrozumieli. No offence, taki żarcik [emoji6]
 11. Oscar i Luna (amstaff), psy mojej partnerki. Niestety, dla Luny rak był bezlitosny i od roku już jej nie ma [emoji22] Ten pies potrafił na śmierć jedynie "zalizać" człowieka, taki to był "potwór". Kochała ludzi, psy i koty. Wybryk natury? Pssst, pytanie retoryczne.
 12. Widzę pożar budynku na wsi, w środku gospodarz, a przy chacie pies przywiązany łańcuchem do budy. Co robię? Ratuję psa. W tym, jak i poprzednim poście, użyłem dość dużego skrótu myślowego i pozwól, że nie będę rozwijał, świat nie jest zero-jedynkowy. Z reguły, to zwierzęta są bezbronne i często cierpią na skutek działań człowieka (patrz: wymieranie gatunków). A człowiek, ta inteligentna, boska istota, ma rozum i wolną wolę, do tego jeszcze przywilej reinkarnacji, niech sobie sam radzi. BTW, skoro są na forum kościelni znawcy Pisma, to zapytam: w których to "zakazanych" ewangeliach, niejak
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.