Jump to content

andras

Użytkownicy
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

8147 profile views
 1. Swoje Stand 10 Dynaudio zasypałem piaskiem kwarcowym z Castoramy, worek 25 kg za około 17 zł. Piasek suchy, drobniutki. Dla wszystkiego wstawiłem w garnku do piekarnika na pół godziny, temp. 250 stopni. Zasypałem rękawy foliowe dołączone do standów, dodatkowo włożyłem do każdej nogi 4-ro kilogramowy odważnik. Każdy stand waży teraz 11,5 kg. Wcześniej do tych samych monitorów używałem standów DIY o wadze 25 kg każdy. Moim zdaniem teraz gra lepiej. Puste standy Dynaudio są bardzo lekkie, ważą 3,2 kg każdy. Założyłem, że producent wie co robi, zaryzykowałem i nie żałuję. A z ołowiem jest tak
 2. Dzięki za opinię! Może ktoś kto słuchał 1600NE podzieli się swoimi uwagami odnośnie tego cd?
 3. Też rozglądam się za nowym cd i po przejrzeniu oferty w średnim zakresie cenowym wydaje się, że DCD-1600NE jest najciekawszym wyborem. U mnie grał by z Dynaudio Focus 110 i Naitem XS2. Możesz napisać jak wrażenia po pierwszych odsłuchach? Jaka jest barwa tego cdeka, ciepła czy raczej po chłodnej stronie? Może ktoś jeszcze ma doświadczenie z tym cd? Porównanie do DCD-800NE?
 4. Lata temu, chyba w What hi-fi? był dział w którym opisywano systemy marzeń. Jednym z takich systemów były Dynaudio Audience 52 z Cyrusem 8v2 + psx. Nie ma nic dziwnego w tym, że Emity M20 tak dobrze zagrały, one są następcami właśnie Audience 52.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.