Jump to content

wulisu

Użytkownicy
 • Content Count

  373
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.wulisu.com

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Cóż nie chce mi się po raz kolejny o tym pisać skoro moderatorzy wykasowali całą zawartość włącznie z pocztą.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

8325 profile views
 1. Kupię monitory impuls audio Alize. Może ktoś posiada i myśli o zmianie na coś lepszego.
 2. Mam okazję kupienia Proac d15 za jakieś 680£ (3300 zł około) w bardzo dobrym stanie. Czy waszym zdaniem to dobra cena i czy w tej cenie znajdę coś podobnego brzmieniowo co myślicie ?
 3. Dla mnie żeby można coś sensownie powiedzieć na temat zestawianych kolumn odsłuch musi się odbyć dokładnie na tych samych ustawieniach i z podmianą tylko kolumn jeśli na tym na zależy, inaczej w ogóle nie ma o czym gadać.
 4. A porównywałeś na tym sprzęcie? Jak grały tannoy ie do 2 razy droższych proaców?
 5. A porównywał ktoś może takie Tannoy xt6f do Proac d15 czy są jakieś podobieństwa brzmieniowe między tymi kolumnami ?
 6. Ja nie szukam kolumn z basem żeby wylewał się wszędzie ale żeby był dobrze kontrolowany żeby można było usłyszeć niuanse w poszczególnych pasmach miałem kiedyś amphion podłogówki basu tam było sporo ale wcale mi się to nie podobało. Dzięki za opinię czyli biorę pod uwagę D15 i D2 . Czy w obu nie ma takich samych głośników przypadkiem ?
 7. Pytanie do tych którzy posiadają albo posiadali D15-D2 albo D18 jakbyście porównali brzmienie tych 3 kolumn . Jak wypada bas, scena, detale, zawsze mam obawy że bas z monitorów będzie taki lekko na sterydach pewnie zupełnie niepotrzebnie tak myślę..
 8. Połowa już uzbierana 😉 ja planuję w okresie świątecznym kupić zawsze są lepsze ceny więc mam czas żeby dozbierać.
 9. Ok wielkie dzięki będę od 22 lipca dokładnie przez 2 tygodnie w Poznaniu to się jeszcze zgadamy. 😉
 10. Będę za 2 miesiące w Poznaniu spróbuję odsłuchać te Proac-i mam nadzieję że się uda.
 11. Ja nie mam uprzedzeń do metalowych kopułek ale zauważyłem że może komuś wyda się to śmieszne co teraz powiem , że metalowe kopułki w zimnych pomieszczeniach grają jakby bardziej metaliczne kiedy pokój był rozgrzany brzmienie było też inne . Sprawdzałem to z kilkoma różnymi kolumnami takie były moje obserwacje.
 12. Tak widziałem nowego NT505 tylko na chwilę obecną kosztuje sporo ,myślałem w przyszłości nawet o scenariuszu AX505 i NT505 ale i tak musisz mieć albo komputer albo coś innego co natywnie obsługuje Tidal i inne serwisy ( poprawka Teac obsługuje w/w serwisy pytanie tylko jak z aktualizacjami) Więc najtańsza opcja dla mnie na chwilę obecną jest macbook albo taki Auralic mini albo Coctail audio x14 podobna funcjonalność i masz jeszcze ekran tylko ciągle nie mam potwierdzenia jak z tym rozkodowaniem.. i zdaje się że póki co tylko na jabłuszko jest oprogramowanie na androida jeszcze nie ma.
 13. Dzięki Piotrek7 za potwierdzenie twój Nt503 ma wyświetlacz więc widzisz co i jak ja w moim ai503 nie mam dlatego fajnie że potwierdziłeś 👍
 14. Mówisz o auralic aries mini ? O takim pomyśle też myślałem ,urządzenie które rozkodowuje i potem przesłać dalej do dac a. W innym poście pytałem o coctail audio x14 niby ma wsparcie MQA ale czy na pewno sygnał do zewnętrznego dac a będzie dalej rozkodowany, nikt mi takiej informacji nie potwierdził i nie znalazłem też nic w Internecie. A Ty w tym auralic mini masz jakieś potwierdzenie że na pewno Traci MQA jest już rozkodowany ? Dzięki za tą informację .
 15. Zrobiłem na szybko rozeznanie i widzę że jak szczęście dopisze tu w uk można kupić w dobrym stanie proac response D2 za 1000-1200£ czy też D15 za -600-800£ czy D18 za 900-1000£ pytanie czy jeśli już to szukać tych D2 i pozostałe D15-18 podarować sobie czy może jednak jeśli się trafią też się nimi zainteresować, to są moje 3 typy z naciskiem na D2 co myślicie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.