Jump to content

kourei

Użytkownicy
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Tak zaproponowałem bo łatwiej je napędzić i nie wymagają wzmacniacza słuchawkowego i może się okazać, że dziurka w Onkyo wystarczy. Ja mam do do nich wzmacniacz Audiotraka a jak chcę posłuchać z telefonu to podpinam Fiio A3. Najlepiej by było gdybyś posłuchał gdzieś tych Beyerów ewentualnie innych modeli np. 990.
 2. Ze swojej strony polecam Beyerdynamic DT 880, posiadam wersję 250 ohm (spróbuj 32 ohm) Wcześniej miałem Sennheisery HD 555 i to zupełnie inna liga jeśli o granie i wygodę. Często w recenzjach zarzuca im się , że mają mało basu-ja tego nie odczułem. Uwielbiam słuchać na nich jazzu, rocka ,metalu i za każdym razem mam banan na twarzy :)
 3. Posiadam te kolumny od 2.5 roku i nie ma u mnie śladu rozklejania czy pęknięć. Co do wykonania to zastosowanie tego czarnego matowego lakieru na froncie (soft touch czy jak się to nazywa) nie jest dobrym pomysłem gdyż bardzo łatwo go zarysować (już mi kot zaznaczył 3 pazury ;)
 4. A-9050 ma dużo większą moc, dodatkowe wejście coaxial,dwie pary gniazd głośnikowych, pozłacane gniazda rca, aluminiowy front a nie plastikowy jak w A-9010.itp. itd Na stronie Onkyo można porównać oba modele a jeśli chodzi o różnice w brzmieniu to może zapytaj kogoś z branży.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.