Jump to content

Andy777

Użytkownicy
 • Content Count

  1449
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7872 profile views
 1. Miałem ten sam problem, zwiń ciasno "tampon" z ręcznika papierowego, i wetknij w wylot. A i jeszcze: mniej wody w rurce mniej hałasuje.
 2. Witam, potrzebuję dobrać wzmak (najchętniej niedroga używka:) do Antali najstarsza wersja chyba TZX - trzy głośniki. Nie musi gadać głośno. Muza bardziej rock niż inne. Z góry dzięki.
 3. Wymieniam się doświadczeniem. Dawno dawno temu wylutowałem z SBT nadajnik toslink wierząc święcie w wyższość coax. Nadajnik oczywiście zaginął. Pojawił się u mnie nowy DAC z kompletem wejść w tym toslink. Nabyłem transmiter Toshiba TOTX179P (70PLN) i wlutowałem w SBT. Połączyłem z DAC toslinkiem Silflex (104$) z LiFaTec LLC. Polecam. USB i Coax bez szans. Jedno ale: SBT mocno dłubnięty, dwa zegarki na pokładzie, cały zestaw na zasilaczach liniowych.
 4. Benpe, dzięki. Mam kłopot ze zrozumieniem co jest co w tej tabelce. Kolumna B to PCB, C,D,E i F to kity na niższe i wyższe napięcia dodatnie i ujemne, tak? A pozostałe kolumny?
 5. bmxmen, możesz wskazać linka do tego GB? dzięki
 6. Preamp pasywny na rezystorach Vishay i gniazdach WBT AUDIO SYNTHESIS PassionV [Hidden Content] Cena: 2000 Stan wizualny dobry+, funkcjonalny bez zarzutu
 7. 2 x DUELUND 0.47uF 630VDC CAST PURE COPPER FOIL Przebieg jakieś 200h, stan idealny, odnóża oryginalnej długości -1cm Cena parki: 60% kosztów sprowadzenia z partsconnexion, czyli 407x0,6=244 USD Oddaję bo przeszedłem na interstage. Preamp pasywny na rezystorach Vishay i gniazdach WBT AUDIO SYNTHESIS PassionV [Hidden Content] Cena: 2000 Stan wizualny dobry+, funkcjonalny bez zarzutu
 8. Słuchałem Zays'ów lat parę, bardzo zacnie gadały z PSE, dobry przebieg impedancji dla lampy. Oczywiście elektrolity zostały zamienione na foliowce o ile dobrze pamiętam mniejsze pojemności Mundorf, większe SCR.
 9. Dzięki za opracowanie, ale: no NFB :) Trochę poczytałem i Was tutaj, i w necie, i poszukam czegoś na jednym stopniu w triodzie lub pentodzie.
 10. No właśnie ... Oryginalna czułość wejściowa to 250mV i jest to stanowczo za dużo dla sygnału z DACa, gdybym zdecydował się dramatycznie :) zmodyfikować układ dla czułości powiedzmy 1-2V, to gdzie dłubnąć?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.