Jump to content

arek67

Użytkownicy+
 • Content Count

  3373
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

arek67 last won the day on May 1 2015

arek67 had the most liked content!

Community Reputation

261 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 2 kpl x 3 szt. Cena za jeden komplet. Za dwa 3000 pln. Stan idealny. Używane pod platformami Finite Elemente, sprawdzane pod innymi urządzeniami. Idealne też pod kolumny. Bardzo dobrze sprawdzają się pod transportem czy wzmacniaczami mocy.
 2. arek67

  Reimyo CDP 777

  Nadal posiadam CDP - 777 i na razie nie zamierzam go zamieniać na inny CD. Co prawda jest już mocno upgradowany i jego dźwięk jest inny niż pierwotny to chętnie w tej wersji porównałbym go z innymi CD. Może ktoś jest zainteresowany w Warszawie?
 3. Nowy czy używany? CD czy pliki?
 4. https://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/zesilovace/balanced-audio-technology/vk600se/ To na pewno gra razem w zestawie. Kolega bardzo długo szukał końcówki mocy do napędzenia tych kolumn. Dopiero ten smok dał sobie z nimi radę bez żadnych problemów. Dźwięk też jest bardzo ładny, a taki zestaw gra każdą muzykę. Zdecydowanie polecam.
 5. Panie Tomanek, Co z moim zamówieniem dwóch generatorów Schumanna z 29 października? Nie odpowiada Pan na telefon czy email. Otrzymał Pan całą kwotę zamówienia. Z Pana strony cisza.
 6. A jaka muzyka grała? Była klasyka (skrzypce) albo Machine Head?
 7. Mam taki ale wersja amerykańska.
 8. arek67

  Szukam CD do lampy

  Primare CD 31. Trochę powyżej budżetu.
 9. To jest pierwsze CD ale chyba nie grało. https://www.discogs.com/ABBA-The-Visitors/release/8771861 A to jest pierwsze wydanie komercyjne tzn. w sprzedaży. https://www.discogs.com/ABBA-The-Visitors/release/4091246
 10. Sławomir jest wykreowanym produktem. Nie ma w nim nic autentycznego. Jest to koncepcja pewnych macherów wejścia na dochodowy rynek DiscoPolo. Nic więcej. DiscoPolo jest jakie jest ale jest prawdziwe, zakorzenione już w gawiedzi, na dole drabiny społecznej. Cwaniacy z góry chcą tylko sięgnąć po te pieniądze na dole.
 11. To nie był jego ostatni zestaw. Na koniec miał coś jeszcze lepszego.
 12. Czy może jeszcze jakieś opinie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.