Jump to content

osimar

Użytkownicy+
 • Content Count

  1565
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

osimar last won the day on April 2

osimar had the most liked content!

Community Reputation

6714 Audioholik^n

About osimar

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

26024 profile views
 1. czekam na wpłatę, wg kolejności zapytań, następnym jest inny forumowicz. Kolejnym jesteś Ty.
 2. no tak. Niby takie zero, a robi różnicę. Dziękuję za poprawienie.
 3. do sprzedania: 1. para cewek MUNDORF 1,0 mH - 180 zł 2. para cewek MUNDORF 0,47 mH - 45 zł 3. para cewek JANTZEN 1,0 mH - 30 zł 4. Para kondensatorów NICHICON KS 1000uF/80V - 70 zł 5. Para kondensatorów KENDEIL K05 15000uF/40V - 35 zł 6. para kondensatorów BLACK GATE STD 2200uF/16V - 120 zł 7. trzy kondensatory BLACK GATE STD 10uF/16 - 80 zł 8. para kondensatorów BLACK GATE N 4,7uF/50V - 100 zł 9. para kondensatorów MUNDORF SUPREME 4,7uF/600VDC - 150 zł 10. para kondensatorów JANTZEN CROSS CAP 10uF - 15 zł 11. para kondensatorów JANTZEN STANDARD Z-CAP 15uF - 30 zł 12. para kondensatorów SCR 10uF/250V - 30 zł 13. para kondensatorów SOLEN PB-MKP-FC 12uF/400V - 30 zł 14. para kondensatorów AURICAP 3,3uF/400V - 100 zł 15. para kondensatorów AURICAP 12uF/200V - 230 zł 16. cztery sparowane tranzystory 2SA872 - 40 zł 17. cztery sparowane tranzystory 2SK170BL - 50 zł wszystkie części używane (za wyjątkiem Jantzen 15uF), stan jak na zdjęciach. Wszystkie elementy zakupione w autoryzowanych sklepach (Partsconnexion, Poweraudio, Ludspeakershop). Tranzystory dawno temu (nie było aż takich problemów z podróbkami) w sklepie internetowym w Izraelu, który świadczył usługę parowania. Nie pamiętam nazwy sklepu. Wysyłka Inpost, paczkomaty - 13 zł.
 4. więcej tutaj, pod znamiennym tytułem "Obywatelu, proszę się rozejść!" [Hidden Content] Munch jakoś najbardziej przypadł mi do gustu 🙂
 5. nie tylko, jeszcze przez wegetarianizm i cyklizm 🙂 , takie stare demony. Cyklizm to wręcz prehistoryczny demon, sięga czasów w których Mateło wynalazł koło.
 6. na forum wielu jest opętanych.
 7. 8 kwietnia Fundacja Profeto wygrała konkurs Ministerstwa Sprawiedliwości na pomoc ofiarom przestępstw. Do 2024 r. może otrzymać z niego nawet 50 mln złotych. Fundacja Profeto „to nowoczesne środowisko przepowiadania Dobrej Nowiny, z wykorzystaniem zarówno tradycyjnych metod głoszenia Słowa Bożego, jak i nowatorskich rozwiązań multimedialnych”. ....Ksiądz Michał Olszewski to były egzorcysta ... Relacjonował: „<<Kim jesteście?>>, a one mówią, że są demonami wegetarianizmu. Rozkazałem im, by wyszły, a one na to, że nie wyjdą. Pytam: <<Jakie są przeszkody do wyjścia?>>, na co one: <<Nie nakarmisz jej mięsem>>.... ...Później jeszcze wiele razy był bohaterem mediów, kiedy opowiadał o niewyjaśnionych zdarzeniach, które towarzyszą mu w codziennej pracy. Jak twierdził, dostawał na przykład SMS-y od szatana z numeru 666, uleczył chore kolano stułą, wypędzał z dzieci „duchy Harry’ego Pottera”, a diabeł ściągał go siłą z łóżka za nogę.... [Hidden Content] wydaje mi się, że żyjemy w XXI wieku. Uczciwie byłoby przyznać te 50 mln z funduszu na pomoc ofiarom przestępstw (!!!) osobom, które miały kontakt z tym człowiekiem.
 8. 25l to na pewno lepszy impuls, ale jak popatrzysz na ten projekt [Hidden Content] to też jest duża buda. Z opisów tego głośnika (sam niestety nie słuchałem) wynika, że to stara szkoła projektowania, szybki, ale nisko nie schodzi. Może dlatego taka duża objętość. Mało traci się na szybkości, zyskuje na zejściu. Jak się nie spróbuje, to nie będzie wiadomo. Szkoda, nie pojawił się ktoś, kto z tym głośnikiem coś robił.
 9. wszyscy to wiemy i widzimy. Tylko co innego problemy z realizacją nawet podstawowych środków i zasad ochrony osobistej, ograniczeń pracy, ograniczeń w kontaktach (dla kurierów wprowadzono brak podpisów odbioru paczek), co innego świadome narażanie ludzi na kontakt z przesyłką, którą dotykali różni ludzie. Przesyłki czy listy czasami trzeba donieść, przesłać, nie ma innego wyjścia. Wybory z pełną świadomością narażenia robi się to tylko dlatego, żeby ktoś utrzymał władzę. Bo za 2 czy 3 miesiące może ją stracić. Dla mnie jest to nie liczenie się ze zdrowiem i życiem ludzi. Lekceważące podejście do tego problemu, też nie świadczy dobrze o piszącym takie słowa.
 10. ta zwrotnica jest dokładnie z projektu na tej Vifie. Taką zwrotnicę zaproponowali. Pojemność 37,4 litra. To też ważne info.
 11. jeżeli już powiała symetryzmem, to warto posłuchać głosów partii rządzącej, przeciwko tym wyborom. Łatwo je znaleźć w sieci. właśnie niech chronią. Jest mnóstwo apeli o ochronę kurierów. Listonoszy można narażać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.