Jump to content

tadeo

Użytkownicy
 • Content Count

  4307
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

tadeo last won the day on June 22 2012

tadeo had the most liked content!

Community Reputation

283 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To po co ten erzac w postaci sprzętu ,podłączyć się od razu do mózgu i sprawa rozwiązana ? 🙂
 2. No nieżle ,zostajesz ambasadorem marki 🙂
 3. Fajny rozleniwiacz był 🙂
 4. A nie "przytkał się" przypadkiem od nadmiaru aktualizacji o ile jeszcze wspierają M6 ? W moim 851N po ostatniej aktualizacji przestało mi działać połowę przycisków na pilocie (manualnie ,wszystko działa ale i tak wiekszość funkcji jest na pilocie). Przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie dało ,dopiero wybranie w ustawieniach innego kodu pilota trochę pomogło .Parę przycisków i tak jest nieaktywnych.
 5. Jak w moim miałem to nieopatrznie włączone i problemy takie jak u kolegów brak sygnału na wyjściach ,nie wiem dlaczego nie pomagało przywrócenie ustawień fabrycznych ?
 6. Miałem swego czasu te Usherki S520 z Prima Luną PrologOne ,grało to w pomieszczeniu 14 m2 i było całkiem zacnie ,super hiper basu nie było ale pamiętam ten dzwięk do dzisiaj . Potem jak przeniosłem tę lampę do 22m2 to te Ushery zmieniłem na inne Ushery 719X i chociaż to też monitory to basu nie brakowało . Do dzisiaj jednak żałuję,że sprzedałem te moje S520 ,trzeba było gdzieś zabunkrować w szafie i teraz może by sobie grały w moim domku na działce 😞
 7. tadeo

  ONKYO A 9711

  W moim Onkyo selektor sam sobie "przeskakuje" na dowolne pozycje ,nie pomogło czyszczenie i smarowanie tj. pryskanie sprayem poleconym przez servis .
 8. To jak to gra lampowo czy wybuchowo ? 🙂
 9. Nie wiem kto to pisał ale inny Recenzent ,który też to słyszał z tego Ayona zaczyna ostatnio powątpiewać we wszechmoc tego "cudownego komputerowego kodu DSD"
 10. Ta ,parafrazując klasyka " i nikt nam nie wmówi,że zero to zero a jedynka to jedynka" 🙂
 11. Dzięki za podpowiedż czyli jednak kierunek na lampę . Mieliście okazję posłuchać u siebie tego konkretnego modelu Kipscha ,czy w wymienionym powyżej metrażu da radę czy jednak potrzebne wspomaganie subem ?
 12. >Q21 ,pytanie w "temacie" ,kuzyn ma tego NAD-a i uparł się kupić do niego monitory Klipsch rp-600m (pom. 15,5m2) ,słyszał je z lampą i bardzo mu się podobało ,jest szansa ,że zagrają z tym NAD-em ?
 13. Coś takiego nie występuje w przyrodzie .No może w dobrym wzmaku czy dac-u trafi się dobra dziurka słuchawkowa ale w CD-ku raczej nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.