Jump to content

Patryk-1980

Użytkownicy
 • Content Count

  2027
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

234 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Auta - tuning, żużel, rajdy WRC, ERC, XRC, wyścigi WTCC, ETCC, WEC, Blancpain GT Series, ADAC GT Masters oraz F1, Speedway
  Uwielbiam słuchać muzy - jak każdy z Nas :)
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jest "mernik" wbudowany w Cayin CS-55A, CS-88A, CS-845A
 2. Hi power to większa moc klasa AB Lo power to mniejsza moc klasa A Tak jest w danych.
 3. Pomierzyłem podczas słuchania dziś ponownie i : - A klasa 139 Wat - AB klasa 105 Wat - tryb czuwania 1,5 Wat A te pobory maksymalne do 300 Wat i do 600 Wat to zapewne przy jakiś dużych kolumnach i bardzo głośnym słuchaniu. Chyba że się mylę 😛
 4. Nie pamiętam ile bez grania pobierał. Watomierzem mierzyłem i w A klasie bierze więcej aniżeli w AB klasie. Takie wartości pokazuje.
 5. Oczywiste że podczas odsłuchu. Tyle że ja nie słucham głośno, więc nie wiem jakby to było gdybym miał podłogowe kolumny i robił koncerty w domu.. Pamiętam jak był u mnie forumowicz jacmos i słuchaliśmy sobie muzy Small ARIES/CS120SA/Hegel Dac oraz jego pliki muzyczne. Nie zapomnę jego miny i słów - w jakim był szoku gdy słyszał swoje bardzo dobrze znane utwory testowe które to słuchał na swoim wysokim modelu Hegla i dużych podłogowych kolumnach Pylon Diamond D25 w sporym pomieszczeniu gdzie ja mam raptem niecałe 20m2! Zacytuję parę zdań Jacka. "Te same utwory brzmiały jednak zupełnie inaczej na innych głośnikach. Studio 16Hz zagrały niesamowicie jak na swoje niepozorne gabaryty. Wokale były pełne emocji i głębi głosu , której teraz mi brakuje na pylonach. Twoje małe paczki grają dużą i otwartą średnicą pełną muzyki. Niestety większe pylony są przy nich wycofane i złagodzone. Studio 16 Hz pięknie grały na górze, na pylonach jest więcej niuansów. Pylony grają głębiej i dalej , co do spokojnego słuchania fajnie się sprawdza. Natomiast po wczorajszym odsłuchu brakuje mi bliskości muzyków, emocji i pasji z jaką grały 16 Hz. W kwestii basu -Twoje zadziwiały jak na małe głośniki, jednak większe pylony lepiej wypełniają pomieszczenie basem, instrumenty są większe i obszerniejsze. Mimo to 16 hz lepiej różnicowały dolne rejestry, kontrabas miał jakby więcej strun :)." Pokrętło głośności szło w górę - tak Jacek lubi, ja zdecydowanie cicho i bardzo cicho delektuje się muzą. Nadmienię że moje monitory gabarytowo są praktycznie identyczne jak Canto One New! Więc wiadome iż z podłogówkami na starcie mają pod górkę. Jednak jak każdy z osłuchanych wie że nie zawsze podłogowa musi zagrać lepiej. pzdr.
 6. Cayin CS-88A pobiera około 167 Watów. Cayin CS-120SA w trybie AB 103 Waty a w trybie A 130 Wat pzdr.
 7. Co następnie? Czas pokaże. Rynek audio kolumn jest wielki. Będzie w czym wybierać. O to się nie martwię.
 8. Po wielu, wielu latach z produktami Studio 16 Hertz czas na zmiany 🙂 Ojciec tego projektu Pan Grzegorz mówił i pisał - najlepiej grający i najwyżej sklasyfikowany model monitorów z oferty S16Hz! Poświęcono temu projektowi mnóstwo czasu na testowanie, strojenie aż finalnie powstał. Jak wiecie - znajomość i wieloletnie stosowanie przetworników SS Illuminator oraz wiedza/doświadczenie Pana Grzegorza przyczyniła się do powstania owych kolumn. Wszystko ma swój początek i koniec. Na sprzedaż mam Studio 16 Hertz -Small ARIES Chętnych na posiadanie tych kolumn zapraszam na priv. Pzdr.
 9. Panasonic kontra Philips? Jakie modele dokładnie?
 10. A obecnię jakie masz.. FM-15? Drugą parę ale mniejszych FM-8 jeszcze chcesz?
 11. Uuuuu piękna maszyna A klasowa. Zapewne fajne połączenie i miłe dźwięki dla ucha z systemu grają 👍
 12. Świetny opis. Udanego użytkowania. pzdr.
 13. Czekam by odpisał na moje pytania tu w klubie Grzegorz.
 14. Koledzy a co sądzicie o tym OLED - wypalaniu 😞 Producenci coś nie mogą poradzić sobie z tym problemem. Chyba najbezpieczniej wybrać pomiędzy LED a OLED czyli QLED szkoda że Samsung tylko to ma a inne marki nie. Obecnie to podobno jakaś inna słaba firma to klepie tylko prawo do znaczka został wykupiony by było że niby Philips? Jak to jest naprawdę? pzdr.
 15. Czyli Illuminatory też do dupy skoro zginęły i pogoniły je jakieś tam Aurumy W takim razie jaki sens było czy jest stosować w Twoich kolumnach Illumnatory? Po zbudowaniu moich (doświadczenie/znajomość przetworników jak mało kto) Twoja opinia była iż grają tak jak żadne inne monitory z Twojej oferty - REWELACYJNIE!!! Sklasyfikowałeś owe jako najwyższy w katalogu najlepszy Twój monitor.... Nasuwa się więc pytanie to gdzie jest prawdziwa prawda 😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.