Jump to content

andras

Użytkownicy
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7251 profile views
 1. andras

  Nad c542 pytanie

  Ja mam swego od 2001 roku. Miał dwie niezbyt kosztowne naprawy. Laser od początku ten sam. Więc chyba z tą trwałością nie jest źle.
 2. A od kiedy użytkownik Kardas został mianowany klubowym arbitrem elegancji który będzie dyktował adminowi kogo należy banować? Czy może w klubie panuje „fala” i wypowiadać mogą się tylko starzy członkowie klubu a nowi co najwyżej przytakiwać tym „co zjedli zęby”? W wypowiedzi usera Novy! nie ma nic obraźliwego, co więcej ustawienie głośników rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia.
 3. Cześć, nie wiem czy to jeszcze aktualne ale ja po wymontowaniu zużytego paska nowy kupiłem porównując rozmiar ze starym w sklepie z częściami samochodowymi.
 4. Być może jesteś bardziej wymagający i dla Ciebie syczało a dla mnie było to całkowicie niezauważalne/akceptowalne :), może inne warunki akustyczne. Tak czy inaczej bardzo miło wspominam ten wzmacniacz. Pozdrawiam
 5. sittek, wzmacniacz miałem od nowości, kupiłem z tego co pamiętam w Audio Klanie i użytkowałem prawie 15 lat. Nigdy mnie nie zawiódł i świetnie zgrywał się szczególnie z Audience 52.
 6. Ja mam całkiem odmienne doświadczenie z RA-972. Posiadałem ten wzmacniacz w połączeniu z Dynaudio Audience 52 a potem z Focus 110 i nigdy nie powiedziałbym, że był on jazgotliwy. Wręcz odwrotnie, bardzo dobry wzmacniacz, u mnie zastąpiony dopiero przez Naita XS2.
 7. Czy ktoś słuchał obu tych odtwarzaczy?
 8. Czy pod względem jakości dźwięku NAD C516BEE może być dobrą alternatywą dla Pioneera PD 50?
 9. intenser, ciupaga Ze względu na sąsiadów staram się grać na niskich poziomach głośności. Jak z takim graniem radzi sobie Naim i Dynaudio?
 10. Witam, od pewnego czasu myślę o wymianie wzmacniacza (Rotel 972), chciałbym połączyć swoje Dynaudio Focus 110 z Naitem 5i-2. Na forum Naima czytałem wpisy osób które łączą Naima z Dynaudio z dobrym skutkiem. A jakie jest Wasze zdanie w tej materii, czy ktoś z klubowiczów ma doświadczenie z takim połączeniem? Nie chodzi mi o to czy Nait poradzi z Focusami ale o charakter brzmenia, czy w tym wypadku możemy mówić o synergii. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam, Andrzej
 11. W żadnym wypadku nie sugerowałem, że Focusy są następcami Audience. A tylko to, że nowe serie głośników (Focusy) nie odbiegają aż tak znacznie brzmieniem od starych serii (w tym wypadku Audience) co podnosił w swoim poście Jakew. Jako przykład do porównania brzmienia "starych" i "nowych" wziąłem F110 i A52 bo byłem właścicielem jednych i drugich. Moim zdaniem F110 są następcami Contour 1.1 a F140 następcami Contour 1.3.
 12. Focus 110 nie są tak dramatycznie inne od Audience 52 jak sugerujesz. Są lepsze bez dwóch zdań, półka wyżej ale to cały czas nasze magiczne Dynaudio.
 13. Swego czasu sprzedałem moje Audience 52 człowiekowi który połączył je właśnie z Cambridge. Z tego co wiem odsprzedał je po 2 tygodniach bo był bardzo niezadowolony z tego połączenia.
 14. andras

  Potrzebuję ...

  Kupię procesor używany w Rotelu RA 972 o symbolu: TMP47C400BN-1A57.
 15. Oczywiście głównym problemem jest to że wzmacniacz nie gra a nie to że nie palą się diody:(
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.