Jump to content

tadeo

Użytkownicy
 • Content Count

  4448
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

tadeo last won the day on June 22 2012

tadeo had the most liked content!

Community Reputation

338 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ile chcesz wydać i jaki metraż pomieszczenia ?
 2. MP3Store ,praktycznie słuchawki i zestawy słuchawkowe .Większość na miejscu a jak trzeba to szybko mogą ściągnąć co tam trzeba.
 3. No nie wiem czy nie za "gruby" a przez to jego ciężar nie za duży.Takie wyselekcjonowane frakcje mogą "filtrować" określone częstotliwości a chyba nie o to chodzi.Ma dociążać poprzez swój duży ciężar właściwy . A zresztą posłuchałem rad znajomego i dociążyłem monitory od góry dosyć ciężkimi ładnie wyfrezowanym dolomitem (jedna kostka 12,2kg) i efekt od razu słyszalny "na plus" 🙂
 4. Użyłem tego z VAP-a ,tylko dlaczego on tam taki drogi ?
 5. W końcu to elektrostaty a nie dynamiki 🙂
 6. Zawsze można kupić urządzenie o podobnej funkcjonalności tylko "lepiej" dopracowane Serwer muzyczny Aurender A30 🙂
 7. Racja,samemu trzeba posłuchać i ocenić co się lepiej sprawdzi w konkretnych warunkach akustycznych i sprzętowych. Ja miałem równocześnie na testach REL T7i i Sumiko S9 ,cena podobna ,pierwszego producenta kojarzyłem z dobrymi subami a drugiego z wkładkami gramofonowymi 🙂 a w sumie to chyba była nawet ta sama konstrukcja 😀,brzmiały jednak trochę inaczej. REL z większym rozmachem a Sumiko bardziej oszczędnie ,bas bardziej punktowy i twardszy ,jak bym miał wybierać do moich 20m2 to bym zdecydował się na Sumiko. Ostatecznie skończyło się jednak na innym ustawieniu monitorów ,za
 8. Z moich eksperymentów z dodatkowym subem do stereo wynika,że żeby był time coherent tj. żeby bas się spóżniał i nie "ciągnął" to musi być podłączony do odczepów głośnikowych wzmacniacza stereo.Sub powinien mieć gniazdo Speakon albo wejście wysokopoziomowe .
 9. I poleci ten plik z dysku ?
 10. Mam tego CA i pliki DSD chodzą tylko niestety z kompa 🙂
 11. Były jeszcze albumy audio na kartach pamięci ,jakieś urządzenia pana Waszczyszyna to czytały .
 12. Wydaj 400 zeta na NordStone a resztę dołóż do monitorów .
 13. tadeo

  Audio mity

  No nie wiem 😕 Mam oddzielną linię do audio ,w ścianie gniazdko Gigawatta ,kondycjoner sieciowy Gigawatta PC-3SE ,żadnej pętli masy a słyszę wpływ kabli sieciowych na brzmienie .
 14. W moim przypadku blu-ray Oppo służy do odtwarzania filmów z nośników fizycznych jak i z plików jak już wspomniałem stoi pod plazmą Panasonic i na tym kończy się jego rola .Do zestawu audio mam lepsze żródła . Po sprzedaży KD w tym ampli Arcama AVR-600 długo nie wytrzymałem z tym badziewnym dzwiękiem z głośniczków telewizora więc przyniosłem z garażu ponad 20- letni wzmacniacz stereo Onkyo ,podłączyłem głośniki Dali kablem Qed i jakoś tego można słuchać . Jak wspomniałem we wcześniejszych wpisach ,zachciało mi się wypuścić z tego Oppo ścieżkę dzwiękową z koncertów w plikach na wz
 15. Ten odtwarzacz stoi pod TV a dac/wzmacniacz słuchawkowy w dosyć dużej odległości i jest połączony coaxialem WireWorld o dł. 7,0mb .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.