Jump to content

osimar

Użytkownicy+
 • Content Count

  1556
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

osimar last won the day on December 27 2019

osimar had the most liked content!

Community Reputation

5507 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

25125 profile views
 1. Duda, jak wszyscy politycy PiS jadzie na emocjach. W przypadku Dudy, to jest już karykatura, ale jak widać na ten elektorat działa. Czasami część elektoratu nie wie o czym jest mowa, natomiast z intonacji wyczuwają, że jest to ważne i przyklaskuje. Duda to wykorzystuje. Podobnie jak inni politycy PiS-u. Tą drogą próbują iść w Europarlamencie. Jeszcze nie zauważyli, że tam jest inny odbiorca, nastawiony na wypowiedzi merytoryczne. Inna sprawa czy politycy PiS to w ogóle zauważą i najważniejsze czy są w stanie to zmienić.
 2. tak czytam te ostatnie wpisy i widać, że zwolennicy miłościwie nam panujących wpadli w jakiś amok. Wszystkie wpisy, to kalka reżimowej propagandy. Uważają, że aż tak źle jest i trzeba walczyć wszystkimi możliwymi narzędziami, czy tak intelektualnie coś nie bardzo? W każdym razie twórcy propagandy PiS-owskiej powinni być dumni. Jednak da się niektórym wyłączyć myślenie. 2 minuty czekania na dodanie wpisu, a później i tak zdubluje. Chyba lepiej poczytać Tokarczuk 🙂
 3. ja bym powiedział, że jest dowód na to, w jaki sposób rząd, partia chcą wpływać na media. Wszystkie, nie tylko publiczne. Ciekawe, dlaczego to robią? 🙂
 4. chciałem wstawić inny link, tylko że kolega zakwestionował źródło, więc może [Hidden Content] Jak to Morawiecki chciał wstawić kreta przy Jourovej widzisz, sami nie są w stanie przygotować normalnej informacji i muszą się powoływać.
 5. przecież nie podam jako źródła TVPiS. Ale jak już tak bardzo chcesz, to proszę [Hidden Content]
 6. wcześniej KAS, teraz CBA. Ładnie te pisiorki się urządzają [Hidden Content]
 7. osimar

  Polityka

  jest nowy rok, wpłyną świeże pieniądze do Polskiej Fundacji Narodowej i ona już zadba o polepszenie naszego wizerunku na świecie 🙂 . Na pewno rozkręci taką akcję, że hej....
 8. Przecież to jest odpowiedz skierowana do jednego który zapomina. Czasami trzeba przypomnieć podstawowe fakty.
 9. zmiany? Pierwsze zmiany nastąpią na początku roku - właśnie zwolnili Dariusza Rosiaka. Tajemnicą poliszynela jest informacja, że został zwolniony bo nazwał Trumpa populistą.
 10. Portal TVN24.pl ujawnił, że Karczewski jako senator, a potem wicemarszałek Senatu, w latach 2009-2015 zarobił ponad 400 tys. zł, odbywając płatne dyżury w szpitalu, w którym był na bezpłatnym urlopie na czas wykonywania mandatu senatora. Z dokumentów, do których dotarł TVN24.pl, wynika, że Ministerstwo Zdrowia uznało wtedy taką sytuację za niedopuszczalną. Podobną opinię wyrazili eksperci oraz Główny Inspektor Pracy. - Miałem pełne przeświadczenie, że robię wszystko zgodnie z prawem, dlatego że miałem opinię prawników Kancelarii Senatu, iż jest to zgodnie z prawem - zaznaczył sam Karczewski. Robiłem to przez wiele lat, będąc przekonany o tym, że jest to korzystne i z punktu widzenia społecznego, i dozwolone z punktu widzenia prawa - dodał. nasi forumowicze jak widać mają większą wiedzę. Gratuluję!
 11. osimar

  Polityka

  na razie na dokument Komisji Weneckiej odpowiedział szeryf Ziobro i jego przydupasy Warchoł i Wójcik. Ponoć dokument jest parodią. Ciekawa opinia ludzi którzy ledwo zdobyli mgr i podważają jednych z najlepszych fachowców. [Hidden Content] [Hidden Content]
 12. wierzyć tej władzy 🙂 Sędziemu Sądu Okręgowego w Olsztynie mogą być zaprezentowane jedynie załączniki związane z kandydaturami zgłoszonymi przez obywateli - poinformowało w środę Centrum Informacyjne Sejmu. [Hidden Content] Tylko czemu się dziwić, jak ta władza podpisującym listy poparcia obiecała, że ich nie ujawni. Ponieważ nie było wielu sędziów, nawet tych proreżimowych, którzy decydowali się na złożenie jawnego podpisu pod kandydaturą, pojawiła się obietnica utajnienia list. Widać z obietnicami jest różnie. Jak swoim obiecaliśmy, to do krwi ostatniej, jak społeczeństwu deklarowaliśmy transparentność..... jednak wyszły utajnione badania wariografem Chrzanowskiego. Podczas badania wariografem Chrzanowski reagował w sposób "jaki zwykle obserwuje się u osób odpowiadających nieszczerze". Ponadto, jak czytamy w akcie oskarżenia, który cytuje "Wyborcza", cztery testy wariografem wraz z obserwacją biegłego "uzasadniają podejrzenie nieudolnych prób intencjonalnego zniekształcania rejestrowanych danych". [Hidden Content] Pozytywna siła, PiS do brania łapówek:-)
 13. Największy wzrost zaufania w styczniowym rankingu IBRiS notuje Tomasz Grodzki. Marszałkowi Senatu ufa 23,3 proc. respondentów. W poprzednim badaniu polityk miał dużo niższy wynik, bo 13,2 proc. Andrzej Duda od wielu miesięcy cieszy się największym zaufaniem Polaków spośród polityków. Ufa mu 41,6 proc. badanych, ale prezydent notuje spadek o 5,1 pkt proc. w porównaniu do ostatniego pomiaru. To najsłabszy wynik głowy państwa od lutego ub.r. (42,1 proc.). Oprócz tego pierwszy raz od tego czasu przeważają o nim opinie negatywne. Brak zaufania wobec Dudy deklaruje 43,6 proc. respondentów (wzrost o 6 pkt proc.). [Hidden Content] kiedyś dziennikarz Andrzej Stankiewicz powiedział, że są badania wskazujące, że nawet zwolennicy PiS, którzy oglądają TVPiS nie wierzą tej telewizji. Patrząc na te wyniki , może miał rację?
 14. w jego wystąpieniu pojawiło się także zdanie o tym, że ta reforma sądownictwa zbliża sądownictwo do pełnej demokracji, bo wybrani politycy, z mandatem społeczeństwa wybierają sędziów. Nie wiem czy ktoś na to zwrócił uwagę (część jego wystąpienia słuchałem), ale przecież to jest wyraźna i złożona w Senacie deklaracja upolitycznienia sądownictwa. Jeszcze ta informacja o KRS i wyłania się cały obraz matactw Ziobry i tego rządu. Qwa dekomunizacja jak jasny gwint.
 15. osimar

  Polityka

  a coś było tutaj na forum o donoszeniu na Polskę za granicą? Tym razem wschodnią. [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.