Jump to content

Akim03

Użytkownicy
 • Content Count

  496
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piękne paczki. Gratuluję kolejnego kroku do przodu w Audio 🙂
 2. Jeżeli paczki robiła nam ta sama osoba, to jest szansa, że moje jednolite bryły będą jechały z Twoimi do Piotra 🙂
 3. Panowie, czy do Pylon Sapphire 31 NAD 352 lub NAD 356 będzie dobrym partnerem? Jaki inny wzm. do 2 000 wart jest zainteresowania? Kolumn Pylon nie posiadam.... chcę pomóc koledze trafić na właściwy ślad...
 4. Jako były posiadacz Monas Anor przypominam sobie że na początku nerwowo wymieniałem wzmacniacze. Tranzystory w moim zasięgu cenowym. Dopiero lampa Amplifon, następnie Spark zatrzymały tą ruletkę:-)
 5. Nowy w rodzinie YB :-) Z uwagi na zamiłowanie do wzmacniaczy lampowych planuję modyfikację swoich kolumn YB Zephyr. Doszedłem do wniosku, że moja lampa nie daje sobie rady z SB 23 na basie. W styczniu będę miał do sprzedania obudowy DIY Zephyr, zwrotnice oraz 2 x głośniki SB 23. Może ktoś, coś... bedzie chciał kupić?
 6. McGywer nikogo nie namawia do kupienia np. jego DACa. Można za darmo posłuchać w swoim systemie i ocenić czy sprzęt jest wart ceny. To że na forum spotykają się sprzedający i kupujący nie powinno nikogo dziwić.... każdy próbuje przekonać do swoich racji :D Dla mnie zmiana nazwy firmy z Audio Surgery na Valvencore to dziwne i niezrozumiałe posunięcie.
 7. Fajny był wątek o projektach na głośnikach SB.... ale przecież zwrotnica to serce projektu :D Jakiś czas temu rozmawiałem z jednym z właścicieli kolumn opartych o SB. Wymienił zwrotnice na prostsze i przyznał że kolumny zagrały zdecydowanie lepiej. Bardziej delikatnie, z lepszą sceną .... tylko że słuchał ich w dobrze przygotowanym akustycznie pokoju. Zabrał kolumny do domu, wstawił do typowego, polskiego salonu.... i zagrały gorzej niż na starej zwrotnicy. Tyle i aż tyle w temacie.
 8. Z tego co się orientuję te napisy mogły zetrzeć się.
 9. Akim03

  Klub XiangSheng

  dziwie się takim i podobnym wpisom. Chłop miał dwa DACi u siebie (w swoich warunkach akustycznych), w swoim systemie, porównał bezpośrednio i wybrał to co jemu się podoba. Xiang Sheng to dobry DAC ale nie każdemu musi się podobać i nie każdy musi uważać, że to najlepszy DAC do 10 t. Życzę użytkownikowi Nuforca miłego słuchania i nie przejmowania się wpisami, że coś z jego systemem jest nie tak.
 10. Spoko, Wielkie dzięki dla Ciebie jak i innych użytkowników YB za dzielenie się swoim doświadczeniem.
 11. Na razie są to plany w czasie konkretnie niesprecyzowane. Zależy od zbyt wielu zmiennych :D Jak to będzie wykonane, wszystko zależy od konsultacji z Pawłem. Budę może da się wykorzystać, bo ładna, zwrotnica do zmiany.
 12. Dlatego pytam w klubie użytkowników. Nie mam szans odsłuchać wszystkich możliwości. Do tego, nie zawsze to co jest droższe jest lepsze w danym połączeniu. Jeszcze do niedawna byłem przekonany, że mojej lampy nigdy nie zmienię. Jedyny wzmacniacz, który mam od lat i nie myślałem o zmianie. Jednak chciałbym 23 Sb wymienić na 22 SS, a to już będzie porażka z moim wzmacniaczem.
 13. ....lub Vincentem 237 MK?
 14. Czy ktoś słuchał Zephyrów z Arcamem A38 lub A32 ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.