Jump to content

tadeo

Użytkownicy
 • Content Count

  4375
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

tadeo last won the day on June 22 2012

tadeo had the most liked content!

Community Reputation

289 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W recenzjach niedrogich monitorów z tzw. potencjałem ,recenzenci prawie zawsze zaznaczają aby odkryć ich potencjał to należy z rozwagą dobrać sprzęt towarzyszący i ,że niestety musi on być wielokrotnie droższy (lepszy) od rzeczonych budżetowych monitorów . Może tu leży twój problem np z tymi PMR ,lepszy ,bardziej synergiczny wzmacniacz by się lepiej wpasował i uporządkował opisany przez ciebie "bałagan" . Ewentualnie akustyka pomieszczenia ,nieduże nakłady ,ustroje plus delikatna ingerencja w niedrogie okablowanie pod kątem tego czego oczekujesz ?
 2. Wtedy to jeszcze była nowość bo poza nagrywarkami CD była możliwość robienia tego na komputerach w przyzwoitej jakości ale ty chyba za młody żeby pamiętać tamte czasy ?
 3. Te wasze rozbieżne wrażenia z oceny brzmienia tych samych nagrań mogą wynikać z tego ,które to było "tłoczenie tego CD-ka" ,z którego roku ,na jakim plastiku ,szkle ,złocie i przez kogo i nie wspominając o nowym masteringu 🙂 Opisał to dokładnie W.P. w swoim ostatnim wstępniaku . Wiem,że jest to kij w mrowisko i kiedyś "zabił bym śmiechem" każdego kto tak twierdzi w stosunku do płyt CD ale coś w tym niestety jest . Prawie 20 lat temu jak można było kopiować/wypalać płyty CD na CD-R ,zrobiłem sobie kopie trzech płyt Cat-a Stevensa ,wydań japońskich na złocie i do dzisiaj się to trzyma a brzmienie powala .Mam te nagrania na zwykłych płytach CD ,kupiłem sobie też te japońskie na 2 czy 3 różnych nośnikach ,mam to też w gęstym pliku no ale tamte kopie biją to wciąż na głowę . Może to sprawiła staranność wykonania tych kopii, Plextor ,prędkość X2 ,nośnik CD-R Maxell for Audio (1 płytka kosztowała wtedy 12 zł) no nie wiem ale "są na Świecie rzeczy o których nie śniło się fizjologom" 🙂 Wiem,że to wszystko ma jakieś tam racjonalne wytłumaczenie ale stąd już tylko krok do grających kabli sieciowych i cyfrowych.
 4. Wiek emerytalny osiągnął ,dał wypowiedzenie w trybie natychmiastowym to kto mu zabroni ,po co do tego dorabiać martyrologię . A zresztą z Mannem puszczali całkiem ciekawą niszową muzę ,piszę o audycji niedzielnej około południowej no ale te ich infantylne pitolenie w którym Chojnacki chciał przebić Manna no tego się nie dało słuchać .Poziom konferansjerki dla 5 letnich dzieci ,może komuś ten poziom odpowiadał ale dla mnie gościa trochę tylko od nich młodszego doprowadzał do pożygu .
 5. Myślałem ,że to jednorazowy wyskok ,rozgoryczenie i chwila słabości ale WM pogrąża się dalej: [Hidden Content]
 6. Wczoraj Vojteh na swoim zbuku tak pojechał,że straciłem dla niego resztki szacunku.
 7. To w końcu zwolnili ją czy nie przedłużyli kontraktu bo w tym zalewie sprzecznych informacji chciałbym wiedzieć jako wieloletni słuchacz Trójki jak jest naprawdę ?
 8. Moje: [Hidden Content] Redukuję liczbę swoich zestawów słuchawkowych ,nowy u Dystrybutora to 4,2kzł .
 9. tadeo

  Transport CD

  No niestety juz tak jest jak system na dobrym poziomie ,transparentny i osłuchany to kable słychać i czasem robią różnicę.
 10. tadeo

  S.M.S.L. A8

  >qot z jakimi kolumnami to u ciebie gra ?
 11. I co stoi na przeszkodzie żeby teraz robili takie kolumny powiedzmy za 600 Euro a nie za 6000 Euro ? 🙂
 12. Zastanawia mnie tylko dlaczego Producent nie wstawia od razu tych lepszych kondów tylko jakieś budżetowe a pomimo to Recenzenci i tak pieją z zachwytu ? Przy takiej skali produkcji w hurcie mogli by mieć te lepsze dosłownie za grosze albo te swoje juany bo to przecież u nich to wszystko produkują .
 13. Jak Ci zostały tamte po wymianie to chętnie przytulę 🙂
 14. Mam te Mullardy u mnie wchodzą dwie oraz żółte polipropyleny wymienione na niebieskie Jentzeny . Miałem kiedyś DAC-5 Xindaka ale ten DAC-20 jest bardziej napakowany . Tak wyglądał przed up-gradem:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.