Jump to content

Patryk-1980

Użytkownicy
 • Content Count

  1988
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

223 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Auta - tuning, żużel, rajdy WRC, ERC, XRC, wyścigi WTCC, ETCC, WEC, Blancpain GT Series, ADAC GT Masters oraz F1, Speedway
  Uwielbiam słuchać muzy - jak każdy z Nas :)
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odnośnie Pana Ken Ishiwata, wydaje się że podyktowane jest kwestią wieku. Zapewne zaprojektował na parę ładnych lat segmenty audio które to Marantz będzie wprowadzał. Sound United przejmuje Onkyo i Pioneera. Zła wiadomość bo w jednych rękach tyle marek to nic dobrego. Do tego pare marek kolumn - Classe, Definitive Technology i Boston Acoustics. Pzdr.
 2. Domorosłych mechaników - masz na myśli Polskie manufaktury kolumn jak AKUSTYK, AKKUS, AA, BMN, IMPULS AUDIO, MINIMA AUDIO, S16Hz, WIGG ART, YB AUDIO i wiele innych które są lub za chwile wejdą na rynek Polskiego Audio - także łączą swoje produkty z lampami, czy jak...? Widać mało słuchałeś jeśli uważasz że grają gorzej od "uznanych marek"
 3. Mnie wciąż zastanawia jak z tej samej serii "70" cedek kosztuje 10999pln a wzmak 5990pln Ps. Ten cedek z Monachium ładny. Pzdr.
 4. Dziękuje za odpisy 👍
 5. A jak jest z tym wypalaniem na matrycy w Oledach.. jak to było w Plazmach? pzdr.
 6. Jeśli korzystacie w swoich wzmacniaczach CS-120SA czy odtwarzaczach CS-100CD i innych z DAC USB to jest nowa wersja sterownika dostępna Ver 4.47.0 USB Audio Driver Ulepszona wersja z większym wachlarzem ustawień. https://en.cayin.cn/down1/show?id=13567 pzdr.
 7. Uprzedziłeś mnie audiofan01 😀 Zdjęcia/opis błedne zamieszczone przez Rolex80 pzdr.
 8. Coś dla miłośników czarnego krążka! ARIUS - nowa wersja przewodu do gramofonu. Jego budowa i materiały odpowiadają teraz najwyższej serii Reference. Odsyłam do strony http://www.ariniaudio.pl/kable-phono-do-gramofonu-hi-end-arius Wypożyczajcie/testujcie. Ciekaw jestem Waszych opinii :) P.
 9. Patryk-1980

  Klub TEAC`a

  Uważam że TEAC obecnie skupi się na promowaniu nowych produktów z serii 301 oraz 505.
 10. Patryk-1980

  Klub TEAC`a

  W kwietniu prawdopodobnie pojawi się więcej info odnośnie całej serii 505. A co do "pełnowymiarowców" byłoby super ale powątpiewam by wypuścili na rynek cokolwiek.
 11. Patryk-1980

  Klub TEAC`a

  TEAC AX - 505 TEAC AP-505
 12. Cayin CS-55CD, CS-100CD i CDT-17mk2 Diamond Edition też na Opampach...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.