Jump to content

witek_z

Użytkownicy
 • Content Count

  5069
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

witek_z last won the day on January 10 2012

witek_z had the most liked content!

Community Reputation

1259 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

23435 profile views
 1. nie poddamy się Jamo będzie grało jak kiedyś a nawet lepiej
 2. wpis 79, jest link niekoniecznie, może się okazać że po wymianie elementów na nowe problem pozostanie bo to coś innego.
 3. przecież sobie żarty robię po tym ja kreciowaty pisze nonsensy w stylu: "czy w obu wymieniać" - przecież to oczywiste.
 4. NIE! tylko w jednej wymień w tej głośniejszej :D :D :D
 5. niebieskiego zostaw żeby nie wydać zbyt dużo na modyfikację proponuje te kondy [Hidden Content] możesz wymienić również tego 73uF - 33+39
 6. pomarańczowy po lewej to filtr dla średnich tonów, ten mały powyżej 72uF też bierze udział w sekcji średniotonowej - wymień. te dwa żółte u góry plus niebieski (zrób bardzo blisko fotkę niebieskiego) to filtr wysokotonowego - wymień. 72 uF wymień na nowy elektrolit. kreciowaty , w tej zwrotnicy nie ma ani jednego kondesatora suchego czyli MKT, wszystkie to elektrolity
 7. witek_z

  QTS>70

  to jest bardzo zły pomysł, po prostu teoria nie idzie w parze z praktyką, głośnik do TL powinien mieć MAX Qts - 0.5 razem z cewką w zwrotnicy. głośniki powyżej tej liczby w miejscu odsłuchu dają cichy bas natomiast w sąsiednim pomieszczeniu słychać niesamowity głośny subwoofer.
 8. kreciowaty mógłbyś zrobić z góry fotkę tej zwrotki z jednej i z drugiej strony? (to by ułatwiło)
 9. znam u bardzo młodych dziewczyn (nie kobiet), natomiast w przedziale 40-50 same "miękkie zwisy" , oczywiście niezmiernie rzadko w wieku 30-40 lat zdarzają się wyjątki ale to jest patologia i nie będziemy się tym zajmować.
 10. pewnie że tak, nie w Twoim typie i OK
 11. lepszy sztuczny balon bo chociaż jędrny, a nie lejące się i miękkie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.