Jump to content

ludpas

Użytkownicy
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo dobrej jakości toroidalny transformator separacyjny, sprzęt audio zasilany z takiego "źródła" potrafi pozytywnie zaskoczyć zmianą brzmienia. Warto spróbować, warto sprawdzić w swoim systemie. Waga około 15 kg!
 2. Wystawiony przedmiot w stanie bardzo dobrym, w kompletnym zestawie. Kapitalnie sprawdza się w sytuacji wysyłania sygnału usb z komputera do przetwornika. Urządzenie ma na celu zregenerowanie sygnału usb z bardzo niskim poziomem szumów, co przekłada się na jakość muzyki. Brzmienie poprawia się w każdym zakresie, jest to zmiana słyszalna. Sedno wyłuszczone w linku: https://darko.audio/2015/11/next-level-usb-audio-with-uptone-regen-curious-cables/
 3. Bardzo dobrej jakości toroidalny transformator separacyjny, sprzęt audio zasilany z takiego "źródła" potrafi pozytywnie zaskoczyć zmianą brzmienia. Warto spróbować, warto sprawdzić w swoim systemie. Waga około 15 kg!
 4. Bardzo rzadko osiągalne na rynku wtórnym, fantastycznie brzmiące kolumny, legendy w historii audio, firmy Epicure. Dane techniczne: http://www.humanspeakers.com/e/epi-mt2.htm , jak na swoje lata, w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Fotografia jest przykładowa. Polecam.
 5. ludpas

  UpTone Audio USB Regen

  kupiony 09.2015
 6. Rewelacyjne kable XLR Monster'a do zastosowań studyjnych i domowych, złocone wtyki Neutrik, technologia Time Correct, kupione w Stanach. Możliwość kupna jednego lub obu kabli. Polecam.
 7. Regenerator i "oczyszczacz" sygnału USB, to naprawdę działa! Ciekawe recenzje: https://www.stereophile.com/content/uptone-audio-usb-regen ; http://ayllonmedia.com/blog-and-news/the-uptone-usb-regen-a-life-hack-for-digital-audio-playback-or-snake-oil oraz https://www.audiostream.com/content/uptone-audio-usb-regen .Pełny zestaw fabryczny. Polecam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.