Jump to content

wit-told

Użytkownicy
 • Content Count

  3542
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

wit-told last won the day on October 28 2015

wit-told had the most liked content!

Community Reputation

1249 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Integra Octave - lampa, ale jak nie lampa;-) Krell 500, albo FBI ale i tak się skończy na dzielonce, jeśli ma być naprawdę dobrze....
 2. Troszkę pojechałeś.... chude sucholce??? raczej bardzo neutralne kolumny, które grają tak, jak reszta sprzętu. są baaardzo dobre i do jazzu, klasyki super!
 3. najlepsza jest następna... And Justice... ale wszystkie są świetne.... do czasu;-)
 4. To może starsze ProAki....
 5. Szczerze polecę starego Nad-a 512, kolega użytkuje bezawaryjnie od kilkunastu lat, ja też takiego nabyłem za coś ok. 400 zł i ze wszystkich CD-ków które miałem/mam w piwnicy w drugim systemie ten działa i brzmi najlepiej...
 6. a an jakich instrumentach mają grać te smarkfony??
 7. Mam nadzieję, że w opisach tych urządzeń odniesiesz się do 700CX która sobie tam stoi, bo to w końcu ten sam człowiek "projektował"
 8. Chyba lepiej byłoby to sprawdzić zapraszając kogoś z ProAc-ami do siebie, lub jadąc z Primare do kogoś z ProAc-ami....
 9. A ja mam takie coś n.t. produktów Krella;-) krell history.pdf
 10. widzisz, tylko, że u mnie chce grać i fajnie gra, chociaż myślę, że nie przenosi tak wysokich częstotliwości..... ja zresztą powyżej 17khz to słyszę tylko własne myśli, do tego strasznie kudłate;-)
 11. Sprostowanie - nie mam bana, bo mogę tu pisać;-)
 12. Plecionki ostatnio są na topie;-)
 13. ale ja użycia ORS-a nie neguję, bo nie testowałem, jak komuś odpowiada, to ok, sam używam różnych rzeczy... no właśnie taką ksywkę miał prototyp, takie rzeczy trzeba wiedzieć, będąc w tym wątku!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.