Jump to content

Akim03

Użytkownicy
 • Content Count

  501
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

85 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do niedawna był to spokojny wątek.... zauważalny jedynie przez niewielką grupę zadowolonych użytkowników Audiosynergii. Jednak ostatnio pojawiły się tu bardzo ciekawe projekty kolumn, widać że coraz więcej ludzi jest w stanie zainwestować nie małe pieniądze w wyroby Piotra. I chyba komuś z branźy zaczyna sìę to bardzo nie podobać.
 2. Cena.... pewnie adekwatna do grania i wyglądu. Jednak jestem pewny, że i tak okazyjna wręcz 🙂 widzę że kolega już nie może spać przez te kolumny 🙂
 3. Piękne paczuszki 🙂 Napisz coś więcej o reszcie toru. Jaki wzmacniacz? Jakie źródło?
 4. Można powiedzieć, że coś zaczyna się dziać.... projekt trochę wymuszony przeze mnie. Z innych kolumn zostawiłem sobie beryle SB oraz średniotonowy 16 SB. Teraz uzupełnieniem będą 2 x SS 26 oraz midbas Fane 8 - 225 PRO.
 5. Piękne paczki. Gratuluję kolejnego kroku do przodu w Audio 🙂
 6. Jeżeli paczki robiła nam ta sama osoba, to jest szansa, że moje jednolite bryły będą jechały z Twoimi do Piotra 🙂
 7. Panowie, czy do Pylon Sapphire 31 NAD 352 lub NAD 356 będzie dobrym partnerem? Jaki inny wzm. do 2 000 wart jest zainteresowania? Kolumn Pylon nie posiadam.... chcę pomóc koledze trafić na właściwy ślad...
 8. Jako były posiadacz Monas Anor przypominam sobie że na początku nerwowo wymieniałem wzmacniacze. Tranzystory w moim zasięgu cenowym. Dopiero lampa Amplifon, następnie Spark zatrzymały tą ruletkę:-)
 9. Nowy w rodzinie YB :-) Z uwagi na zamiłowanie do wzmacniaczy lampowych planuję modyfikację swoich kolumn YB Zephyr. Doszedłem do wniosku, że moja lampa nie daje sobie rady z SB 23 na basie. W styczniu będę miał do sprzedania obudowy DIY Zephyr, zwrotnice oraz 2 x głośniki SB 23. Może ktoś, coś... bedzie chciał kupić?
 10. McGywer nikogo nie namawia do kupienia np. jego DACa. Można za darmo posłuchać w swoim systemie i ocenić czy sprzęt jest wart ceny. To że na forum spotykają się sprzedający i kupujący nie powinno nikogo dziwić.... każdy próbuje przekonać do swoich racji :D Dla mnie zmiana nazwy firmy z Audio Surgery na Valvencore to dziwne i niezrozumiałe posunięcie.
 11. Fajny był wątek o projektach na głośnikach SB.... ale przecież zwrotnica to serce projektu :D Jakiś czas temu rozmawiałem z jednym z właścicieli kolumn opartych o SB. Wymienił zwrotnice na prostsze i przyznał że kolumny zagrały zdecydowanie lepiej. Bardziej delikatnie, z lepszą sceną .... tylko że słuchał ich w dobrze przygotowanym akustycznie pokoju. Zabrał kolumny do domu, wstawił do typowego, polskiego salonu.... i zagrały gorzej niż na starej zwrotnicy. Tyle i aż tyle w temacie.
 12. Z tego co się orientuję te napisy mogły zetrzeć się.
 13. Akim03

  Klub XiangSheng

  dziwie się takim i podobnym wpisom. Chłop miał dwa DACi u siebie (w swoich warunkach akustycznych), w swoim systemie, porównał bezpośrednio i wybrał to co jemu się podoba. Xiang Sheng to dobry DAC ale nie każdemu musi się podobać i nie każdy musi uważać, że to najlepszy DAC do 10 t. Życzę użytkownikowi Nuforca miłego słuchania i nie przejmowania się wpisami, że coś z jego systemem jest nie tak.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.