Jump to content

matee

Użytkownicy
 • Content Count

  971
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  8075048

Recent Profile Visitors

21775 profile views
 1. jest długi na 1m ... i oczywiście streło ... najlepiej odbiór osobowy pasażerski
 2. Może i bym sprzedał ... ale na co wymienić ... poza tym mam klon, czy cuś, a nie wiśnię.
 3. matee

  Tact / Lyngdorf - KLUB

  Kurła ... a wiecie, że już chodziły mi po głowie myśli, żeby opuścić ten elitarny, założony przeze mnie klub ... Powodów było kilka ... jednym z nich nieogarniająca tematu dwóch wzmaków w szeregu spiętych - ampli -> tact - babska część rodziny. Drugi to kłopot ze znalezieniem samego CD-1 i kasy na niego. Trzeci to by pozbyć się pierwszego, odpowiedni przełącznik wzmacniaczy dwóch podpiętych do jednych kolumn. I tu TRACH !!! Oba problemy rozwiązane :-) Obecnie mam właściwie dwa niezależne systemy : KD + stereo. Po pierwsze przemogłem się i wydałem tyle ile należy na CD-1, a po drugie znalazłem rozwiązanie dotyczące przełączania wzmacniaczy. Nie było to jednak takie całkiem proste ... z prozaicznego powodu. Wszystkie przełączniki, które widziałem mają wspólną masę, co w przypadku Tact/Lyngorf od razu je dyskwalifikuje, bowiem mają one na wyjściu głośnikowym dodaną składową stałą napięcia +50V ... nie muszę tłumaczyć co się dzieje, jak połączymy rzekomy minus/zero wyjścia głośnikowego Tact/Lyngorf, kabelkiem z faktyczną masą ... No i tak się błąkałem, aż niczym Archimedes wykrzyczałem "EUREKA !!!" i zanabyłem banalny przyrząd (może nieco mało audiofilski, ale walę to - ważne że działa) ... zwykły elektryczny przełącznik sieć agregat 4P 40A. Zestaw cieszy me oczy niezmiernie, sami zobaczcie, ale co najważniejsze, mimo, że nie mam modułu korekcji akustyki pomieszczenia - kosztem zestawu wejść analogowych ... jak to gra ... miód-malina !!!
 4. matee

  Tact / Lyngdorf - KLUB

  jest to tylko i jedynie moja opinia, z Sèvres nie pochodząca i nie mająca z nim nic wspólnego. ps. większość forum leci właśnie na takim przekazie ;-)
 5. matee

  Tact / Lyngdorf - KLUB

  U mnie Tact M2150 z Audio Physic Virgo II czarują ... jest szybkość, jest precyzja, jest głębia, jest szerokość ... jest pełna kontrola ... jest beznamiętna jakość ... Wg mojej filozji wzmak ma jak najmniej dawać od siebie - ma po prostu wzmacniać. Taki w mojej opinii jest Tact - bo bólu prawdziwy. A jak ktoś chce barwy, niech se kupi lampę z THD >20%, to ją będzie miał ... :-P
 6. matee

  Tact / Lyngdorf - KLUB

  Jak ktoś znajdzie CD1 za grosze i nie będzie chciał dla siebie, to polecam się pamięci ... tylko srebrny :-) PS. Ot, taka mała przysługa dla założyciela niniejszego klubu :-P
 7. matee

  Tact / Lyngdorf - KLUB

  Cena za tego CD1 na Allegro była wg mnie trochę zoporowa. Też nad nim się zastanawiałem, ale za dużo by nie wniósł przy podłączeniu ze wzmacniaczem Tacta lub Lyngdorfa. Choć na pewno estetyka zestawu by się mocno poprawiła ;-) Może kiedyś się na niego skuszą, ale musiałby być w lepszej cenie.
 8. matee

  OPPO CLUB

  Tylko co po tych przeróbkach za piardylion złotych, jak laser pada po 3-4 latach ... ileż można go wymieniać :-P
 9. Wczoraj na FB Death Angel wrzucił to info I pojawił się cel w życiu ;-)
 10. matee

  OPPO CLUB

  Rozkręć, sprawdź typ i kup na AliExpress lub eBay ... będziesz​ miał za ułamek tej ceny. Ja tak zrobiłem w 83 i działa.
 11. Eee ... nie zgodzę się. Koncert , poza kolejką przed wejściem , udany. Muza różnorodna . Mi najbardziej podchodzą kawałki z ostatniej płyty . Monumentalne riffy to moje klimaty. Jedyne do czego się mogę czepić , to wokal, którego było za mało , no i standardowo , jak dla mnie , za głośno ... wciąż świszczy w uszach. Wysłane z mojego X80 Pro(E3E8) przy użyciu Tapatalka
 12. Mój typ na wczoraj, dziś i jutro ... aż dziw mnie bierze, że do tej pory tutaj jej nie było ... przecudowna płyta z 1994, a poniżej utwór ją otwierający.
 13. matee

  Obcy - Przymierze

  Nie rozpiszę się na temat najnowszej odsłony ... i mimo, że byłem w tanią środę, mimo, że nikt na sali nie wpierdzielał popkornu i nie siorbał koli, była to najgorzej wydana kasa na bilet do kina. Gdyby nie lejąca się krew, byłoby to kino w sam raz dla szkoły podstawowej ... dzieci może nie widziałby feerii idiotyzmów. PS. Czy w każdym nowy filmie musi być obowiązkowo pokazany, choćby przez szparę w drzwiach, klimat "homoseksualnopodobny"?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.