Jump to content

Maju

Użytkownicy
  • Content Count

    2287
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Maju last won the day on June 2 2018

Maju had the most liked content!

Community Reputation

5541 Audioholik^n

Informacje profilowe

  • Branża
    Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4297 profile views
  1. Żart może nie najwyższych lotów, stawiam jednak na to że na początku nie załapałeś o co chodzi a teraz już tylko nie wypada ci się do tego przyznać....
  2. Patrzę na mojego kota a jest w zasięgu wzroku.....fakt ma dupkę z mojej strony i co z tego? A z wypowiedzi Księdza którego cytowałem to co napisałem czasem nie wynika?? Jakich jeszcze linków oczekujesz??? Już kiedyś jakąś winę za pedofilię przypisywałem służbom......nie pamiętam, albo coś z tego co napisałem źle zrozumiałeś.....a najbardziej możliwe że mi coś wmawiasz. 😉
  3. po podłej reakcji widać że trafiłem celnie
  4. Nie ma sprawy, przeprosiny przyjęte. Twoi koledzy wkleją je nie raz, nie dwa....jakbym nie zwracał na to uwagi byłoby to samo wklejane dziesięciokrotnie.....więc nie przeżywaj, będziesz wystarczająco intensywnie informowany, tak intensywnie, że Twoja nienawiść do Kk nigdy nie wygaśnie. 😉
  5. Gdyby wiedział nie pisałby wielu głupstw.... Tu nie chodzi o to by kogoś leczyć, tylko by ktoś sam powstrzymał się od działania. Żartujesz?? Co zboka powstrzyma, nie wiedzą pedofile jaka kara za to grozi? Wiedza i mają to gdzieś, robią swoje.....mało tego wiedzą co z takimi robią w pierdlu i nawet to ich nie powstrzymuje. Ciekawa terapia.....co najważniejsze leczenie bardzo skuteczne.
  6. Wesołowski, Paetz, Macieli , Rydzyk , Jedraszewski ,itd. ,z pewnością Boga nie poznali Do czego to stwierdzenie przykleiłeś choć wiesz? ;( A muszę?
  7. To nie była złośliwość, tym razem to dowcip nie trafił na podatny grunt..... 😉 Jak było tylko SD i HD, nie było problemu, teraz udają że go nie ma. :)
  8. Ale rzeczywistość jest taka jaka jest....mamy do wyboru super, hiper telewizję przyszłości którą możemy oglądać komfortowo z pełną jakością na wielkim ekranie lub niekomfortowo na małym, sami z nosem w ekranie. Mamy też jeszcze kupę szajsu którego oglądanie w takich warunkach nie ma najmniejszego sensu i musimy z fotelem odjechać dalej, by to oglądanie choć trochę tego sensu nabrało.....takie są realia. W przyszłości może uda się to pogodzić, teraz nie widzę innej możliwości jak dopasowanie odległości oglądania do rozdzielczości. Kupowanie 8K by mieć tyle z tego co daje 4K lub HD też nie ma sensu. Można oglądać 8K na 50" z trzech metrów i SD na 150 calach z tej samej odległości.....tylko po co się męczyć. 😉
  9. Nie udawaj ze wielkość nie ma znaczenia, tyle o tym było....ile ty masz lat? 🙂
  10. Już pisałem nie raz.....nie zamierzam brać udziału w Twojej manipulacyjnej ustawce.....nie zamierzam tłumaczyć się z oczywistości jakie podałem. I nie zamierzam przytakiwać jak mi wmawiasz to czego nie stwierdziłem....poniał czy tego tez nie rozumiesz?
  11. Ten co w temacie o skali pedofilii dał link w tej sprawie.....zamiast mnie pytać powinieneś to sprawdzić. Ty za to jesteś przez swą tajemniczość niezwykle interesujący. Wiem... Ale nie powiem 🙂 Ale napisałem dokładnie to co chciałem napisać....Ty usiłujesz wmówić, że powiedziałem więcej niż w rzeczywistości.
  12. Po to były te pytania byś powyższe wmawiał? Nudny jesteś, skończ z tym udawaniem. Zdecyduj co ma a czego nie widzisz, bo się zaplątałeś niewąsko....ale mnie to nie dziwi bo inaczej być nie może jak ktoś rozmawia nie ze mną a z tym co wymyślił, co wmawia że napisałem. :))
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.