Jump to content

gabler

Użytkownicy+
 • Content Count

  1497
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

133 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak zgadza się ma być czysta miedź alpha,trochę na stronie rcm jest nieścisłości.
 2. Mam trochę niekonwencjonalne połączenie od strony kolumn bo pomijam gniazda i lutuję bezpośrednio z przewodami też occ furutecha(montażowymi, kiedyś były dostępne w rcm teraz już niestety nie są) a od wzmaka na razie mam bardzo przyzwoite banany z Audioquesta z miedzi berylowej posrebrzanej(mają świetnie pomyślany montaż obrobionego kabla) ale może kiedyś się skuszę na babany z Furutecha occ ft212 Do tego wszystkie złącza potraktowane nano liqid Furutecha.
 3. Do pełni szczęścia trzeba by jeszcze bananków occ i wyjść głośnikowych occ w wzmaku i kolumnach 🙂
 4. Bylebyś trafił oryginał bo z Furutechem to wiesz jak jest, a będziesz zadowolony 🙂
 5. Fizyki nie oszukamy, nagle się pojawiają utracone informacje na occ, kable głośnikowe jednak trzeba traktować jako ważny element systemu często niedoceniony.
 6. Zgadza się, ale dopiero po zmianie słyszymy ile jeszcze można, tak właśnie pewien czas żyłem w tej nieświadomości. Mnie akurat wystarczyło po 1.5 na stronę, ale jak ktoś potrzebuje po 3m to zaboli... 🙂
 7. Furutech fs alpha 36 to bardzo dobry głośnikowiec, sporo lepszy od u2t, słychać w nim wyrafinowanie, separację i świetną kontrole.
 8. Gdzieś kiedyś też widziałem scalaki wymiedziowane taśmą tylko nie pamiętam w czym to było, ciekawostka Pioneer często owijał elektrolity miedzią
 9. Trzeba by prześledzić schemat preampa w takim xs3 czy sn3 bo coś czuję, że tam ta budowa układów jest celowo tak zrobiona by ograniczyć co nieco, ale taka praktyka tego producenta. Za całość z Hicapem to wychodzi niezła kwota ok28tyś...i pytanie która integra bez osobnego zasilania preampa zagra podobnie albo lepiej?
 10. No raczej cudów tutaj nie ma, dodatkowe zasilanie preampa powinno wnieść porawę i zapewne tak się dzieje, tylko nie każdy przywiązuje do tego znaczenie bo to są delikatne aczkolwiek ważne poprawy pewnych aspektów dźwięku, szkoda tylko, że tak wysoko wycenione przez Naima, mowa tu o zasilaczu oczywiście.
 11. Czyli wychodzi na to, że jednak jak już to z Hicapem [Hidden Content]
 12. Może byłoby warto założyć temat Arcama SA 30 w klubie Arcama i tam dzielić się spostrzeżeniami, bo z tego co widać to bardzo ciekawy wzmacniacz.
 13. No ale z tego co widzę to te kable są zaprawione gotowymi zalanymi wtykami.
 14. Więcej przyjemności daje samodzielne złożenie sieciówki, nie z gotowego przewodu a robionego z gotowej żyły tzn splecenie i zapakowanie w całość, no ale to już wymaga pewnej wiedzy popartej dość czasochłonnymi próbami no i przyprawienie tego wszystkiego wtykami.
 15. To prawda, że kable tak zwane komputerowe bardzo dobrze pokazują dynamikę, nawet te 0.75 lepiej 1.5 ale reszta, średnica góra nie ma tego wyrafinowania co kable tzw specjalne. Zdażają się oczywiście lepiej brzmiące komputerowce, miałem takich co najmniej kilka w tym też przemysłowe z wszelakich urządzeń, ale zawsze brakuje im wyrafinowania. Furutech ma w ofercie najtańsze tzw komputerowe ale cena to coś ok 600zł i efekt jest raczej zagadką bo nie znam opini na ich temat. G-320Ag-18
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.