Jump to content

Piopio

Użytkownicy
 • Content Count

  5684
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

295 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piopio

  OPPO CLUB

  Mam do sprzedania Oppo 105D. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam na priv. Pozdrawiam
 2. Sorki za ogłoszenie ale sprzedaję moje kino domowe. Mam kilka ciekawych sprzętów. Lista jest w "O mnie". Jeśli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam na priv. Wiem ,że post tu nie pasuje ale tutaj spotykają się najwięksi zapaleńcy ;-) Może ktoś skorzysta.
 3. Sorki za prywatę ;-) Mam do sprzedania wzmacniacz kW-500. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv. Gra niesamowicie.
 4. W moim przypadku nic tańszego (mowa o nowych kolumnach) nie zagra lepiej niż Magnepany 1.7 ;-)
 5. La voce nie obsługuje DSD. To spory minus. Z dobrym transportem DACi mogą różnić się odwzorowaniem przestrzeni. Ale nie w każdym systemie to słychać.
 6. Pewnie i tak wszystko zależy od transportu ... ;-)
 7. A ja porównując swój domowy zestaw z systemami z Audioshow nie czuję już wstydu ;-) Oczywiście jest sporo lepszych ale większość jednak jest gorszych ;-) Jak na mój gust. Tak więc audiofilska choroba została opanowana.
 8. Piopio

  Odtwarzacz do Tidal

  Przecież można usunąć w Tidal dane karty płatniczej ... Topowe CD brzmią lepiej niż plikowce/streaming. Fakt. Ale jeśli zejdziemy trochę niżej różnicy już nie będzie. Dla 95% audiofilów Tidal jest idealnym źródłem.
 9. Piopio

  Odtwarzacz do Tidal

  Wersja HiFi Spotify brzmialaby jak Tidal HiFi. Chyba ze ktos wierzy w roznice pomiedzy plikami ...
 10. Piopio

  Klub Tidal

  A kiedyś żartowaliśmy, że powinny być audiofilskie routery z zasilaniem liniowym ;-) Rzeczywistość okazał się bardziej fantastyczna niż nasza wyobraźnia ...
 11. Piopio

  Odtwarzacz do Tidal

  U mnie jest podobnie ;-) LMS streamuje plik flac do playera. Wszystko odbywa się w ramach jednego komputera ;-)
 12. Piopio

  Odtwarzacz do Tidal

  Właśnie zupełnie odwrotnie ;-) Daphile ma rewelacyjnie zaimplementowaną obsługę Daphile ... Porównując Tidal na aplikacji od Tidala pod Windowsem i pliki z dysku - pliki grają lepiej ;-)
 13. Piopio

  Odtwarzacz do Tidal

  Ja nie słyszę różnic pomiędzy plikiem flac z dysku a Tidal Hi-Fi. Oczywiście należy koniecznie porównywać to samo wydanie płyty. Porównanie robione na Daphile.
 14. Ja póki co nie spotkałem dobrze grającego CD jako transport. Dlatego pytam konkretnie jaki CD jest dobry jako transport ... Tylko proszę nie vinitage ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.