Jump to content

(nie)przecietniak

Użytkownicy
 • Content Count

  418
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam japońskie wydanie HMCD Supertramp https://pl.wikipedia.org/wiki/…Famous_Last_Words… Stan idealny 90 zł. + koszty wysyłki albo odbiór osobisty w Warszawie.
 2. Sprzedam japońskie wydanie HMCD Supertramp Famous Last Words https://pl.wikipedia.org/wiki/%E2%80%A6Famous_Last_Words%E2%80%A6 Stan idealny 90 zł. + koszty wysyłki albo odbiór osobisty w Warszawie.
 3. Sprzedam DAC HK970 https://allegro.pl/oferta/okazja-dac-hk970-harman-kardon-cd-7844238189
 4. Dac na filtrze Sony z niniejszego wątku (po ostatnim powrotnym odsłuchu po dłuższej przerwie i po niestety koniecznej sprzedaży lampowego daca na TDA1541A z innego wątku Holgina) - zostaje u mnie i nie jest na sprzedaż. Aktualna jest jednak nadal oferta sprzedaży sprawnego "dawcy" dla uruchomienia we własnym zakresie, lub z pomocą kol. Holgina :) tego daca - czyli wzmacniacza Sony. Moge zagwarantować, że ktoś kto kupi ten wzmacniacz (on jest z oryginalną kością TDA1541) i uruchomi tego daca wg "przepisu z tego wątku" - na pewno nie będzie zawiedziony.
 5. Oferta sprzedaży lampowego daca Holgina z niniejszego wątku, już nieaktualna, jest w dobrych rękach (gratuluję dobrej decyzji), proszę nie słać już wiadomości.
 6. Witam. Może chce ktoś posłuchać jak brzmi Sabre ES9016 w wersji stereo. Powiem tylko, że bardzo zrównoważony dźwięk. Sprzedam Dac L9016 - 300 PLN +15 PLN przesyłka lub odbiór osobisty w W-wie. Bez kabla zasilającego (typu komputerowego). Wejście USB tylko po zainstalowaniu dodatkowego modułu. Trochę wyprzedaję okazyjnie, więc polecam.
 7. Jeśli jest ktoś z Kolegów zainteresowany zmontowanym dla mnie przez kol. Holgin gotowym egzemplarzem daca z tego wątku na lampach (zdjęcia całości daca są w tym wątku - wcześniej) to mogę odstąpić gotowego daca (z kością TDA1541A albo bez kości, nie ma USB - tylko wejście cyfrowe COAX 192khz/24bit) - zapraszam na priva. Powyższe - czynię tylko ze względu na pewne nieoczekiwane zmiany życiowe.
 8. Jeśli jest ktoś z Kolegów zainteresowany sprawnym, oryginalnym wzmacniaczem Sony V7700 w celu uruchomienia dla siebie samodzielnego daca z TDA1541(A) i filtrem Sony z pierwszej części tego wątku (tj. to co uczynił kol. Holgin) - to zapraszam na priva - mam na zbyciu drugi oryginalny taki wzmacniacz, który nabyłem kiedyś na zapas w razie potrzeby wymiany części itp. (na szczęście nie było takiej potrzeby) - cena przystępna. Również gotowy, sprawny egzemplarz z niniejszego wątku uruchomiony przez kol.Holgin (bez TDA1541) - unikat - może pójść w dobre ręce. Zapraszam zainteresowanych. Powyższe - czynię tylko ze względu na pewne nieoczekiwane zmiany życiowe.
 9. Odnoszę wrażenie, że jednak słusznie tak myślałeś, chyba, że się mylę, choć wątpię
 10. Uporządkujmy, bo chyba coś namieszałem. Rozważmy trzy przypadki: 1. Dac (obojętnie jaki) posiada tylko własne zasilanie linii USB z automatu - czyli odcina zawsze zasilanie idące z kabla USB - w taki przypadku obojętnie czy po kablu USB idzie zasilanie z kompa czy z dołączonego do iDefendera zasilacza - i tak je odetnie podając swoje. W takim przypadku moim zdaniem nie ma sensu kupować lub stosować oddzielnego zasilacza do iDefendera 2. Dac (obojętnie jaki) posiada przełącznik pozwalający wybrać albo zasilanie linii USB z daca albo z kabla (tak jest u mnie). W tym drugim przypadku mamy możliwość albo podania automatycznie zasilania standardowo z komputera przez kabel USB albo z dołączonego zasilacza do iDefendera. W przypadku takiego daca można sobie porównać brzmienie z zasilaniem standardowym z kompa, z zasilaniem przez zasilacz podłączony do iDefendera albo z zasilaniem z daca. 2. Dac (obojetnie jaki) nie posiada możliwości podania od siebie zasilania USB tylko polega na zasilaniu płynącym przez kabel USB od strony komputera. W takim przypadku jest sens podłączania zasilacza do iDefendera.
 11. Jeśli dac nie ma wyboru zasilania linii usb, tylko ma na stałe własne, to ja bym sie nie odważył podłączać zasilacza do iDefendera
 12. W moim przypadku zasilanie iDefendera nawet ładowarką telefoniczną daje wyraźne dodatkowe wygładzenie (nie zaokrąglenie) dźwięków i bogatszy w odbiorze realizm odtwarzanej muzyki. Takie zasilanie iDefendera odbieram nawet jako o wiele lepsze w porównaniu z niezależnym zasilaniem 5v, ale umieszczonym w dacu. Czy warto do iDefendera dodać jeszcze iSilencera w torze? Porównywał lub sprawdzał ktoś z szanownych Forumowiczów? Jest jakiś tego sens?
 13. Masz rację, to ja jestem ślepy Jednak proponuję zapoznać sę z tym linkiem, szczególnie z ostatnim postem. https://translate.go...63/&prev=search Dodatkowo obok tematu wrzucam dla elektroników link do pełnego, bogatego katalogu elny 2013/2014 ponad 200 stronnicowego obejmującego wszelkie maści kondensatory produkowane przez Elnę: http://www.elna.co.jp/en/capacitor/pdf/catalog_13_14_e.pdf
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.