Jump to content

tadeo

Użytkownicy
 • Content Count

  4459
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

tadeo last won the day on June 22 2012

tadeo had the most liked content!

Community Reputation

339 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tadeo

  S.M.S.L. A8

  To jaką w końcu sygnaturę brzmieniową ma ten wzmacniacz ,raz piszecie ,że rozdzielczy ,detaliczny a raz ,że "prawie lampowy" ? Pytam bo rozważałem go pod TV ,posłuchałem go jednak u kolegi i trochę się zniechęciłem . Trochę jasny i konturowy acz z mocnym basem .Kolega słucha elektroniki i ambientu wiec jemu pasuje Być może na moją ocenę wpłynęły kolumny używane przez kolegę Klipsch R-51M oraz w miarę duży pustawy pokój ? I jeszcze jedno ,miał ktoś możliwość przetestować go ze słuchawkami ?
 2. 8 metrów coaxa ,najtańszego WireWorlda 24/192 bez problemu ,DSD nie wiem bo Oppo oo coxie nie wypuszcza tego sygnału.
 3. Tak czułem ,że jest to chyba nierozwiązywalny problem. Na wiosnę myślałem nad prostszym wariantem ,chciałem dokupić taki sam central i wykorzystać je jako takie trochę większe monitory ale niestety namierzony Paradigm we Francji kosztował by mnie z przesyłką prawie pięćset Eurasów . Teraz w zasadzie nie mam miejsca na kolumny po bokach ,jedynie jest trochę pod TV ,który wisi na ścianie .
 4. Pytanie do "tych co się znają". Na razie mam wzmacniacz stereo Onkyo i monitorki Dali do tego podpięty blu ray Oppo i tuner satelitarny .Oczywiście gra to lepiej jak głośniczki w plażmie Panasonic ale myślałem nad wykorzystaniem kolumny centralnej Paradigm Reference Studio CC-570 v3 ,która leży u mnie odłogiem po sprzedaży KD. Jak mam się jej pozbyć za przysłowiową czapkę gruszek czy sprzedać po cenie złomu ,to już lepiej bo waży słuszne 20kg 🙂 to wolę ją zagospodarować we własnym zakresie. Wzmacniacz ma podwójne odczepy głośnikowe czyli strefę A i B więc mógłbym monitory pod A a cen
 5. Tak ,niech znajdzie nowy dom i cieszy kogo innego bo u mnie od dwóch lat stoi bezczynnie , spakowany w szafie.
 6. W KD miałem serię Monitor ale centrala z serii Studio : Paradigm Reference Studio CC-570 v3 . Bydle wielkie ,ciężkie ale jakie czytelne dialogi w filmach ,nawet w cichych fragmentach nic się nie zlewało .Słyszalny każdy nadepnięty patyczek czy oddech skradającego się przestępcy ,emocje i napięcie 🙂 A na poważnie to mam ponad 100 koncertów muzycznych na blurayu i plikach i tam gdzie jest dobra ścieżka dzwiękowa to dobry sub jest nie do przecenienia . Ale niestety nie mam już KD i muszę te 5.1 przekonwertowywać do stereo i używać słuchawek a to już niestety nie to 😞
 7. Czy kolor jest istotny bo mam jakiegoś fajnego zbędnego centrala od Paradigma ?
 8. OKAZJA ! plus Bonus Subwoofer Sub 250 nadający się idealnie zarówno do systemów kina dom. jak również systemów stereofonicznych, gdzie jest nam potrzebny głośnik o średnich gabarytach. Subwoofer jest wyposażony w mocny 200W wzmacniacz i 24 cm przetwornik niskotonowy umieszczony w,zamkniętej obudowie. Pierwszy właściciel,urządzenie zakupione w kraju,kol. walnut.Na maskownicy mała zadra praktycznie niewidoczna z tego względu cena taka atrakcyjna.W bonusie sieciówka PAL Power Cord oraz kabel do suba Audionova
 9. tadeo

  Pre - porada

  A co myślicie o Emotiva XPS1 gen.2 ? Kolega rozważa pod PRO-JECT 2-Xperience Classic z wkładką MC QUINTET BLUE .Wzmacniacz to Yaqin MS-2A3. Kupił to używane niedrogo ale wystrzelał się z kasy i dlatego na pre nie ma więcej jak 8stów .
 10. A jak na moim Cambridge Audio 851N w zakładce "Radio" też mogę odbierać te stacje ? Nie mam jak sprawdzić bo dopiero w niedzielę będę w domu.
 11. Ile chcesz wydać i jaki metraż pomieszczenia ?
 12. MP3Store ,praktycznie słuchawki i zestawy słuchawkowe .Większość na miejscu a jak trzeba to szybko mogą ściągnąć co tam trzeba.
 13. No nie wiem czy nie za "gruby" a przez to jego ciężar nie za duży.Takie wyselekcjonowane frakcje mogą "filtrować" określone częstotliwości a chyba nie o to chodzi.Ma dociążać poprzez swój duży ciężar właściwy . A zresztą posłuchałem rad znajomego i dociążyłem monitory od góry dosyć ciężkimi ładnie wyfrezowanym dolomitem (jedna kostka 12,2kg) i efekt od razu słyszalny "na plus" 🙂
 14. Użyłem tego z VAP-a ,tylko dlaczego on tam taki drogi ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.