Jump to content

jacek-k-wawa

Użytkownicy
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @lolek126 - jeśli miałeś na myśli 3035 to nie jest to posrebrzany kabel. Budowa całej tej serii (30xx) to taka jakby plecionka, która wyraźnie widać pod przeroczystą zewnętrzną osłoną - w 3033 ta plecionka jest z miedzi, natomiast w 3035 1/3 włókien z których jest ten kabel zbudowany to serbro.
 2. Panowie - duże dzięki. Właśnie materiał typu Canvas oglądałem. Wydruk na tym wyglada naprawdę ok (jeśli tylko ploter jest odpowiedniej jakości) ale powietrza to w ogóle nie przepuszcza, dlatego też pojawiły się u mnie wątpliwości. Alternatywą jest np wydruk na zwykłym płótnie bawełnianym, np na Kretonie. Wydaje się to sensownym kompromisem pomiędzy jakością zdjęcia a 'przeziernością' akustyczną. Chyba właśnie takie coś będę testował.
 3. Hej, Czy któryś z kolegów mógłby podpowiedzieć jaki materiał byłby odpowiedni do zbudowania absorbera w formie obrazu? Chodzi mi o wydrukowanie grafiki na ploterze UV lub solventowym i wykorzystanie takiego wydruku jako front do absorbera wypełnionego PT80 albo innym materiałem tłumiącym. Oglądałem materiały dostępne w zaprzyjaźnionej firmie poligraficznej przeznaczone do takich wydruków - wygląda to jak kanwa malarska ale dość szczelnie pokryta jakimś tworzywem. Obawiam się, że to uszczelnienie może dość istotnie ograniczyć absorbcję takiego panela bo przepływ powietrza przez tą 'obrazową' warstwę będzie słaby. A może nie mam racji? Jakieś sugestie?
 4. Muszę jednak wycofać się z rezerwacji - nie zmieszczę tej płytki oraz trafa w moim odtwarzaczu.
 5. Zarezerwuj please wstępnie dla mnie ten zegar - odezwę się wieczorem albo jutro w celu dogrania szczegółów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.