Jump to content

Akim03

Użytkownicy
 • Content Count

  505
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

89 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tatum, wcześniej podawałem już jakie będą użyte głośniki i czym zasilane 🙂 Napiszę coś więcej we wrześniu jak już kolumny będą u mnie.
 2. U Piotra widać pasję w tym co robi. Nowy projekt? Widać, że Audiosynergia nie klepie kolumn seryjnie, takich, które będą grały u każdego i w każdych warunkach. Piotr do każdego klienta podchodzi indywidualnie i stara się sprostać oczekiwaniom. Widzę w projekcie Fane Sovereign Pro 8-225 - u mnie będzie wspierał układ na zupełnie innych głośnikach.
 3. Do niedawna był to spokojny wątek.... zauważalny jedynie przez niewielką grupę zadowolonych użytkowników Audiosynergii. Jednak ostatnio pojawiły się tu bardzo ciekawe projekty kolumn, widać że coraz więcej ludzi jest w stanie zainwestować nie małe pieniądze w wyroby Piotra. I chyba komuś z branźy zaczyna sìę to bardzo nie podobać.
 4. Cena.... pewnie adekwatna do grania i wyglądu. Jednak jestem pewny, że i tak okazyjna wręcz 🙂 widzę że kolega już nie może spać przez te kolumny 🙂
 5. Można powiedzieć, że coś zaczyna się dziać.... projekt trochę wymuszony przeze mnie. Z innych kolumn zostawiłem sobie beryle SB oraz średniotonowy 16 SB. Teraz uzupełnieniem będą 2 x SS 26 oraz midbas Fane 8 - 225 PRO.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.