Jump to content

wojkubi

Użytkownicy
 • Content Count

  590
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

46 Neutralny

Audiostereo

41

Bocznica

5

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3663 profile views
 1. Czy mógłby ktoś pokazać jak na ekranie oscyloskopu wygląda sinusoida 20 kHz na wyjściu z przetwornika z przylutowanym rezystorem konwersji?Sygnał podany z odtwarzacza cd .
 2. Robert 84.Co konkretnie masz na myśli pisząc o rezystancji cewki?
 3. Gdyby te przepięcia były tak groźne to większość wzmacniaczy by padła.
 4. Teraz zajrzałem do dokumentacji.Rezystor sprzężenia podłączony jest do wyjścia Amp1 które z kolei jest podłączone do wejścia Amp2 a dalej do Amp3 i Amp4,gdzie napisano "Amp3,Amp4=20dB".Tak więc reguła o równych stałych czsowych w tym wypadku nie ma zastosowania.Fakt,że amp3 i amp4 mają wzmocnienie 20dB wyjaśnia dlaczego ten wzmacniacz ma tak duże wzmocnienie.
 5. Tak.Tylko,że jest problem.W dokumentacji stoi ,że oporność wejściowa wynosi 30 kohm a wartość rezystora zastosowanego w sprzężeniu(tego który idzie od wyjścia) wynosi 3kohm a powinna też mieć 30kohm.Może ktoś lepiej zorientowany w tych sprawach mógłby to wyjaśnić?
 6. Miałem kiedyś interkonekt jakiejś angielskiej firmy w którym przewody były wykonane z różnych metali.W jednym z filmów dokumentalnych o kosmosie dowiedziałem się ,że w pewnych sytuacjach ze słońca do ziemi płynie prąd elektryczny i to w tysiącach amperów i gdzie tu jest masa?Mogami 2803 jest dobry brzmieniowo,ale jest sztywny i delikatny.
 7. Wczoraj dowiedziałem się,że stałe czasowe kondensatora sprzęgającego i rezystora(tego co za kondensatorem idzie do masy)powinna być równa stałej czasowej kondensatora i rezystora(tego co idzie do masy) w sprzężeniu zwrotnym.Wniosek taki ,że jeżeli zmieniamy wartość sprzężenia zwrotnego to trzeba policzyć pojemność kondensatora sprzęgającego.Ale nie sprawdzałem tego bo jeszcze za dylka się nie wziąłem.
 8. wojkubi

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  1Ender Kabel zasilający mogłeś puścić wzdłuż jednego z boków.Rozumiem,że masz w spodzie także zrobione otwory wentylacyjne?
 9. Ape Do cd wkładasz najlepszy kondensator jaki zmieścisz.Pojemność kondensatora związana jest z impedancją preampu.Jeśli w preampie jest kondensator na wyjściu, to w dylku kondensatora nie musisz stosować.
 10. wojkubi

  Pass D1 I/U

  Muzg.Jak wygląda sprawa zasilania?
 11. wojkubi

  Pass D1 I/U

  Nowa lista z podziałem na dużą i małą PCB. Mała płytka : 1. Krzych 2 - 3 szt 2. arturp - 1 szt 3. artw -2 szt 4. froste - 3 szt. 5. Ricky - 2 szt. 6. Magep - 2 szt. 7. Daniel_68412 - 6 szt. 8. Macios - 6 szt. - POTWIERDZAM + 6x Zasilanie (jak będzie) 9. oorgan - 2 szt. 10. grip - 4 szt. 11. janf - 4 szt. 12. devshin - 2 szt. 13. Copper_Lucas - 1 szt. 14. Rych20 - 2 szt 15. pataus 1-szt (ewentualnie chętny jestem na zasilanie 16. Peja - 1 szt. 17. Ape -
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.