Jump to content

gabler

Użytkownicy+
 • Content Count

  1501
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

140 Dobry

Audiostereo

140

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A jak wypadają wyjścia słuchawkowe w tych integrach
 2. Jest może już jakiś test lub opinie e280, nie udało mi się znaleźć.
 3. Ciekawe co to będzie warte
 4. Tak zgadza się ma być czysta miedź alpha,trochę na stronie rcm jest nieścisłości.
 5. Mam trochę niekonwencjonalne połączenie od strony kolumn bo pomijam gniazda i lutuję bezpośrednio z przewodami też occ furutecha(montażowymi, kiedyś były dostępne w rcm teraz już niestety nie są) a od wzmaka na razie mam bardzo przyzwoite banany z Audioquesta z miedzi berylowej posrebrzanej(mają świetnie pomyślany montaż obrobionego kabla) ale może kiedyś się skuszę na babany z Furutecha occ ft212 Do tego wszystkie złącza potraktowane nano liqid Furutecha.
 6. Do pełni szczęścia trzeba by jeszcze bananków occ i wyjść głośnikowych occ w wzmaku i kolumnach ?
 7. Bylebyś trafił oryginał bo z Furutechem to wiesz jak jest, a będziesz zadowolony ?
 8. Fizyki nie oszukamy, nagle się pojawiają utracone informacje na occ, kable głośnikowe jednak trzeba traktować jako ważny element systemu często niedoceniony.
 9. Zgadza się, ale dopiero po zmianie słyszymy ile jeszcze można, tak właśnie pewien czas żyłem w tej nieświadomości. Mnie akurat wystarczyło po 1.5 na stronę, ale jak ktoś potrzebuje po 3m to zaboli... ?
 10. Furutech fs alpha 36 to bardzo dobry głośnikowiec, sporo lepszy od u2t, słychać w nim wyrafinowanie, separację i świetną kontrole.
 11. Gdzieś kiedyś też widziałem scalaki wymiedziowane taśmą tylko nie pamiętam w czym to było, ciekawostka Pioneer często owijał elektrolity miedzią
 12. Trzeba by prześledzić schemat preampa w takim xs3 czy sn3 bo coś czuję, że tam ta budowa układów jest celowo tak zrobiona by ograniczyć co nieco, ale taka praktyka tego producenta. Za całość z Hicapem to wychodzi niezła kwota ok28tyś...i pytanie która integra bez osobnego zasilania preampa zagra podobnie albo lepiej?
 13. No raczej cudów tutaj nie ma, dodatkowe zasilanie preampa powinno wnieść porawę i zapewne tak się dzieje, tylko nie każdy przywiązuje do tego znaczenie bo to są delikatne aczkolwiek ważne poprawy pewnych aspektów dźwięku, szkoda tylko, że tak wysoko wycenione przez Naima, mowa tu o zasilaczu oczywiście.
 14. Czyli wychodzi na to, że jednak jak już to z Hicapem [Hidden Content]
 15. Może byłoby warto założyć temat Arcama SA 30 w klubie Arcama i tam dzielić się spostrzeżeniami, bo z tego co widać to bardzo ciekawy wzmacniacz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.