Jump to content

tadeo

Użytkownicy
 • Content Count

  4315
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

tadeo last won the day on June 22 2012

tadeo had the most liked content!

Community Reputation

284 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Raczej nie ,rano biegałem ,potem zimny prysznic , "odbiornik" przygotowany do odsłuchu krytycznego a tu .....
 2. Mnie w tym całym audio najbardziej wnerwia odbiornik czyli słuchacz . W piątek wieczorkiem wpadł do mnie kolega ,posłuchaliśmy muzy na moim sprzęcie i naprawdę była fajnie ,powiedziałbym ,że zjawiskowo . Nie przyjmowaliśmy żadnych umilaczy bo kolega był samochodem a ja na razie nie mogę. Dzisiaj pełny luzik ,odprężenie ,pusta chata ,próbowałem powtórzyć odsłuch ,nawet te same nagrania i nic ,kicha panie ,kicha . Żadnych zakłóceń w sieci ,wskażnik pokazuje napięcie 232V ,w piątek 229 a wszystko brzmi płasko i bez wyrazu .Nie ma powtarzalności ,dlaczego ? A wy macie problemy z mało ergonomicznym pilotem, poziomem wysterowania poziomu głośności bo po wyłączeniu cofnął się na zero czy z oczojebnymi diodami .
 3. Questyle CMA-600 lub jego następca .
 4. Mam jedne i drugie ,obydwa modele wybitne pod warunkiem,że się je dobrze zaaplikuje .
 5. Miałem tak parę lat temu z 851N ,pamiętam,że robiłem jakiś reset i coś gmerałem w ustawieniach,nie przypomnę już sobie co robiłem dokładnie ale zadzwoniłem do Dystrybutora do Krakowa i Pan Grzegorz "poprowadził" mnie telefonicznie .
 6. Kolumny zacne,miałem je parę dni w swoim systemie a jak wspomnieli koledzy wcześniej trzeba trochę zwiększyć budżet żeby dorwać jakąś godziwą używkę lampową w dobrym stanie żeby nie generować od początku dodatkowych kosztów . Wiem to niestety po sobie ,15 lat temu napaliłem się na Audio Note OTO SE ,wyjściowo było 8kzł ,kupiłem za 6 z haczykiem ale po miesiącu dołożyłem następne 2,5kzł robiąc tylko niezbędne rzeczy. Te "Herezje" relatywnie niedrogie ale mają to coś ,co ujawniają dopiero z dobrą lampą bo nawet z takim renomowanym wzmakiem jak Accuphase E-550 było nieżle ,poprawnie ale czegoś brakowało.
 7. tadeo

  30.000 - nowy zestaw

  W jakim metrażu miałoby się to pomieścić ?
 8. Mam podobny ,starsza wersją modyfikowana przez Producenta .10 lat temu płaciłem więcej za nowego jak ten teraz kosztuje : http://dubieltubeamps.pl/wyprzedaz/wyprzedaz.htm
 9. To po co ten erzac w postaci sprzętu ,podłączyć się od razu do mózgu i sprawa rozwiązana ? 🙂
 10. Fajny rozleniwiacz był 🙂
 11. A nie "przytkał się" przypadkiem od nadmiaru aktualizacji o ile jeszcze wspierają M6 ? W moim 851N po ostatniej aktualizacji przestało mi działać połowę przycisków na pilocie (manualnie ,wszystko działa ale i tak wiekszość funkcji jest na pilocie). Przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie dało ,dopiero wybranie w ustawieniach innego kodu pilota trochę pomogło .Parę przycisków i tak jest nieaktywnych.
 12. Jak w moim miałem to nieopatrznie włączone i problemy takie jak u kolegów brak sygnału na wyjściach ,nie wiem dlaczego nie pomagało przywrócenie ustawień fabrycznych ?
 13. Miałem swego czasu te Usherki S520 z Prima Luną PrologOne ,grało to w pomieszczeniu 14 m2 i było całkiem zacnie ,super hiper basu nie było ale pamiętam ten dzwięk do dzisiaj . Potem jak przeniosłem tę lampę do 22m2 to te Ushery zmieniłem na inne Ushery 719X i chociaż to też monitory to basu nie brakowało . Do dzisiaj jednak żałuję,że sprzedałem te moje S520 ,trzeba było gdzieś zabunkrować w szafie i teraz może by sobie grały w moim domku na działce 😞
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.