Jump to content

gabler

Użytkownicy+
 • Content Count

  1423
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

107 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To nawet zaskakujące, że xs daje większego kopa od supernaita, nigdy bym nie powiedział. Kupę lat temu słuchałem oliwki miało to chyba 30 wat a grało tak, że kopara opadała, coś te naimy mają w sobie, gdzieś podskurnie mnie ciągnie w tą stronę 😉
 2. Xs3 ma jeszcze możliwość podpięcia zasilacza do pre a to może być jeszcze dodatkowy zastrzyk lepszego grania, osobne zasilenie przedwzmacniacza to dobre rozwiązanie. To ciekawe że już xs3 ma taki dynamit co dopiero supernait 3. A jak wyjście słuchawkowe w tych wzmakach.
 3. Kiedyś słuchałem w towarzystwie kilku innych wzmaków h160, miał trochę przewalony bas, było go za dużo do reszty pasma, tutaj podobno h190 jest dobrze zestrojona i równiejsza, ale ciekawi mnie porównanie do właśnie xs3 i supernaita 3
 4. Ciekaw jestem jak wypada xs3 do supernait 3 mało porównań
 5. Roger coś wtedy wspominał o jakiejś aplikacji na iphona dzięki której możemy jeszcze dokładniej ustawić odległość głośników przód tył bo to też ma znaczenie poza szerokością, będę kiedyś to podpytam. Kilka osób już namówiłem na to ustawienie i do dzisiaj są zachwyceni. Jest jeszcze jeden plus tak wąskie go ustawienia, kable kolumnowe mogą być krótsze ale raczej nie mniej jak 2m bo tak ponoć lepiej ale słuchałem u kolegi na 1.5 m i było dobrze.
 6. W tym flux 50 jest filtr sieciowy w gnieździe który jakiś czas temu Rcm miał w ofercie, miałem go i o ile w źródle poprawiał to i owo to we wzmacniaczach ograniczał dynamikę, flux ma extra obudowę i wtyk 50,ale i tak stawiam, że to element bardziej do źródła.
 7. To ustawienie Gauderów jest świetne, Roger też dawno temu mi je demonstrował na Gauderach, wiele osób nawet z tego sobie nie zdaje sprawy ile lepiej słychać, też tak ustawiam i nie wyobrażam sobie inaczej słuchać a kiedyś mi się wydawało inaczej.
 8. A jak się sprawdzają wtyki cardasa mają podobne pokrycie Ciekawy ten Cardas
 9. Tak jak kolega wcześniej pisał był za dobry w tej cenie, oferował dwa w jednym,bardzo dobry amp Słuchawkowy i bardzo dobry wzmacniacz do kolumn, zrobiony z głową i na świetnych podzespołach, sterowanie głośnością na przekaźnikach i rezystorach w tej cenie niespotykane co daje precyzyjne i detaliczne brzmienie. Jedynie gniazda rca Obowiązkowo do wymiany to podstawowe cmc z mosiądzu dość odczówalnie kastrują brzmienie. Gra u mnie ładnych kilka lat i po malutkich modyfikacjach nie mam ochoty go wymieniać na coś innego bez wydawania powyżej 10,15kzł
 10. Jak by Ci się udało znaleźć co proste nie będzie Audio Gd precision 2, to bardzo dobry wzmak, niestety szybko został wycofany ze sprzedaży bo w tej cenie jak był to była mega okazja.
 11. Miał ktoś do czynienia z tymi wtykami [Hidden Content]
 12. Fakt trzeba by te wbt posłuchać dłużej, może się kiedyś skuszę na te Ag, ale to jak grają 901r po dłuższym wygrzaniu to mistrzostwo, gładkość, wyrafinowanie.
 13. O których wbt piszesz, miałem okazję porównać obok siebie bezpośrednio przełączając wbt nextgen i furutech u Rogera w Rcm i zdecydowanie furu było górą, wbt mniej dociążone brzmienie.
 14. Po dłuższych osłuchaniach gniazd rca 901r mogę powiedzieć, że ich wpływ porównałbym do najlepszych wtyków sieciowych sieciowych fi48, 50. Poprawa w pełnym zakresie od dołu do góry, trochę to niedoceniony element o czym dopiero się przekonujemy po zainstalowaniu. Są jeszcze w wersji Gold ale RCM ich nie sprowadza no chyba, że się zamówi 100 sztuk... Bo i tak prawie każdy wybiera rod.
 15. Można jedynie okleić część wchodzącą do gniazda twardą taśmą w celu skasowania luzu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.