Jump to content

witek_z

Użytkownicy
 • Content Count

  5475
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

witek_z last won the day on January 10 2012

witek_z had the most liked content!

Community Reputation

1494 Audioholik

About witek_z

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

24994 profile views
 1. jak nie podałeś producenta, typ/serię i jakie wyprowadzenia to musisz szukać sam
 2. może - czyli jeszcze czwarty stopień postrzegania a gdyby myśląc po twojemu nie był nadrzędny (bzdura na kółkach) to jak brzmiałby tytuł?
 3. ja kazik umie czytać i czytam: "ULUBIONY" - to chyba Polacy wiedzą co oznacza i nie trzeba tłumaczyć, potem jest napisane "TYP I NIE TYP" - to chyba też jest rozumiane, natomiast następny człon zdania przez niektórych jest czytany, a raczej interpretowany w opaczny sposób, mowa o "KOBIECEJ URODZIE" - oczywiście jedni pod postacią urody mają na myśli: cyce, tyłek i psiore oraz z racji testosteronu postrzegają kobietę jako obiekt do zaspakajania ich potrzeb seksualnych, inni zwracają uwagę na sylwetkę, a jeszcze inni patrzą na TWARZ.
 4. www.facebook.com/aaron.hernadezdominguez.7/videos/1410886685785060/ trzeba dodać przed link https:// bo system nie chce zapisać odnośnika
 5. hmmm, jesteś głupi czy głupiego udajesz? - wątek jest o URODZIE
 6. jak napiszę że 15 to niektórzy palpitacji serca dostana albo udaru mózgu i znowu zostanę pedofilem (weź ostry rozpęd tylko przed ścianą nie hamuj), ja napiszę że 25 to nie uwierzą - ważne że ładna, bardzo ładna i jest to w 100% zgodne z tematem wątku, a nie tak jak niektórzy z małym móżdżkiem myślą że to wątek o ładnych lub nie ładnych kobietach z podtekstem seksualnym. Już miałem założyć dla nich nowy wątek pt. "Ulubiony typ i nie typ kobiecej urody do dymania" ale wiem że to by nie przeszło ze względu na słabe IQ co niektórych.
 7. a ta ile ma lat? - niech ktoś zgadnie poza jednym usherem
 8. są z fosforobrązu i dlatego są sprężyste a nie z miedzi
 9. jak będzie temat: która lepsza lub nie lepsza do dymania to bądź pewien na 100% że nie wkleję młodej dziewczynki
 10. jakiś rok temu na rynku ze starociami facet miał zafoliowaną płyte Milesa Davisa z lat 80-ych ale chciał 300zł
 11. Więc cenzuruj te roznegliżowane 14-ki a nie ubraną 16-kę - eechhhh co Ty chrzanisz, dzieci też mają płeć więc taka 16-ka też jest kobietką choć w młodym wieku, wątek ja sama nazwa wskazuje jest o urodzie bądź nie urodzie a nie o która lepsza dupa do dymania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.