Jump to content

krzysiek

Użytkownicy
 • Content Count

  2762
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

292 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

21387 profile views
 1. krzysiek

  Arcam rDAC

  Ok, ja też się zastanawiam. Zrobiłem małą rozbudowę systemu, mam lepszy wzmacniacz i kolumny, ze starego systemu został mi właśnie rDAC. Czy np. używany Auralic Vega za ok 5-6 tys. zagra zdecydowanie lepiej? rDAC gra fajnie, choć mi jeszcze bardziej podoba się dźwięk z mojego starego odtwarzacza CD, Rotel RCD-965BX 🙂 Ponieważ sprzęt stoi w moim gabinecie, do DACa mam podpiętego laptopa, z którego idzie Spotify i Tidal, tak więc fajnie, jakby przyszły dac grał dobrze przez usb. Może ktoś przeszedł taką drogę?
 2. Ja mam Modwrighta KWI-200, zapraszam na odsłuch, tylko mieszkam nad morzem, a nie w stolicy 🙂 Jest to raczej ciepło grający wzmacniacz, o dużej mocy, ja mam go w połączeniu z Dynaudio Special 25, z ciekawości podłączałem dość trudne do wysterowania Audience 52SE i świetnie sobie z nimi radził.
 3. Chyba kolega @Bumpalump serwisuje Rotela, ale nie wiem skąd jest.
 4. kupiłem w zeszłym roku, Modwright KWI-200
 5. Tak, jestem pewien. Sprawdziłem i koszt wyniósł dokładnie £73. BTW, nie korzystaj z DPD, to najgorsza firma kurierska na rynku.
 6. Jakim kurierem, kolego? Bo tak się składa, że kupiłem wzmacniacz za £2000, paczka ważyła więcej, a koszt wysyłki z UK do PL z pełnym ubezpieczeniem bezpośrednio przez UPS wyniósł ok. £80.
 7. Pytanie do klubowiczów - czy warto kupić Auralic Vega z drugiej ręki? Mam system grający dość ciepło (Dynaudio/Modwright), obecny dac (rDAC) chyba trochę odstaje jakościowo od reszty. System mam w gabinecie, a DAC jest podpięty do laptoka.
 8. pierwotnie chcialem do Speciali kupić jakąś integrę krella, bo na system dzielony mnie nie stać, ale akurat w ogłoszeniach nic ciekawego nie było, a napatoczył się ten Modwright, którego kiedyś słuchałem w innym systemie i ogólnie mi się podobał; koniec końców Krella nie sprawdzałem u siebie, ale może u Ciebie jakiś by się sprawdził zamiast Rotela? Może jakiś posiadacz np. KAV-400 wypowie się, czy to się sprawdza z 52SE?
 9. Miałem Rotela RB-991 i RC-995 z Dynkami DM2/7, potem Contour 1.3 mkii, a na końcu Special 25. Do serii DM to był fajny wzmacniacz, ale kolumny z Esotekiem i Esotarem w połączeniu z Rotelem grały dla mnie nieco zbyt agresywnie. Do Special 25 stwierdzilem, że przydałoby się lepsze towarzystwo i kupiłem integrę Modwrighta. Wszelkie problemy z męczącą górą minęły jak zły sen, poza tym jest to kultura grania na innym poziomie. Ostatnio kupiłem sobie z ciekawości 52SE i podłączyłem je w pokoju u syna, gdzie jest RB-980BX. Ten wzmacniacz ewidentnie nie daje rady z tymi dynkami. To zdecydowanie najtrudniejsze do wysterowania paczki, jakie miałem. Modwright napędza je bez problemu. Wiem, że ten wzmacniacz to zupełnie nie ten budżet, ale jeśli chcesz zatrzymać 52SE, to chyba potrzebujesz czegoś bardziej wydajnego prądowo od RB-990. Może jakiś starszy, tańszy Krell? Poza tym zgadzam się z przedmówcą, że dynkom przy cichym graniu faktycznie nieco brak życia.
 10. Czyli które? Nie ma modelu Contour 1.3 MkII SE. Są modele: Contour 1.3 MkII Contour 1.3 SE pewnie chodzi Ci o te drugie, Contour 1.3 SE, to naprawdę rzadki model, a ostatnio jego ceny na rynku wtórnym chyba nawet poszły w górę.
 11. Mam 52SE, kupiłem je by zaspokoić swoją ciekawość, [bezczelna_reklama] są na sprzedaż [/żegnamy_reklamy] 🙂
 12. Tak, Gato uruchomiło sprzedaż bezpośrednią z pominięciem dystrybutorów i sklepów. Z 14-dniowym okresem próbnym. Jak będzie kasa, to zamówię DIA-400S NPM, żeby wypróbować w swoim systemie 🙂 i może FM-15... no ale to nieprędko...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.