Jump to content

witek_z

Użytkownicy
 • Content Count

  4930
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

witek_z last won the day on January 10 2012

witek_z had the most liked content!

Community Reputation

1158 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

23037 profile views
 1. co to znaczy niewiadome pochodzenie? przecież najistotniejszą sprawą jest to ile godzin działał - im mniej tym lepiej. Ja sam mam już dziesięć lat ( chyba więcej godzin ma naklepane bo włączam codziennie) i co zauważyłem ikonka zmiany głośności bardziej jasna od tej do zmiany kanałów.
 2. https://allegro.pl/oferta/panasonic-tx-65vt60-super-plazma-2500-godzin-8493252426
 3. no wiadomo ST60 był ciemnym telewizorem
 4. ta seria miała ciut gorszą czerń ( przepaść na plus w stosunku do mojej LG) no i miał lekko widoczny green ghosting (LG prawie wolny od tego "efektu" - dlatego kupiłem) Seria GT oraz późniejsza ST to poprawa czerni - ale ciut. ST 60 są do kupienia.
 5. Wiesz, ja jestem plazmowcem i nawet w tej chwili gdybym mógł kupić w rozsądnych pieniądzach model G30 z małym przebiegiem to cieszyłbym się jak dziecko.
 6. nie gadaj głupot to zdanie było niepotrzebne
 7. No Ok, ale we wpisach powyżej polemizowałeś tylko w zakresie jakości obrazu, więc napisałem swoje news typu: obok Ziemi przeleciał meteoroid.
 8. to nie są pretensje - znów mylisz. Piszesz że nano cell jest lepszy od oleda, ok. ja ci odpowiadam że nie jest lepszy. a ty nagle wyskakujesz z wypaleniami. no więc o co ci w końcu chodzi? o jakość obrazu czy o funkcjonalność telewizora. (cyt."napisz mniej chaotycznie o co Ci chodzi" - ja pier**le)
 9. Polemizujesz z ludźmi w tym temacie co jest lepsze. Gdy ci piszę swoje spostrzeżenia, odwracasz kota ogonem i zmieniasz dyskusję na całkiem coś innego. Wiele razy wielu zarzucało ci takie zachowanie - czyli norma.
 10. Patrząc na obraz oceniamy właśnie jego, wypalenia w ocenie obrazu to sprawa trzeciorzędna.
 11. KAV-250cd_V990_Service Manual- Schematics-BOMs.pdf
 12. nieprawda Widziałem ostatnio w przelocie ten nano cell - to nie jest lepsze od OLED
 13. http://www.tb-speaker.com/products/w2-1625sa http://www.tb-speaker.com/products/w2-1767s http://www.tb-speaker.com/products/w2-2243s
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.