Jump to content

tadeo

Użytkownicy
 • Content Count

  4463
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

tadeo last won the day on June 22 2012

tadeo had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

341 Dobry

Audiostereo

298

Bocznica

43

2 Followers

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

40050 profile views
 1. Aga grała ładnie ,widowiskowo i odpadała ,Iga gra słabo i przechodzi dalej .
 2. Jak ten model ma się do niedawno (w ubiegłym roku) wprowadzonego modelu 400i 2020 ?
 3. Teraz słuchanie płyt winylowych to jak czytanie książek a te całe streamowanie to jak czytanie na ekranie ?
 4. Senator Tyszkiewicz twierdzi ,ze PiS wyłączy internet ,więc co wtedy zrobisz jak nie będziesz miał nośników fizycznych ? ?
 5. tadeo

  Polityka

  Mały wielki człowiek.
 6. tadeo

  Polityka

  To co Monia przychodzi do roboty,bierze kasę i nikt nie ogląda jej butów i popisów głupoty?
 7. Jak to jest z tymi zasilaczami iFi do serii Zen ? Kolega nabył ostatnio Zen CAN ,tam jest jakaś chyba zwykła zasilająca "kostka gniazdkowa" ,jak kupował to powiedzieli mu ,że żeby to grało to trzeba zastosować przynajmniej iFi Audio iPowerX a ona kosztuje prawie tyle co ten wzmacniacz a żeby to jeszcze lepiej grało to jest jeszcze jakiś zasilacz za tysiaka .
 8. tadeo

  S.M.S.L. A8

  To jaką w końcu sygnaturę brzmieniową ma ten wzmacniacz ,raz piszecie ,że rozdzielczy ,detaliczny a raz ,że "prawie lampowy" ? Pytam bo rozważałem go pod TV ,posłuchałem go jednak u kolegi i trochę się zniechęciłem . Trochę jasny i konturowy acz z mocnym basem .Kolega słucha elektroniki i ambientu wiec jemu pasuje Być może na moją ocenę wpłynęły kolumny używane przez kolegę Klipsch R-51M oraz w miarę duży pustawy pokój ? I jeszcze jedno ,miał ktoś możliwość przetestować go ze słuchawkami ?
 9. 8 metrów coaxa ,najtańszego WireWorlda 24/192 bez problemu ,DSD nie wiem bo Oppo oo coxie nie wypuszcza tego sygnału.
 10. Tak czułem ,że jest to chyba nierozwiązywalny problem. Na wiosnę myślałem nad prostszym wariantem ,chciałem dokupić taki sam central i wykorzystać je jako takie trochę większe monitory ale niestety namierzony Paradigm we Francji kosztował by mnie z przesyłką prawie pięćset Eurasów . Teraz w zasadzie nie mam miejsca na kolumny po bokach ,jedynie jest trochę pod TV ,który wisi na ścianie .
 11. Pytanie do "tych co się znają". Na razie mam wzmacniacz stereo Onkyo i monitorki Dali do tego podpięty blu ray Oppo i tuner satelitarny .Oczywiście gra to lepiej jak głośniczki w plażmie Panasonic ale myślałem nad wykorzystaniem kolumny centralnej Paradigm Reference Studio CC-570 v3 ,która leży u mnie odłogiem po sprzedaży KD. Jak mam się jej pozbyć za przysłowiową czapkę gruszek czy sprzedać po cenie złomu ,to już lepiej bo waży słuszne 20kg ? to wolę ją zagospodarować we własnym zakresie. Wzmacniacz ma podwójne odczepy głośnikowe czyli strefę A i B więc mógłbym monitory pod A a cen
 12. Tak ,niech znajdzie nowy dom i cieszy kogo innego bo u mnie od dwóch lat stoi bezczynnie , spakowany w szafie.
 13. W KD miałem serię Monitor ale centrala z serii Studio : Paradigm Reference Studio CC-570 v3 . Bydle wielkie ,ciężkie ale jakie czytelne dialogi w filmach ,nawet w cichych fragmentach nic się nie zlewało .Słyszalny każdy nadepnięty patyczek czy oddech skradającego się przestępcy ,emocje i napięcie ? A na poważnie to mam ponad 100 koncertów muzycznych na blurayu i plikach i tam gdzie jest dobra ścieżka dzwiękowa to dobry sub jest nie do przecenienia . Ale niestety nie mam już KD i muszę te 5.1 przekonwertowywać do stereo i używać słuchawek a to już niestety nie to ?
 14. Czy kolor jest istotny bo mam jakiegoś fajnego zbędnego centrala od Paradigma ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.