Jump to content

asta

Użytkownicy
 • Content Count

  444
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dołączyłeś filtr na wejściu,jak on się ma do kości prądowych np.AD1865? zdaje się podział dzielniku rezystorowym jest znaczny,nie będzie za mały sygnał? jak jest częstotliwość odcięcia f ?
 2. asta

  NAIM klon

  Chińczycy już takie ulepszenia dają, że nie powinni nawet tego nazywać NAP, ja bym się trzymał starej wersji pcb, tam bynajmniej nie ma problemów z prowadzeniem masy, nic się nie wzbudza. Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 3. asta

  Daphile

  Też mi nie podszedł volumio, mało przejrzysty dźwięk, wygrał diet-pi z LMS.dzwiekowo klasa.,uruchamia się szybko, można wyłączać zasilanie nie bawiąc się w zamykanie systemu. Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 4. asta

  Daphile

  Też mi nie podszedł volumio, mało przejrzysty dźwięk, wygrał diet-pi z LMS.dzwiekowo klasa.,uruchamia się szybko, można wyłączać zasilanie nie bawiąc się w zamykanie systemu. Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 5. Dodajcie na wyjściu tego układu LT1764 ustawiając go na 5.1V,i dopiero ten zasilacz coś wniesie.Miałem do porównania zasilacz iFi 1uV,i lepiej sonicznie się sprawdził w/w patent.
 6. Dodam że nie porównywałem tantali AN z Shinkoh bo pierwsze miałem w PCM1794,a drugie w AD1865.
 7. Tak bawiłem się,różnica miedzy metalizowanymi (beyschlag,dale),a tantalowymi audionote,shinkoh jest duża .Przybywa barwa ,polepsza się przestrzeń,powrotu do metalizowanych nie widzę.
 8. asta

  DAC PCM63

  Na wyjściu lampowym masz mundorfy czy audyny tc,albo połączenie równoległe tych kondów?,slyszalem dużo narzekań przy łączeniu równoległym kond.wyjściowych. Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka
 9. Pomyłka,korzystam z squeeze ctrl,podoba mi się w nim pauza odtwarzania w razie połączenia telefonicznego,oraz szybkie przeszukiwanie wykonawców.Orange squeeze nie korzystalem.
 10. Ja korzystam na malinie z dystrybucji diet-pi i wgrane mam logitech sqeezbox serwer,wraz z squeezlite,a tam dodany plugin tidal sterowanie z telefonu apka squeezecontrol.
 11. asta

  DAC PCM63

  A jakieś szczegóły tej analogówki,napięcie zasilania ,elementy?
 12. asta

  DAC PCM63

  Obawiam się że same otwory na pokrywie ci nie wystarczą,ciepło z lamp rozchodzi się także na boki,i dla polepszenia odprowadzenia ciepła wskazane są dodatkowe otwory na spodzie,przerabiałem to u mnie i temperatura była ok.10st mniej w okolicach lamp e88cc (50°c),a te co masz mają dużo większa emisje ciepła,porownywałem z 6n6p.
 13. asta

  DAC PCM63

  Mam podobny kombajn z maliną na pokładzie,z tym że u mnie jest dac na AD1865.Te lampy co masz emitują sporo ciepła,rozważ otwory wentylacyjne pod lampami jak i na górze,bo potrafią nieźle środek nagrzać.
 14. asta

  Potrzebuję ...

  Black Gate STD 47uf 2szt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.