Jump to content

andras

Użytkownicy
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About andras

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7061 profile views
 1. andras

  Naim club

  A od kiedy użytkownik Kardas został mianowany klubowym arbitrem elegancji który będzie dyktował adminowi kogo należy banować? Czy może w klubie panuje „fala” i wypowiadać mogą się tylko starzy członkowie klubu a nowi co najwyżej przytakiwać tym „co zjedli zęby”? W wypowiedzi usera Novy! nie ma nic obraźliwego, co więcej ustawienie głośników rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia.
 2. andras

  Klub NAD

  Cześć, nie wiem czy to jeszcze aktualne ale ja po wymontowaniu zużytego paska nowy kupiłem porównując rozmiar ze starym w sklepie z częściami samochodowymi.
 3. Być może jesteś bardziej wymagający i dla Ciebie syczało a dla mnie było to całkowicie niezauważalne/akceptowalne :), może inne warunki akustyczne. Tak czy inaczej bardzo miło wspominam ten wzmacniacz. Pozdrawiam
 4. sittek, wzmacniacz miałem od nowości, kupiłem z tego co pamiętam w Audio Klanie i użytkowałem prawie 15 lat. Nigdy mnie nie zawiódł i świetnie zgrywał się szczególnie z Audience 52.
 5. Ja mam całkiem odmienne doświadczenie z RA-972. Posiadałem ten wzmacniacz w połączeniu z Dynaudio Audience 52 a potem z Focus 110 i nigdy nie powiedziałbym, że był on jazgotliwy. Wręcz odwrotnie, bardzo dobry wzmacniacz, u mnie zastąpiony dopiero przez Naita XS2.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.