Jump to content

Patryk-1980

Użytkownicy
 • Content Count

  2056
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

241 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Auta - tuning, żużel, rajdy WRC, ERC, XRC, wyścigi WTCC, ETCC, WEC, Blancpain GT Series, ADAC GT Masters oraz F1, Speedway
  Uwielbiam słuchać muzy - jak każdy z Nas :)
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nic nie wmawia tylko swoją opinią się podzielił co w tym złego? Ja też się podziele swoją opinią jak to Pan Rogala straszy mnie sądami każe płącić za coś gdzie była inna umowa! I też napiszesz że kłamię/wmawiam nieprawdę? Tylko kolega CIR jak to zawsze bywa na polecenie Pana Rogali nie może znowu usuwać z forum "prawdy i tylko prawdy"
 2. Jak co roku, Audio Video Show '19 Hotel Sobieski, pokój 115. Będzie SENSEI 300B, Origami 6550 Black i hybrydowy BRIGHT w nowej odsłonie. BRIGHT zagra na lampach ECC83 i ECC81. Selene 6550 Gramofon Perpetuum Ebner. Wkładki Ortofona Stoliki Kunsst. pzdr.
 3. Tylko że właśnie "stara gwardia" wraz ze mną ta NAJLEPSZA się wykruszyła... Która była dźwigarem i nakręcała ten klub. Warto było? P.
 4. Ciekawe kiedy pokażą nowy cedek, bo tylko owego brakuje w serii 505 Piękne
 5. Odnośnie posłuchania u forumowicza muzaman Chciał bym jako osłuchana osoba ocenił rzetelnie jak gra u Niego posiadany system. Bym przekazał swoje spostrzeżenia negatywne czy pozytywne. Z dużą przyjemnością to uczyniłem. Pomieszczenia w których mamy swoje zabawki audio praktycznie są identyczne metrażowo 19,4 i 20 mk2 oraz kształtem także. Większą różnicą jest fakt iż mój pokój jest akustycznie bardziej przyjazny. U muzaman był delikatny pogłos. Mimo to generalnie przygotowanie pokoju jest dobre i śmiało można robić odsłuchy porównawcze. A trzeba pamiętać że są to pomieszczenia do codziennego rodzinnego użytkowania. Więc kompromis zawsze jakiś będzie. Nie będę ponawiał opisów jak zagrały kolumny bo zostało już to napisane. Natomiast sprostować muszę Z racji wykazania uwag moich przy odsłuchu - przy okazji przywiozłem TYLKO swoje kolumny i kabel cyfrowy coaxialny AriniAudio - Digital Reference. Jak najbardziej zachęcam do kupna 😀 A całkiem poważnie, mnie nie trzeba dowartościowywać komplementami o brzmieniu czy innymi... Na mnie to nie działa. Jak coś gra fajnie to miło jak gra źle czy gorzej cóż takie życie. Na pewno nie jedne odsłuchy z muzaman popełnimy i opiszemy. pzdr. P.
 6. Co to za modele ten przedwzmacniacz i końcówka mocy?
 7. Tak jest "mernik" wbudowany w Cayin CS-55A, CS-88A, CS-845A
 8. Hi power to większa moc klasa AB Lo power to mniejsza moc klasa A Tak jest w danych.
 9. Pomierzyłem podczas słuchania dziś ponownie i : - A klasa 139 Wat - AB klasa 105 Wat - tryb czuwania 1,5 Wat A te pobory maksymalne do 300 Wat i do 600 Wat to zapewne przy jakiś dużych kolumnach i bardzo głośnym słuchaniu. Chyba że się mylę 😛
 10. Nie pamiętam ile bez grania pobierał. Watomierzem mierzyłem i w A klasie bierze więcej aniżeli w AB klasie. Takie wartości pokazuje.
 11. Oczywiste że podczas odsłuchu. Tyle że ja nie słucham głośno, więc nie wiem jakby to było gdybym miał podłogowe kolumny i robił koncerty w domu.. Pamiętam jak był u mnie forumowicz jacmos i słuchaliśmy sobie muzy Small ARIES/CS120SA/Hegel Dac oraz jego pliki muzyczne. Nie zapomnę jego miny i słów - w jakim był szoku gdy słyszał swoje bardzo dobrze znane utwory testowe które to słuchał na swoim wysokim modelu Hegla i dużych podłogowych kolumnach Pylon Diamond D25 w sporym pomieszczeniu gdzie ja mam raptem niecałe 20m2! Zacytuję parę zdań Jacka. "Te same utwory brzmiały jednak zupełnie inaczej na innych głośnikach. Studio 16Hz zagrały niesamowicie jak na swoje niepozorne gabaryty. Wokale były pełne emocji i głębi głosu , której teraz mi brakuje na pylonach. Twoje małe paczki grają dużą i otwartą średnicą pełną muzyki. Niestety większe pylony są przy nich wycofane i złagodzone. Studio 16 Hz pięknie grały na górze, na pylonach jest więcej niuansów. Pylony grają głębiej i dalej , co do spokojnego słuchania fajnie się sprawdza. Natomiast po wczorajszym odsłuchu brakuje mi bliskości muzyków, emocji i pasji z jaką grały 16 Hz. W kwestii basu -Twoje zadziwiały jak na małe głośniki, jednak większe pylony lepiej wypełniają pomieszczenie basem, instrumenty są większe i obszerniejsze. Mimo to 16 hz lepiej różnicowały dolne rejestry, kontrabas miał jakby więcej strun :)." Pokrętło głośności szło w górę - tak Jacek lubi, ja zdecydowanie cicho i bardzo cicho delektuje się muzą. Nadmienię że moje monitory gabarytowo są praktycznie identyczne jak Canto One New! Więc wiadome iż z podłogówkami na starcie mają pod górkę. Jednak jak każdy z osłuchanych wie że nie zawsze podłogowa musi zagrać lepiej. pzdr.
 12. Cayin CS-88A pobiera około 167 Watów. Cayin CS-120SA w trybie AB 103 Waty a w trybie A 130 Wat pzdr.
 13. Co następnie? Czas pokaże. Rynek audio kolumn jest wielki. Będzie w czym wybierać. O to się nie martwię.
 14. Po wielu, wielu latach z produktami Studio 16 Hertz czas na zmiany 🙂 Ojciec tego projektu Pan Grzegorz mówił i pisał - najlepiej grający i najwyżej sklasyfikowany model monitorów z oferty S16Hz! Poświęcono temu projektowi mnóstwo czasu na testowanie, strojenie aż finalnie powstał. Jak wiecie - znajomość i wieloletnie stosowanie przetworników SS Illuminator oraz wiedza/doświadczenie Pana Grzegorza przyczyniła się do powstania owych kolumn. Wszystko ma swój początek i koniec. Na sprzedaż mam Studio 16 Hertz -Small ARIES Chętnych na posiadanie tych kolumn zapraszam na priv. Pzdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.