Jump to content

andras

Użytkownicy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7395 profile views
 1. Lata temu, chyba w What hi-fi? był dział w którym opisywano systemy marzeń. Jednym z takich systemów były Dynaudio Audience 52 z Cyrusem 8v2 + psx. Nie ma nic dziwnego w tym, że Emity M20 tak dobrze zagrały, one są następcami właśnie Audience 52.
 2. andras

  Nad c542 pytanie

  Ja mam swego od 2001 roku. Miał dwie niezbyt kosztowne naprawy. Laser od początku ten sam. Więc chyba z tą trwałością nie jest źle.
 3. A od kiedy użytkownik Kardas został mianowany klubowym arbitrem elegancji który będzie dyktował adminowi kogo należy banować? Czy może w klubie panuje „fala” i wypowiadać mogą się tylko starzy członkowie klubu a nowi co najwyżej przytakiwać tym „co zjedli zęby”? W wypowiedzi usera Novy! nie ma nic obraźliwego, co więcej ustawienie głośników rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia.
 4. Cześć, nie wiem czy to jeszcze aktualne ale ja po wymontowaniu zużytego paska nowy kupiłem porównując rozmiar ze starym w sklepie z częściami samochodowymi.
 5. Być może jesteś bardziej wymagający i dla Ciebie syczało a dla mnie było to całkowicie niezauważalne/akceptowalne :), może inne warunki akustyczne. Tak czy inaczej bardzo miło wspominam ten wzmacniacz. Pozdrawiam
 6. sittek, wzmacniacz miałem od nowości, kupiłem z tego co pamiętam w Audio Klanie i użytkowałem prawie 15 lat. Nigdy mnie nie zawiódł i świetnie zgrywał się szczególnie z Audience 52.
 7. Ja mam całkiem odmienne doświadczenie z RA-972. Posiadałem ten wzmacniacz w połączeniu z Dynaudio Audience 52 a potem z Focus 110 i nigdy nie powiedziałbym, że był on jazgotliwy. Wręcz odwrotnie, bardzo dobry wzmacniacz, u mnie zastąpiony dopiero przez Naita XS2.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.