Jump to content

lulu

Użytkownicy+
 • Content Count

  1270
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

246 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. to chyba są żuty na taśmę 🙂 a może rzuty na taśmę ? A te standarty to jakie bo nie znam takich, może jednak standardy ?
 2. jeśli zbudujesz DIY to zmieścisz się w 10-12 tys. z 12 calowym głośnikiem, trójdrożne. Ja się zmieściłem przy dość rozbudowanej zwrotnicy na dobrych elementach i głośnikach Scan Speak berylowy , Audiotechnology 18cm i SB acoustics 12" w 12 tys.
 3. Witam wszystkich Klubowiczów. Nigdy nie byłem w klubie, ale zachęcony jakością grania nowych kolumn made by Twonk/Misiomor chciałbym ich posłuchać. Kiedy odbywają się spotkania w klubie ?
 4. na pewno cena niewygurowana, ale jeśli by była niewygórowana to byłoby lepiej.
 5. Nadaje się, ale na zadane pytanie nie dostaniesz odpowiedzi bo to zależy od konfiguracji calego systemu. Mam 300B końcówkę mocy zrobioną na bazie Feliks Audio i głośniki w/g swojego projektu, skuteczność ok. 90dB i niczego nie brakuje. Gra wszystko. kiedyś próbowałem Cary na 300B i to było nieporozumienie.
 6. Koledzy, wątek umarł więc go ożywiam jak Frankensteina, co proponujecie z dostępnych traf do 300B. Kiedyś Feliks Audio zrobił mi końcówkę na tej lampie. Są tam trafa Ogonowskiego , niestety nie wiem jaki model. Z firmą nie ma kontaktu. Chcę zrobić up-grade.
 7. Miałem styczność z Polskim Hi-Endem, kontakt z P. Andrzejem nie pozostawia nic do życzenia. Jednak jak każdy sprzedawca ma rozbudowaną auto reklamę. Kiedyś kupiłem pre, grało powiedzmy nieźle, ale to było kiedyś. Porównując walory brzmieniowe do obecnego sprzętu to było co najwyżej dostatecznie+. Natomiast podzielę się moimi doświadczeniami z propozycją modyfikacji mojej końcówki mocy Bel Canto SET40. Otóż kilka lat wstecz zapytałem czy jest możliwość modyfikacji. Pan Andrzej przyszedł, popatrzył , posłuchał i oczywiście skomentował, ze anody w 845 za mocno się grzeją, że trzeba to poprawić bo jest coś nie tak. Lampa tego długo nie wytrzyma (grał tak od kilku lat i nic się nie działo). Po kilku dniach powiedział, że ma schemat i może go poprawić. Wahałem się jednak. Niedługo po tym wydarzeniu na stronie Polskiego Hi-Endu ukazało się podziękowanie od klienta, który jakoby modyfikował (poprawiał) taką końcówkę. W opisie zawarte było to wszystko o czym rozmawiałem z P. Andrzejem, jakby żywcem przepisana nasza rozmowa. Na koniec oczywiści były pochwały jak zmieniło się brzmienie na korzyść. Napisałem do P. Andrzeja czy jest w stanie podać mi namiar na tę osobę żebym mógł porozmawiać o zaletach tuningu. Niestety, okazało się, że nie jest dostępny. Dało mi to do myślenia, tym bardziej, że ile takich końcówek w Polsce może być? Wnioski nasuwają się same.
 8. to zakrawa na kryptoreklamę.
 9. tak, tylko wtedy nie pokazały na co je stać.
 10. 26 cm, podział ok 3.5 kHz i 300Hz.
 11. w załączeniu konstrukcja oparta na tym typie seasa, to doskonałe przetworniki. Ze wstęgą komponują się wyśmienicie. Pozdrawiam. J.M.
 12. Dla ścisłości, wstęga nie Rall-a tylko Raven R1.
 13. o tym też trzeba pamiętać inaczej za ileś lat ojczystym językiem będzie arabski a jak będziecie mówić i pisać niepoprawnie to Wam utną głowę. Uwagi zwracać nie będą. A jeśli nie rozumiecie dlaczego zwracam uwagę to nie ma ani o czym mówić ani pisać. Proszę o chwilę refleksji i zakończmy ten off topic.
 14. w chotelu to na pewno rzadnym :) ale w jakimś hotelu na pewno.
 15. jest jeszcze trochę czasu więc spokojnie, będziemy w kontakcie. jest gdzie parkować a i w hotelu są wózki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.