Jump to content

ludpas

Użytkownicy
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ludpas

  UpTone Audio USB Regen

  kupiony 09.2015
 2. Rewelacyjne kable XLR Monster'a do zastosowań studyjnych i domowych, złocone wtyki Neutrik, technologia Time Correct, kupione w Stanach. Możliwość kupna jednego lub obu kabli. Polecam.
 3. Regenerator i "oczyszczacz" sygnału USB, to naprawdę działa! Ciekawe recenzje: https://www.stereophile.com/content/uptone-audio-usb-regen ; http://ayllonmedia.com/blog-and-news/the-uptone-usb-regen-a-life-hack-for-digital-audio-playback-or-snake-oil oraz https://www.audiostream.com/content/uptone-audio-usb-regen .Pełny zestaw fabryczny. Polecam.
 4. Regenerator i "oczyszczacz" sygnału USB...i to naprawdę działa...strona producenta: https://uptoneaudio.com/products/usb-regen i recenzja: https://www.stereophile.com/content/uptone-audio-usb-regen Fabryczny komplet. Polecam.
 5. Rewelacyjne kable XLR Monster'a do zastosowań studyjnych, złocone wtyki Neutrik, technologia Time Correct, kupione w Stanach. Możliwość kupna jednego lub obu kabli. Polecam.
 6. Rogers LS7, LS7t, LS5/9 lub ATC SCM20SL. Stara, dobra, angielska szkoła.
 7. ludpas, 11 Lis 2008, 23:11 >octavarium, 10 Lis 2008, 01:14 > >>ludpas, 9 Lis 2008, 20:34 >>>Ostrzegam przed sprzedawcą (oszustem) z Allegro, które zwie się AUDIOBAZAR (Gdynia). Wypożyczyłem >>>kolumny do odsłuchu za kaucją i nie mogę ich zwrócić. Facet nie odpowiada ma meile i telefon >>milczy. >>>Ścignę drania na drodze policyjno-sądowej (mam nadzieję), ale innym nie życzę.>> >> >>Dziwne,gość ma feedback:100% positive, i to dość wysoki-151 aukcji jako sprzedający,wystawia około >>20 przedmiotów w tej chwili a nie logował się od kilku dni.W moim odczuciu nie ma zadatków na >>oszusta,nagłe załamanie formy?Nie wierzę. >> >>http://www.allegro.pl/show_user.php?search=audiobazar > >Jak Ciebie facet oszuka to uwierzysz! poszedłeś w emocje, fakt, że człowiek nie odbiera telefonu i maili, nie jest świadectwem złych zamiarów. Może jest chory, może wyjechał nagle, może umarł. Oszustwo, żeby stało się faktem, musi zaistnieć nie tylko w twojej głowie. Takie emocjonalne zarzuty, źle świadczą o twoich nerwach. Łatwo jest obrzucać gównem. A Ty kurde, co rodzina łobuza czy co? Jak rozgrzeszasz drania, to wypłać za niego brakujący mi 1.000 PLN i będzie prawie miło.
 8. octavarium, 10 Lis 2008, 01:14 >ludpas, 9 Lis 2008, 20:34 >>Ostrzegam przed sprzedawcą (oszustem) z Allegro, które zwie się AUDIOBAZAR (Gdynia). Wypożyczyłem >>kolumny do odsłuchu za kaucją i nie mogę ich zwrócić. Facet nie odpowiada ma meile i telefon >milczy. >>Ścignę drania na drodze policyjno-sądowej (mam nadzieję), ale innym nie życzę.>> > >Dziwne,gość ma feedback:100% positive, i to dość wysoki-151 aukcji jako sprzedający,wystawia około >20 przedmiotów w tej chwili a nie logował się od kilku dni.W moim odczuciu nie ma zadatków na >oszusta,nagłe załamanie formy?Nie wierzę. > >http://www.allegro.pl/show_user.php?search=audiobazar Jak Ciebie facet oszuka to uwierzysz!
 9. Jak Ciebie facet oszuka to uwierzysz....
 10. Ostrzegam przed sprzedawcą (oszustem) z Allegro, które zwie się AUDIOBAZAR (Gdynia). Wypożyczyłem kolumny do odsłuchu za kaucją i nie mogę ich zwrócić. Facet nie odpowiada ma meile i telefon milczy. Ścignę drania na drodze policyjno-sądowej (mam nadzieję), ale innym nie życzę.
 11. Chodzi oczywiście o http://www.audio-extasa.eu/
 12. chyba posrało ich z tymi cenami.....
 13. Za prawdę, za prawdę powiadam Wam posłuchajcie Fostex NF-1. Z dobrą elekrtronika otworzy Wam usta szeroko (Made in Japan).....
 14. Polecam czarne Memorex'y (poprzednio Dysan)
 15. Przy okazji ostatniej bytności w Warszawie wykroiłem trochę czasu na wypad do Andrzeja Marków. Odsłuchałem jego nową konstrukcję "Lorelai" i muszę przyznac, że nie mogę wyjśc z podziwu. To jest wprost fenomenalny dźwięk, dla mnie bliski ideału, czyli muzyce granej na żywo. Słychac każdy niuans interpretacyjny, a szybkośc narastania dźwięku jest porażająca. Dobrze nagrane płyty CD pozwalają uczestniczyc w prawdziwych koncertach i prawie można dotknąc wykonawców. Biorąc pod uwagę sprzęt towarzyszący (jako źródło Cd Philips CD-100 A.D. 1982, kolumny Pioneer s-710 z tego samego roku i kable "od lampki nocnej" coś za ok. 50 gr za mb) należy stwierdzic, że jest w tym prawdziwa magia i trzeba przynac rację Konstruktorowi, że stworzył prawdziwy ampliwire - drut ze wzmocnieniem, bez jakichkolwiek waskich gardeł. No, może nie do końca, bo przecież wymieniając lampy można modyfikowac brzmienie, uzyskując jeszcze bardziej aksamitny wokal, jeszcze lepsze brzmienie instrumentów z epoki, czy też dodac nuty i zacięcia rockowego. Cenę, przy takim dźwięku (choc dla przeciętnego zjadacza chleba nie niską) należy uznac zdecydowanie za okazyjną. Brawo Panie Andrzeju! P.S. Myślę poważnie o zapisaniu się w kolejkę (czas oczekiwania min. 2 miesiące)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.