Jump to content

RGB

Użytkownicy
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny
 1. Poszukuję głośników do komputera w warsztacie, z którego chciałbym odtwarzać pliki FLAC siedząc przy biurku. Warsztat jest niewielki, głośniki najlepiej bez bass reflexu z tyłu, dźwięk jak najlepszy, ale bez audiofilskich zapędów hamowanych budżetem ;-). Myślę, że 500 złotych zaspokoi potrzeby dźwiękowe mechanika w warsztacie 😉. Testowałem głośniki Creative T20 pierwszej serii, było nawet nieźle, ale chyba można zdecydowanie lepiej. Warsztat na zdjęciu, cichy przyjemny kącik. Proszę o sugestie, w którą stronę iść. Czy klasyczne komputerowe czy może bardziej monitory studyjne.
 2. Wiele lat widziałem instrukcję, co należy wykonać aby odłączyć moduł wifi ze squeezeboxa oraz jak wyłączyć część analogową. Za czorta nie mogę teraz nic znaleźć, zarówno w archiwum domowym jak i w sieci. Jeśli komuś ostały się jakieś materiały na ten temat, to bardzo proszę o podzielenie się informacjami.
 3. Nie, nie ma zrobionej pętli z pre do wejścia na końcówkę mocy. Czy po podłączeniu suba do pre będzie działała kontrola głośności adekwatnie do kolumn?
 4. Mam subwoofer Kef PSW 2500, który można podłączyć do wyjścia suba we wzmacniaczu lub jeśli go nie ma, to można użyć sygnału wychodzącego na głośniki z użyciem specjalnych wtyczek z wbudowanymi rezystorami i masować brzuszki sąsiadom. A co jeśli chcemy okazjonalnie podłączyć suba w terenie do wzmaka nieposiadającego gniazda sub out i nie chcemy, bądź nie możemy ingerować w podłączenie kabli głośnikowych do wmzaka, a jest potrzeba masażu brzuszków? Czy można w jakiś sposób skorzystać z gniazda pre-out we wzmaku? Z góry dziękuję za merytoryczne odpowiedzi.
 5. Nie wiem, czy w dobrym miejscu ale żona wpisała mi na listę zakupów maliny. Powiedziałem że w sklepie nie było, że muszę zamówić w sieci 😉. Zatem do dzieła: serce: [Hidden Content] zasilanie na początek [Hidden Content] domek: [Hidden Content] Karta pamięci jest, potrzebne będą zapewne radiatorki - muszą być dedykowane czy mogą być dopasowane do chipów? Główne zadanie stojące przed malinką na dzień dzisiejszy to odtwarzanie flaków oraz Tidala i wysyłanie sygnału do zewnętrznego daca po usb. Czy o czym
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.