Jump to content

krzysiek

Użytkownicy
 • Content Count

  2874
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

358 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

22511 profile views
 1. Ja odkręciłem te kolce spod moich S25 i zastąpiłem je podkładkami gumowymi. Jedna z lepszych rzeczy, jakie zrobiłem.
 2. Mam, ale wiele nie pomogę. Nie korzystam z XLR, choćby dlatego, że Qutest ich nie oferuje, a Modwright nie jest zbalansowany. Korzystałem z bardzo tanich interkontektów, ostatnio zmieniłem na równie niedrogiego Neotecha NEI-3001III i jestem zadowolony.
 3. krzysiek

  Sci-Fiction

  Czyli rozumiem, że będzie lepiej? Pierwsze odcinki trochę nie tego, ale często tak bywa w serialach. Zabrałem się za serial, bo ten miniserial z 2003 r. był całkiem ciekawy.
 4. krzysiek

  Sci-Fiction

  Wow to musi być zatem "ambitne" dzieło 🙂 Ja jakiś czas temu oglądałem rosyjski serial w stylu Humans. Nawet ładnie zrobiony, ale po trzech czy czterech odcinkach straciłem zainteresowanie. Teraz mam miesiąc darmowego Amazona, nadrobiłem czwarty sezon Expanse i staram się zmęczyć pierwszy sezon Battlestar Galactica. Ciekawie ogląda się już w sumie taki dość stary serial 🙂
 5. krzysiek

  Sci-Fiction

  Sam bym tego lepiej nie ujął 🙂
 6. Mi na ostatnim AVS podobały się polskie monitorki Audiowave 141SE, tylko pytanie jak się sprawdzą na komodzie.
 7. Podobne spostrzeżenia mam w odniesieniu do DM2/7, podłączałem do wzmacniaczy różnej mocy, aczkolwiek tylko w obrębie jednej firmy (Rotel). Dopiero zmiana na Contour 1.3 mk2 dała istotny wzrost jakości.
 8. Coś z tymi C1 jest nie tak, że tyle czasu już wiszą na olxie?
 9. Każda okazja dobra, by podnieść ceny. Funt poszedł w górę maksymalnie o 5%, obecnie spadł do poziomów sprzed pandemii - ciekawe, czy ceny na brytyjskie produkty, które zostały już podniesione, ulegną obniżce 😛
 10. Pozwolę sobie również odpowiedzieć, gdyż byłem wtedy u Grzegorza @sheyyk2 i razem słuchaliśmy PMC twenty 5.22 oraz Dynaudio Special 25. Słuchaliśmy tych kolumn podpiętych do Naima oraz integry Modwrighta. Moim zdaniem góra pasma na PMC nie jest tak łagodna i wyrafinowana, jak w Special 25. Przy niektórych nagraniach góra była męcząca dla uszu i to nawet przy integrze Modwrighta, która gra zdecydowanie po ciepłej stronie i potrafi to i owo wygładzić. W zależności od materiału Special 25 też czasami potrafią zabrzmieć powiedzmy jasno, ale to są jednak dwa przeciwstawne światy. Jest mniej więcej tak, jak pisał @Adam 38 parę postów wyżej. Tutaj kilka słów z tamtego odsłuchu:
 11. :D z perspektywy czasu te pierwsze odcinki mogą się jawić jako flaki z olejem, ale mimo wszystko polecam
 12. Też słuchałem tych paczek i porównywałem je z moimi Dynaudio. Jeśli chodzi o górę, to była to największa różnica in minus względem Dynaudio. Tylko ja mam Special 25, nie 40. Na ostatnim AVS słuchałem takie wielkie monitory PMC za furgonetkę hajsu i one grały wspaniale. Niestety te maluchy to już nie to 😕
 13. To chyba temat na dysputę filozoficzną 🙂 Raczej staram się za bardzo nie cisnąć w temacie sprzętu, żeby nie było jak w paście "mój stary jest fanatykiem wędkarstwa" 🙂 Chłopaki mają własne zajawki, a jak pójdę do grobu, to fajnie byłoby jakby cały mój sprzęt z płytami sprzedali za dobrą cenę 🙂 zestawy Rotela wstawiałem im do pokojów wraz z kolejnymi upgrejdami mojego systemu. Starszy syn dostał rc/rb-970bx, gdy szedł do komunii - teraz ma 25 lat. Rotel dalej gra... żeby było śmieszniej te rotele kupiłem w UK i parę miesięcy temu tam wróciły, gdyż syn tam obecnie mieszka.
 14. Gdyby to był mój główny wzmacniacz w domu, to pewnie bym tak zrobił. Ztcp dwa lata temu podpinałem go do Contourów i S25, porównując z RB-991. Grał bez zarzutu przy każdej głośności. Zniekształcenia słyszałem rok temu przy Audience, przy wysokiej głośności, dlatego zakładam, że ten wzmacniacz po prostu nie daje rady przy tak niskoefektywnych paczkach. Gdy go kupiłem, z 10 lat temu, był na przeglądzie u lokalnego serwisanta. Mówiąc o serwisie, jak pisałem wyżej miałem na myśli kompleksowy serwis z recapem. Moim zdaniem to nieopłacalne dla wzmacniacza, dla którego jedynym źródłem jest zintegrowana karta dźwiękowa PC 🙂
 15. te missiony kosztowały mnie 400 zł, czyli tyle, ile butelka dobrej whisky 😛
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.