Jump to content

wit-told

Użytkownicy+
 • Content Count

  3563
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

wit-told last won the day on October 28 2015

wit-told had the most liked content!

Community Reputation

1259 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wyglądają super, ciekawe jak grają...
 2. To dobry kabel, też używam w wersji XLR..
 3. Metronom jest przydatny, ale nie zawsze.....rytm muzyczny, narracja mają swój czas, inny niż metronomiczny...
 4. To znaczy, że muzykalna jest;-) A wybrała już instrument?
 5. to jasne, ale nie powinno się rezygnować z przejawów serdeczności, zwłaszcza bezpiecznych....bo i klawiaturę mam zdezynfekowaną i sam się dezynfekuję🍻
 6. Serdecznie witamy!!!!! Fajna listwa i fajny kabelek Reference Powerlink MM2X to również moim zdaniem jedna z lepiej grających sieciówek w swojej cenie. I są niedoceniane, ceny mają jak na TA całkiem znośne, a jakość świetną!
 7. Nie przesadajmy, szuflada jest tylko jedna i nie jest zapomniana;-)
 8. bo to dobre kable som;-) znalazłem w szufladzie starego Reference XLR, może małe porównanko?
 9. najgorsza jest różnica w cenie... wyższy model cena razy dwa... czy różnice są duże w kwestii dźwieku..tak, ale nieadekwatne do kosztu, jak to w audio;-) czy starsze są gorsze? no niekoniecznie nowy Super to poziom starszego Ultra.... ale wszystkiego to się nie da posłuchać, a w różnych systemach magą być różne wnioski.... ....dramat....
 10. Hej! SAM to na szczęście zupełnie inny rodzaj i poziom brzmienia;-) Tu nie ma efekciarstwa, a jest dużo z tego co przytoczyłeś w opisie... No ale jak się nie posłucha, to pisać można różne rzeczy, i nie zawsze powtórzą się w innym systemie....
 11. Witaj Mariuszu! Mam Audioneta AMP I, myślę, że to ciekawa końcówka, jakbyś był zainteresowany zapraszam na pw pozdrawiam!
 12. Ale Theta to poza Milesem raczej tylko dzielone....ale w sumie ciągle całkiem niezłe;-)
 13. Co tu analizować - tylko popatrzeć z zachwytem, bo to pięknie zbudowane urządzenia i jak widać w świetnym stanie.... Do tego jak to starsze Krelle świetnie gra, choć tyle to pisano, jakie to "suchotniki" Więc do słowa internetowego trzeba podchodzić z 'ogfaniczonym zaufaniem"
 14. Nie lepiej kupić KRC, chyba, że sprawdzone i KAV lepiej pasuje... A jak się sprawuje 200-ka? to w końcu kawał dobrego Krella;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.