Jump to content

andras

Użytkownicy
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

8566 profile views
 1. Dzięki za odpowiedź! Wypożyczę go do testu.
 2. Cześć. Czy przed zakupem Rocket 22 porównywałeś może z Rocket 11? Jeśli tak to jakie zmiany wychwyciłeś w porównaniu do dwudziestki dwójki? Warto dopłacić do droższego kabla?
 3. Swoje Stand 10 Dynaudio zasypałem piaskiem kwarcowym z Castoramy, worek 25 kg za około 17 zł. Piasek suchy, drobniutki. Dla wszystkiego wstawiłem w garnku do piekarnika na pół godziny, temp. 250 stopni. Zasypałem rękawy foliowe dołączone do standów, dodatkowo włożyłem do każdej nogi 4-ro kilogramowy odważnik. Każdy stand waży teraz 11,5 kg. Wcześniej do tych samych monitorów używałem standów DIY o wadze 25 kg każdy. Moim zdaniem teraz gra lepiej. Puste standy Dynaudio są bardzo lekkie, ważą 3,2 kg każdy. Założyłem, że producent wie co robi, zaryzykowałem i nie żałuję. A z ołowiem jest tak
 4. Dzięki za opinię! Może ktoś kto słuchał 1600NE podzieli się swoimi uwagami odnośnie tego cd?
 5. Też rozglądam się za nowym cd i po przejrzeniu oferty w średnim zakresie cenowym wydaje się, że DCD-1600NE jest najciekawszym wyborem. U mnie grał by z Dynaudio Focus 110 i Naitem XS2. Możesz napisać jak wrażenia po pierwszych odsłuchach? Jaka jest barwa tego cdeka, ciepła czy raczej po chłodnej stronie? Może ktoś jeszcze ma doświadczenie z tym cd? Porównanie do DCD-800NE?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.