Jump to content

osimar

Użytkownicy+
 • Content Count

  1565
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

osimar last won the day on April 2 2020

osimar had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

7582 Pięciotysięcznik

Audiostereo

126

Bocznica

7456

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

28060 profile views
 1. rzeczywistość jest jedna, tylko wyraźnie widać co z ludźmi robi propaganda rządowa. Przecież te argumenty są żywcem wzięte z mediów rządowych i okołorządowych. Nawet nie widać prób jakichkolwiek weryfikacji informacji.
 2. tak a pro po sądów. [Hidden Content] ciekawe te nazwiska. Podpisanie się na własnej liście poparcia i zorganizowanie, kierowanie i nadzorowanie grupy hejterów w MS. Nowa jakość. Co jak co, ale tego to "nawet" za PO nie było.
 3. mianują, nie wybierają. W Polsce sędziów mianuje i zawsze mianował prezydent. Na jakiej podstawie mówisz, że Justitia to partia? Twoje wyobrażenie czy masz dowody? Rozumiem, że startuje w wyborach? Gdzie? bo nie zauważyłem.
 4. Iwulskiego wskazał prezydent. Wojna polsko-jaruzelska? Piotrowicz. Chcecie wyrzucać sędziów postkomunistycznych i jednocześnie wprowadzacie do TK prokuratora stanu wojennego.
 5. zajebiste. Podobnie jak z sądami, które miały być odpolitycznione, a doprowadzono do niespotykanego po 1989 upolitycznienia. Teraz wciska się hasełka o dekoncentracji i pluralizmie, a wszystkimi mediami chce zarządzać rząd. Po tylu latach rządów PiS, nadal ludzie wierzą w jakieś rządowe opowiastki, a nie analizują tego co się dzieje i do czego doprowadzają działania rządu.
 6. doskonale, nie wiem czy Ty rozumiesz, jeżeli umieściłeś taki komentarz. Jacchusia "co do zasady"!
 7. z tego samego artykułu, akapit niżej. W projekcie ustawy znajduje się jednak furtka. Pozwala ona umieścić w wykazie w zasadzie każdy podmiot, który zechcą rządzący. Bez wątpienia będą to przedsiębiorcy z branży wojskowej, firmy telekomunikacyjne, branża chemiczna i wiele innych. jeszcze niżej dużo przykładów możliwości ingerencji w funkcjonowanie firm.
 8. to jak już jesteśmy przy oko.press i sądownictwie Łącznie ETPCz rozpatrzy 32 skargi dotyczące "reform" Ziobry w sądownictwie [Hidden Content]
 9. do przewidzenia jak to, że jutro będzie nowy dzień. Niemniej warto to odnotować, nawet w tym naszym wąskim gronie. [Hidden Content],1,felietonista-zwolniony-za-ironie-dobra-zmiana-w-rzeszowie.read
 10. o takim poziomie zadłużenia MF informowało już na przełomie 2020/2021. Nie nowość, ale za to uzasadnienie wydatków w KPO przesłanym do KE to już cymesik. Takiej samokrytyki to nawet jedynie słuszna i słusznie miniona partia nie napisała 🙂 Już nie wiem czy rząd nie jest w opozycji do rządu. Żeby aż tak przyznać, że nic się nie udało?
 11. pełen odlot i natarcie to jest u Ciebie. A raczej fobie i kompleksy na tle GW. Nie czytałem oryginalnego tekstu i nie będę czytał, ale to co wkleiłeś to normalny, dziennikarski opis wydarzenia. Nie widzę tutaj żadnej ingerencji dziennikarzy w sprawę. Jest opis zachowania ucznia, nauczycielki, Rady, Dyrekcji i obrońców praw ucznia. Dorabianie do tego ideologii to już jest absurd graniczący z nieudolną i usilną manipulacją. To ta niezależność w dobieraniu źródeł i w myśleniu? Jak tak, to na niezłe manowce zaprowadziła....
 12. i Glapiński z inflacją nic nie zrobi. Rządowi inflacja jest na rękę, bo wpada im dodatkowo kilka - kilkanaście miliardów rocznie. Im wpada, Polak traci, ale kto by przejmował się Polakami. Jeszcze czekają nas przesunięte podwyżki prądu. Nie wcześniejsze popierdółki, tylko duże podwyżki. To się inflacja jeszcze bardziej nakręci...
 13. no właśnie, ciekawe dlaczego. A może jednak zostały wydane, tylko na co?
 14. piękne!!! Kwintesencja myślenia pisowca. Polacy nic się nie stało! a ten twit. To kto chce wziąć tą pożyczkę? Może Budka?
 15. poszukaj, ja je sprawdzałem i dużo się nie zgadza. Cóż, księgowość kreatywna? Dług nie zgadza się z deklarowanymi deficytami rocznymi. Tarcza niech nawet będzie 200mld. wszyscy wiemy, że tak nie jest. 200mld to tylko deklaracje. Co z resztą?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.