Jump to content

arek67

Użytkownicy+
 • Content Count

  3421
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

arek67 last won the day on May 1 2015

arek67 had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

351 Dobry

Audiostereo

258

Bocznica

93

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wypaliła bo nie wyczyścili Komuny. [Hidden Content]
 2. Ja tutaj nikogo nie popieram. Nie chcę powrotu PO bo to Dziadersi.
 3. A kto to jest Naleśnik czy Maranciunio?
 4. My tutaj znamy się jak łyse konie, nawet z realu. Uciekaj stąd bo za starzy jesteśmy na szczeniackie zaczepki. Jesteś od Buraka i tyle.
 5. Młodzi chcą Hołownii, Konfederacji i Lewicy. PO to Dziadersi. To było 30 lat temu. Co ma znależć prokurator? Teraz to szuka już "dobry" Banaś.
 6. Czy rozumiesz stwierdzenie "pieniądze w reklamówkach"? Kutaxon a Ty to Ty czy jesteś żołnierz Soku z Buraka? Tusk jest niesuwerenny. Każdy widzi, że jest na usługach Niemców. Co widać, słychać i czuć. Dlatego większość Polaków go nie chce tutaj.
 7. Dlaczego z partii finansowali tylko KLD? Poza tym pieniądze szły pod stołem w reklamówkach. Nie podpieraj się Putinem. Putina w latach 90-tych jeszcze nie było a ja pewne rzeczy pamiętam. Miler brał wtedy pieniądze z drugiej strony od Ruskich. Piskorski nie jest przestępcom w świetle prawa.
 8. Że jest Dziadersem i młodzi go nie chcą.
 9. "Twierdzicie" to kogo masz na mysli? Piskorski "uczciwie" wygrał wiele razy w kasynie jak Wałęsa w Totka. Powiedzmy mieli szczęście. W sprawie pieniędzy od CDU Tusk ani nikt inny z byłego KLD nie zabrał głosu. Cisza. No i jakie masz wnioski z tych faktów?
 10. Założył KLD. Wziął na to od nich pieniądze. Tak powiedział Piskorski. Jak ktoś bierze pieniądze to jest dłużnikiem. Tusk pilnuje niemieckich interesów w Polsce od 30 lat.
 11. Rzeczywiście niektórzy mało się orientują dlatego lepiej czytać informacje a nie ogladać memy:) [Hidden Content] PS. Trzecioligowy gracz własnie kupił bez kolejki, prawdopodobnie najbardziej obecnie skuteczną broń (tureckie drony), która wygrała ostatnio wojnę w Karabachu z rosyjskim sprzętem. Lepszy taki zawodnik niż pierwszoligowy Tusk, który nic nie potrafi załatwić dla Polski bo dla Niemiec oczywiscie tak.
 12. A piniedzy nie ma i nie bedzie dlatego wszystko się wali. Koniec świata Gazetę nawet własny Zarząd zamyka. Ach te pisiory. Może Hołownia ich pogoni bo Tuskowi to chyba ktoś białego konia zajumał.
 13. 1700 litrów wody na jednego hamburgera to chyba popelina.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.