Jump to content

matee

Użytkownicy
 • Content Count

  978
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

59 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  8075048

Recent Profile Visitors

22088 profile views
 1. 1. co to znaczy 'amatorskie przeróbki" ? 2. ja swoje kupiłem w ogóle bez tabliczek, a są ori 🙂 3. terminale takie właśnie som 😉
 2. Spróbuj nawiązać kontakt z Joachim Gerhard ... https://suesskindaudio.de/ ... może coś pamięta 😉 Jak nie uda się to uderz do https://loudspeakershop.eu/
 3. Te Virgo II z powyższych postów maj wymieniony średniotonowy. Terminale są ok. Ale nie o tym miło być ... Moje Virgo 2 dostały w prezencie nowe kolce - SuperSpikes i niniejszym się chwalę !!!
 4. Jakaś cisza w tym klubie od paru lat ... czy temat OZ umarł całkowicie?
 5. Paweł, nie narzekaj ... ja za moduł wejść analogowych w 2008 do TacT M2150 dałem jakieś tam 1600PLN, do tego jeszcze chyba cło było i VAT. Więc teraz masz promocyjną cenę.
 6. Może i bym sprzedał ... ale na co wymienić ... poza tym mam klon, czy cuś, a nie wiśnię.
 7. Kurła ... a wiecie, że już chodziły mi po głowie myśli, żeby opuścić ten elitarny, założony przeze mnie klub ... Powodów było kilka ... jednym z nich nieogarniająca tematu dwóch wzmaków w szeregu spiętych - ampli -> tact - babska część rodziny. Drugi to kłopot ze znalezieniem samego CD-1 i kasy na niego. Trzeci to by pozbyć się pierwszego, odpowiedni przełącznik wzmacniaczy dwóch podpiętych do jednych kolumn. I tu TRACH !!! Oba problemy rozwiązane :-) Obecnie mam właściwie dwa niezależne systemy : KD + stereo. Po pierwsze przemogłem się i wydałem tyle ile należy na CD-1, a po drugie znalazłem rozwiązanie dotyczące przełączania wzmacniaczy. Nie było to jednak takie całkiem proste ... z prozaicznego powodu. Wszystkie przełączniki, które widziałem mają wspólną masę, co w przypadku Tact/Lyngorf od razu je dyskwalifikuje, bowiem mają one na wyjściu głośnikowym dodaną składową stałą napięcia +50V ... nie muszę tłumaczyć co się dzieje, jak połączymy rzekomy minus/zero wyjścia głośnikowego Tact/Lyngorf, kabelkiem z faktyczną masą ... No i tak się błąkałem, aż niczym Archimedes wykrzyczałem "EUREKA !!!" i zanabyłem banalny przyrząd (może nieco mało audiofilski, ale walę to - ważne że działa) ... zwykły elektryczny przełącznik sieć agregat 4P 40A. Zestaw cieszy me oczy niezmiernie, sami zobaczcie, ale co najważniejsze, mimo, że nie mam modułu korekcji akustyki pomieszczenia - kosztem zestawu wejść analogowych ... jak to gra ... miód-malina !!!
 8. jest to tylko i jedynie moja opinia, z Sèvres nie pochodząca i nie mająca z nim nic wspólnego. ps. większość forum leci właśnie na takim przekazie ;-)
 9. U mnie Tact M2150 z Audio Physic Virgo II czarują ... jest szybkość, jest precyzja, jest głębia, jest szerokość ... jest pełna kontrola ... jest beznamiętna jakość ... Wg mojej filozji wzmak ma jak najmniej dawać od siebie - ma po prostu wzmacniać. Taki w mojej opinii jest Tact - bo bólu prawdziwy. A jak ktoś chce barwy, niech se kupi lampę z THD >20%, to ją będzie miał ... :-P
 10. Jak ktoś znajdzie CD1 za grosze i nie będzie chciał dla siebie, to polecam się pamięci ... tylko srebrny :-) PS. Ot, taka mała przysługa dla założyciela niniejszego klubu :-P
 11. Cena za tego CD1 na Allegro była wg mnie trochę zoporowa. Też nad nim się zastanawiałem, ale za dużo by nie wniósł przy podłączeniu ze wzmacniaczem Tacta lub Lyngdorfa. Choć na pewno estetyka zestawu by się mocno poprawiła ;-) Może kiedyś się na niego skuszą, ale musiałby być w lepszej cenie.
 12. matee

  OPPO CLUB

  Tylko co po tych przeróbkach za piardylion złotych, jak laser pada po 3-4 latach ... ileż można go wymieniać :-P
 13. Wczoraj na FB Death Angel wrzucił to info I pojawił się cel w życiu ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.