Jump to content

(nie)przecietniak

Użytkownicy
 • Content Count

  620
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

59 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @VIVAro Skoro działam na ciebie jak płachta na byka, to zrobię ci tą grzeczność i nie będę w tym wątku kierował żadnych treści w twoją stronę. Muszę cie jednak uprzejmie poinformować, że jeśli będziesz "mijał się z prawdą" w sprawach, w których posiadam wiedzę - to w swoim, istniejącym już długo wątku - będę cię cytował i ci to wytykał. A na koniec niniejszego postu, "ostatni twój wyczyn": Na razie jedno wiem - masz talent do przeinaczania. Pisaliśmy w tym samym czasie - więc mój post poszedł. Spróbuję uszanować Twoją prośbę.
 2. Jaki jest problem wysłania prywatną pocztą schematu do zainteresowanych osób, które biorą udział w zamówieniu? Chyba, że z góry zakłada się, że ktoś go upubliczni. Nie do końca to rozumiem, skoro niektórym b. zależy na schemacie i gdyby on był, to wzięliby udział w zamówieniu. Może aż tak nie, ale przyznasz, że może się przydać.
 3. Po pierwsze: nie neguję wszystkiego co pisze @VIVAro, a tylko ewidentne przekłamania, nieścisłości i chwilami bardzo niejasny język wypowiedzi. Nie chcę go zniechęcić a tym bardziej nie chcę aby temat padł i nie robię nic w tym kierunku gdyż nie wypowiadam się w sprawach technicznych, a jedynie sprawach (także istotnych) okołoprojektowych, które niejednokrotnie wymagają sprostowania. Po drugie: mam nadzieję, że nie jesteś przeciwnikiem wolności słowa i twoje sugestie co do banowania lub interwencji czyjejś w moje wypowiedzi - to tylko Twoja nieprzemyślana nadgorliwość i wynik (niezrozumia
 4. Ha, ha, dobre. Czy wiesz, że 25 lutego br. w tym wątku: [Hidden Content] umieściłem zdjęcie wcześniej zakupionych i otrzymanych z Aliexpress właśnie takich przetworników? Proponuję i proszę abyś nie wymyślał na przyszłość bezsensownych teorii. Nie zawsze nadruki były białe, wystarczy spojrzeć na produkowane w początku lat 90-tych urządzenia różnych firm, aby wyłapać oryginalne serie, które nie miały białych napisów. Te zdjęcia też na tym forum były wcześniej przeze mnie umieszczane. Proponuję więc ostrożnie na przyszłość z kategorycznymi stwierdzeniami.
 5. Ja Ci powiem o co chodzi ze swojej perspektywy - chodzi o to, żeby pisać zrozumiale, w miarę gramatycznie (o ortografii nie wspominam bo to oczywiste) i precyzyjnie - aby nie powstawały wątpliwości - co autor miał na myśli. A wszelkie nieścisłości należy zawsze prostować. Jesteś pewien, że nie miał Ciebie na myśli? Bo mnie na pewno nie, chyba że Ty. -------------------------------------------- Jeśli chcecie Panowie dalej rozmawiać i ciągnąć ten "podwątek", to ja się nie uchylam.
 6. Dobrze, że wyjaśniłeś, jak umiałeś, o co Ci chodziło. Dziękuję. Tak, chciałem i tylko czekałem na okazję. Żartuję oczywiście 😏 A "znany" to nie jest tylko [Hidden Content]
 7. Skoro nie są z tym co napisałeś - to z czym są? Literówka z Twojej strony? - co innego myślałeś a co innego napisałeś? A jeśli nie pomyłka w tekście, to może pokaż te AD1860 na zdjęciu jak wyglądają. Pozdrawiam 🙂 Nie tyle nieznana, co nie ujęta w datasheet producenta - rzadko spotykana, ale znana, ponadto wzmiankowana przeze mnie w innym wątku dużo wcześniej. Co najwyżej szerzej nie znana. Pozdrawiam 🙂
 8. 16 bitowe - PCM56, AD1851 18 bitowe - PCM61, AD1860 , AD1861 Warto jednak poczytać data-sheets tych przetworników bo różnią się zasilaniem ( nóżki i napięcia ) . Oraz 18 bitowy YM4113B Yamahy - rzadki i droższy, ale do kupienia na Ebay-u z Niemiec.
 9. Cześć Super, że jest ktoś taki jak Ty i "z nieba spada" w odpowiednim momencie. Ja nie bedę miał nic do powiedzenia w kwestiach rozwiązań projektowych, bo się nie znam. Jednak czytam Twoje wpisy i wiele osób zapewne także w przyszłości będzie czytać, a nie jest to komfortowe, jak proces ten przebiega z przeszkodami, którymi są literówki w ważnych wypowiedziach. Proponuję sczytywać tekst przed wysłaniem na forum. Mam nadzieję, że podkreślisz w ten sposób szacunek do wszystkich czytających, jak i do samego tekstu, którego jesteś Autorem. Pozdrawiam serdecznie i proszę "bez obrazy" oraz z gó
 10. .. takie niedookreślone... 😉 Może to nie wina kolumn tylko daca, wzmacnicza? No i pytanie, które zadam, co to były za kolumny, może to wina tych konkretnych ? Tak tylko się wtrąciłem.
 11. Ja nie słyszałem, ale wiem jak tłukło, z wiarygodnego przekazu i to nie tej Pani, choć i ona wie jak tłukło 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.