Jump to content

Maju

Użytkownicy
 • Content Count

  2514
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Maju last won the day on October 20

Maju had the most liked content!

Community Reputation

9576 Pięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5200 profile views
 1. Dolegliwość polegająca na tym że Ryś czyta jedno a rozumie co innego bynajmniej nie musi oznaczać tego co nam sugeruje....chyba że sam adresat się przy tym upiera. :))))
 2. Wypadałoby mu dodać że pytanie nie jest gorsze od odpowiedzi....ale czy to dotrze do niego. Do tego wyżej nie dotarło i chyba nigdy nie dotrze...... :))))
 3. On nie tylko broni Polańskiego.....księdza który gwałcił kilka razy dziewczynkę też, cytuję: "A może gwałt się dziecku podobał? Zdarza się."
 4. W sprawie Maciela Degollado media zaczęły coś konkretnie, więcej pisać na DŁUGO po śmierci JPII.....a w poprzednim poście zacytowałem fragment tego raportu.....piszę o tym jakby Ryś nie zauważył albo chciał mataczyć faktami. To możesz też zgłosić....skoro w moim ostatnim poście dostrzegłeś "sugerowanie schorzeń" może i tu coś zauważysz. :)))
 5. Ty za to widzisz raportach to czego w nich nie ma.....to znacznie gorsza dolegliwość.... 😉 [Hidden Content]" "Nieobecność zarzutów o nadużycia wobec nieletnich aż do 2017 roku Siła Raportu znajduje się oczywiście w jego kompletności, ale także w jego wizji całości, którą prezentuje. I z tej wizji całości wypływają niektóre punkty stałe, które powinny zostać uwzględnione. Pierwszy dotyczy popełnionych błędów, które już zostały uwzględnione przez nowe normy Kościoła, aby uniknąć powtórzenia się podobnych historii. Drugi element dotyczy braku, aż do 2017 r
 6. Podaj jaki to raport udowodnił że JPII wszystko o wszystkich wiedział.....po co kłapać po próżnicy jadaczką. 😉 Najlepiej jakby to był raport opublikowany w listopadzie.....bo na to powoływała się Senyszyn!!
 7. Tak się zastanawiam czy notoryczne podważanie moich opinii i oskarżanie o bezczelność bez podania dowodów na rzekome kłamstwa w nich zawarte nie zainteresowałaby moderacji.....chyba to sprawdzę. 😉 Tak się zastanawiam czy nie jest też celowe wmawianie mi jakobym tak mocno podważał wiarygodność Isakowicza-Zaleskiego.....to że jest, był w nim w sporze nie ulega wątpliwości, to jest fakt a nie pomówienie. Nie przypominam sobie bym w tym kontekście o tym pisał....pisałem o tym że tenże ksiądz powinien w sprawach pedofila udać się DO STOSOWNEGO biskupa.....pisałem i POWTARZAM!!!!
 8. OK . To co , zgłaszamy go ? Ja mam takie pomysły??? Sam to wymyśliłeś, idź z tym do Rysia, on zgłasza bezsensownie..... 😉 Pokazałem jak "wiarygodne" są wasze memowe informacje, w tym jedynie początek można było przyjąć.....im dalej tym więcej nieprawdy. Poza tym okazało się że to SLD i PO parły do tego by tym nazwiskiem nazwać ulicę......bronisz autora wklejki a autor tradycyjnie w takich sytuacjach chowa głowę w piasek. :)) Są też memy które pokazują jak ci pochodzący z SLD (Senyszyn) kłamią insynuując że JPII wszystkim wiedział, że na to są dowody w jakimkolwiek rap
 9. Wiedziałem że Senyszyn (i nie tylko) odbija......nie wiedziałem że tak bardzo.
 10. Nie zapomniałeś tylko wmawiasz.....zwróciłem uwagę na fakt manipulacji w treści posta sly 30 a ty podle mi insynuujesz.....na chwilę zapomniałem z kim mam tu do czynienia. 😉 Jak nawet teraz, skoro to było w 2013 roku? Znowu nie czytałeś? Kopiuj-wklej wystarczy.....po co czytać, a nuż coś niewygodnego wyczyta mu to zaburzy rzeczywistość równoległą którą mu mozolnie zbudowali....
 11. służy pisaniu prawdy.....temu że kłamał gdy napisał że " zboczeńcy nie hamują się nawet teraz" a okazuje się że nie teraz a w 2013 r. dotrze to WRESZCIE do miszcza logiki????
 12. miszcz (błąd zamierzony) logiki inaczej "tłumaczy".....wie lepiej ode mnie o co mi chodziło
 13. Żyjesz w 2013 roku czy nie jeszcze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem????? "Do zdarzenia miało dojść w 2013 roku w Koniecpolu...." Majuniu , gdyby Głódź kochał Boga , to nie został by flaszką , a jego wątroba miała by się całkiem dobrze , ale tego pewnie też nie zrozumiesz. Wpis na poziomie tekstu: "gdyby babka miała wąsy....."....nawet to głupsze bo podobno pił zanim zachorował nie teraz. Masz nowiusieńkie memy, ich sobie pilnuj, bo z logiką u ciebie tragicznie jak zwykle.....nic poza nimi do ciebie i tak nie dochodzi. :))))
 14. No to sobie teraz przypomni, przypomniał.....a Isakowicz-Zaleski jeszcze nie zrozumiał że sprawy Wodniaka należało zgłosić do biskupa miejsca....kiedy to zrozumie??? ;) To w końcu był beatyfikowany i miał swoją ulicę , czy nie .. Pytam , bo mi okularki zaparowały ze wzruszenia , że mój Drogi Maju powrócił do aktywności ..... Jak argus podał jakieś fałszywe informacje , to zaraz go zgłosimy [!!!] ... Niech gnije we włoskiej szwalni maseczek . Czas zmienić okulary i zacząć nie udawać że nie zrozumiałeś o czym pisałem. Bo o to że masz aż taki problem z czyta
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.