Jump to content

herbee

Użytkownicy
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. herbee

  Klub Fanów STX

  Krótka piłka: Electrino 150 mają komorę balastową, która wg opisu, jest wypełniona fizeliną. Czy któryś z posiadaczy tych kolumn próbował dostać się do tej komory w celu wypełnienia jej np. piaskiem? Ostatnio zastanawiam się nad taką operacją, właściwie z nudów, bo tak naprawdę bas jaki reprodukują te kolumny jest conajmniej zadowalający, by nie powiedzieć świetny jak za taką kasę; 1080 zł za parę kolumn, kupione w promocji 2 lata temu :) [email protected] A6000
 2. herbee

  Klub Fanów STX

  ...była to wersja demo na audioshow, kolumny jak widzę jeszcze dotąd nie trafiły do produkcji.
 3. herbee

  Klub Fanów STX

  A mnie kusi przesiadka z Electrino 150 na Fotony, tylko czy jest sens dopłacać skoro FX 300 to prawie to samo? Ma ktoś z Was większe pojęcie w tym temacie? Fotonów słuchałem w ich siedzibie w zeszłym roku i zrobiły na mnie mega pozytywne wrażenie. Co ciekawe, stały też Fotony w wersji podstawkowej, ale byla
 4. Fortepian, trąbka Miles"a, kotły i tamburyn.
 5. herbee

  Klub Fanów STX

  Dobrze, że nie wybrałeś Denona. Raczej nie wytrzymałbyś na dłuższą metę tego podbarwienia na wyższej średnicy. Życzę wielu godzin przyjemnego słuchania :)
 6. herbee

  Klub Fanów STX

  U mnie zestawienie Denona 720 ze 150-kami nie zagrało, pisałem o tym jakiś czas temu. Dużo lepiej, co tam, mega lepiej gra z nimi poczciwy Cambridge Audio CA500 i reszta moich dziadków, które znajdziesz w zakładce 'o mnie ". Myślę, że musisz szukać wzmaka grającego z lekkim ciepełkiem.
 7. W ostatniej chwili zmieniłem Giant Steps na to: https://www.dodax.pl/pl-pl/muzyka-cd-dvd-winyle/jazz/coltrane-john-both-directions-at-vinyl-dpHHIGJK5JGOI/ Płyta dotarła we wtorek, wczoraj odsłuchana - brak zastrzeżeń.
 8. herbee

  Klub Fanów STX

  Gdzie taka promocja?
 9. Właśnie czegoś takiego potrzebuję, a jakieś konkretne propozycje, tak do 3 tysięcy?
 10. herbee

  Klub Fanów STX

  Czy ktoś z posiadaczy Electrino 150/250 myślał o tym żeby wymienić głośnik midbasowy na któryś z pasujących AWX? A może jest ktoś, kto już tego dokonał? Proszę o komentarze, bo ostatnio taki właśnie pomysł wpadł mi do głowy. No i czy można to zrobić bez zmian w zwrotnicy?
 11. Dżizzz.. chyba po meczu jakiś nieprzytomny jestem ;) W tej cenie grzech nie kupić, można zaryzykować. Przedwczoraj przyszły do mnie 'Dakar' i 'Bags & Trane' i obiecałem sobie, że w tym miesiącu już więcej płyt nie kupuję :)
 12. A gdzie sprzedają w takiej cenie?
 13. herbee

  Klub Haiku-Audio

  Niestety, takich skrzynek tam nie ma.Mogę wypożyczyć wzmacniacz i pojeździć z nim po innych salonach, ale chyba szkoda zachodu. Te Tannoye bardzo fajnie zagrały z Kenwoodem, a wiem, że może być jeszcze lepiej z innymi kolumnami, i nadal myślę, że to będzie lepsze rozwiązanie niż pchanie się w Brajta. On jest dla mnie najzwyczajniej zbyt ciemny i pokazał ten charakter na różnych paczkach. Są osoby, które mają podobne zdanie. Wydaje mi się, że mam inny, lepszy, pomysł na mój system.
 14. herbee

  Klub Haiku-Audio

  Adam, dałeś mi do myślenia z tym Atollem. A sprzedawca przekonywał, że taki neutralny, teraz żałuję, że jednak nie wziąłem swojego. Nic straconego. Na kolejny odsłuch biorę mój odtwarzacz i dam jeszcze szansę Brajtowi. Z ciekawości posłucham też SOLa, i biada mi jeśli podejdzie, bo cenowo jest poza zasięgiem :). No, ale to będzie dopiero najwcześniej za jakieś dwa tygodnie, a i tak nastawiłem się już na nowe skrzynki.
 15. herbee

  Klub Haiku-Audio

  Źródłem był Atoll 100 z salonu, nie chciało mi się targać jeszcze mojego cedeka, a słuchałem swoich płyt z Naim Records. Pokój odsłuchowy miał 16 m2 i był tylko nieznacznie wyposażony w ustroje akustyczne, co może i lepiej dla mnie, bo sam mam takie sobie warunki akustyczne u siebie, więc było podobnie jak u mnie. Kenwood w tych samych warunkach i zestawieniu zagrał przyjemniej i bardziej realistycznie, z obszerniejszą sceną, życiem w instrumentach i najdrobniejszymi smaczkami, których brakowało Brajtowi 3 i 4. Dlatego w moim przypadku więcej zyskam jeśli pieniądze, które miałbym wydać na MK4, zamienię na przyzwoite skrzynki, które będą znacznie lepsze od obecnie posiadanych, pomimo tego, że i tak sprawiają mi teraz mnóstwo frajdy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.