Jump to content

suluben

Użytkownicy
 • Content Count

  391
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

224 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Parodia "Korony królów": [Hidden Content]
 2. Tak à propos "Transformersów". Pewien znany i ogółem lubiany dominikanin o. Adam Szustak wyraził ciekawą opinię, iż film "Transformers 1" to jeden z kilku najbardziej chrześcijańskich dźwiękoobrazów, jakie zdołał odczuć. Dziwna opinia? Pewnie dla większości odruchowo bardzo dziwna. Ale to już jest problem schematycznego myślenia. Mnie osobiście "Transy 1" podobały się w stopniu podobnym, co "Lot nad kukułczym gniazdem" - cyfrowo mniej więcej 7/10. Nieformalny serial "Konon i Major" oceniam na jakieś 9/10. I jest niewątpliwie bardzo chrześcijański. Można to ująć tak: Droga do Boga prowadzi przez umysły rozmaitych świrów. To są portale, które prowadzą nas do świata nieoczywistego. [Hidden Content]
 3. Twórcy grafiki niechybnie przegapili takie "perełki" jak Stolec czy Kał ;)
 4. Lepszy "Konon i Major" niż swego czasu "Big Brother" (ach ten cyniczny TVN, trzepiący na tym kasę) lub "Łysi i blondynki" (no co ten prymitywny Polsat). O bardziej współczesnym "Warsaw Show" (klozetowe MTV) jeszcze jeno wspomnę. XXI wiek przyniósł nam eskalację "Reality show" (genialnie prognozowaną przez "Truman show" Weira). YouTube radykalnie poszerzył możliwości. Teoretycznie w jeden dzień każdy może zostać gwiazdą - bez castingów i konkretnego przesiewu znanego z TV, który pozbawia złudzeń zdecydowaną większość aspirantów. Oczywiście, nic nie jest idealne, także "przygody" Kononowicza i Suchodolskiego. Choćby słynne od pewnego czasu "Streamy". Hasła wymyślane przez hejterów i przesyłane na ogólny widok razem z wpłatami (donejtami), to wręcz absurdalna patologia. Tutaj zdecydowanie wolę "zwykłe" filmiki białostockich świrów, chociaż oczywiście nie wszystkie są udane (czasami zdarzają się niestety zupełnie niestrawne). Czy oglądanie ich jest moralne? Mniej więcej tak samo, jak oglądanie "Lotu nad kukułczym gniazdem".
 5. Platfordzilla - film o zmutowanej jaszczurce (owej właśnie Platfordzilli), niszczącej Polskę. Kraj przed zagładą ratuje młody Pisior strzałem z jakiegoś pisyjnego lasera... [Hidden Content]
 6. Edukacja na bazie twórczego parcia na szkło Profesora Konona.
 7. Chodzi o słuchawki JVC Xtreme czy jednak o głośnik mobilny JBL Xtreme?
 8. Kononoholizm to ciężka choroba ogółem.
 9. Długie, ale dla Abelarda warto:
 10. Bo jak nie można w jedną stronę, to się robi w drugą. Skrajności się sprzedają. [Hidden Content]
 11. Poglądy polityczne, sądząc po wątku o Puszczy Białowieskiej, bez zmian. Może być ostro! Byle nie było następnego bana ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.