Jump to content

adamfreliszka

Użytkownicy
  • Content Count

    300
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Panowie - planuję zakup Epson EH-TW5650 3LCD. Chciałbym go powiesić na suficie, a słyszałem, że projektor ten ma niski zakres regulacji. Czy nie będzie problemem z "trapezowym ekranem" jeśli będę rzucał obraz z sufitu, czyli wiązka światła chcąc nie chcąc będzie skierowana w dół? Będe wdzięczny za odpowiedź.
  2. Hej znawcy! Planuję jutro zakupić jednak Epson EH-TW5650 3LCD! Czy uważacie, że to dobry wybór? Odległość od ekranu 4.5 m, głównie do filmów. Pozdrawiam
  3. Panowie, mam około 4.8 m. do ekranu. Dostałem od znajomych w prezencie projektor z zoomem 1.2 i okazało się, że minimalny obraz jest za duży... Czyli za mała rozpiętość zoom. Zrobiłem (wydaje mi się) dogłębny research w necie i wyszło mi, że duży zoom - 1.6 jest w modelu epsona: Epson EH-TW5600 3D -> [Hidden Content] Czy polecicie mi ten sprzęt? Ekran jest oglądany tylko do filmów. Podobno ma kiepską czerń... ale wydaje mi się, że jestem w stanie przeżyć. Inne propozycje do 3000 zł? Będę bardzo wdzięczny!!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.